Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bunkóság úgy meghívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság úgy meghívni egy családot esküvőre, hogy a gyerekeket nem hozhatják?

Figyelt kérdés
Vagy ez valamennyire érthető, elfogadható?
2013. máj. 20. 08:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/144 anonim ***** válasza:
80%

Bunkóság.

Anno volt nálunk egy családi összejövetel, de a gyerekek nem mehettek.Mit mondjak,rosszul esett hogy a családom semmibe néz...

13/L

2013. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/144 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nincs gyerekem, de én tök úgy gondolkodom ahogy azok akiknek van. Én sem mennék el a gyerek(ek) nélkül. Rettentő rosszul esne. Még akkor is, ha tényleg pl.: hiperaktív vagy ágyhoz kötött lenne, vagy bármilyen külön figyelmet igénylő bajról lenne szó.

Hány gyerek van, és mi a baj velük?

2013. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/144 anonim ***** válasza:
69%

"Bunkóság úgy meghívni egy családot esküvőre, hogy a gyerekeket nem hozhatják?"


Kedves Kérdező, nézzük meg kicsit alaposabban a kérdésedet:

"Bunkóság úgy meghívni egy CSALÁDot esküvőre, hogy a GYEREKEKet nem hozhatják?"


Légy oly kedves, és próbáld meg értelmezni a kiemelt szavak közötti kapcsolatot. Aztán, ha nem megy, szólj bátran, és mi segítünk!

2013. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/144 anonim ***** válasza:
80%

Az ok nyilvan az, hogy a gyerekek nagy tobbsege nem elvezi a hosszu ideig valo nyugtonletet - marpedig a hazassagkotes sem ket perc, sem a templomi eskuvo. Az nem igazan emeli az eskuvo fenyet, ha a kisgyerek sirasba kezd, vagy osszevissza rohangal, vagy esetleg beszol jo hangosan a templomban. Az eskuvo a hazasulandok unnepe, nem a vendegek gyerekei korul kell, hogy forogjon a vilag.

Az en gyerekem 2 eves volt, amikor meghivtak egy eskuvore. En oszinten elmondtam a parnak, hogy nem megyek el, megpedig a gyerek miatt. Nem akarom azzal tonkretenni a napjukat, hogy a szertartas alatt valamit produkal a gyerek - marpedig esely az van ra, ha van kozonseg, meg ugy is, hogy az en gyerekem kifejezetten jo gyereknek szamitott.

A masik a vacsora. Hacsak nincs kulon asztal a gyerekeknek, meg jatszosarok egy bebiszitterrel, szinten nem lesz egy nagy elmeny senkinek. A szulonek nevelnie kell szorakozas helyett - vagy megteszi, ezzel rontva el az estet, vagy rahagyja a gyerekre, szinten elrontva az estet.

2013. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/144 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk egy 8-10 eves gyerekkel mar valoszinuleg nincs baj, ok siman mehetnenek szerintem. A meghivaskor pedig lehetne esetleg emliteni, ahol tudod, hogy kicsi gyerek van, hogy "nincs sajnos jatszosarok/gyerekasztal/bebiszitter, ugye meg tudjatok oldani, hogy a kicsi felugyelet alatt legyen, amig ti az eskuvon vagytok?"

25. voltam

2013. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/144 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nem ilyen egyértelmű. Oké, egy hagyományos lagziban nem feltétlenül zavarnak, de elképzelhető olyan program, ahol igen. A szülők nem tudnak normálisan szórakozni, a gyereket fogják nevelni, stb.

Nálunk a nagyon kicsi gyerekeket soha nem is volt divat elvinni az esküvőre, akkor se, ha egyébként nem kötötte ki a pár. A szülők egy estére megoldják a felügyeletet és úgy mennek el. Így garantáltan nem fog a gyerek problémát csinálni, nem jön rá a hiszti, nem kell a ceremónia közepén sos vécét keresni neki egy templomban, és a szülő se csak a hátsó sorba tud leülni.

2013. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/144 anonim ***** válasza:
12%
Olyan helyszín kell, amihez tartozik egy szálláslehetőség is, hogy a gyereket 10kor le lehessen tenni aludni, vagy a közelben legyen fizetve egy kis panzióban szoba, bármi, de így senki sem fog elmenni az esküvőre, vagy csak indulatból lesz ott, de örök tüske.
2013. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/144 anonim ***** válasza:
70%
:-) családot akarsz meghívni gyerek nélkül? Ott lehetek,amikor közlöd? Amúgy mi bajod van? A szertartáson,ha gond van velük,a szüleik kiviszik! A lagzin meg akkora a hangzavar,hogy pár gyerek visítozását nem is hallani. Arról nem is beszélve,hogy egyes alkoholtól elbódult jóbarát,rokon viselkedése sokkal zavaróbb,mint bármely hiperaktív gyermek rohangálása! És arra is gondolj,hogy ha neked lesz gyereked,és téged gyerek nélkül hívnának,neked hogyan esne?
2013. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/144 anonim ***** válasza:
58%

Több esküvőn voltam,ahol voltak gyerekek, kicsik -nagyok, én is voltam gyerekként, sőt, a saját gyerekeimmel is voltam. 40 éves nő vagyok, de ekkora tahóságot még nem hallottam. A gyerekeknek is hatalmas élmény, sőt, ha többen vannak, még jól el is szórakoztatják egymást:) A gyerek a normális élet része, hozzátartoznak a minden napjainkhoz, ha nem akarod látni őket az esküvődön, akkor ne akarj CSALÁDOT hívni gyerek nélkül, mert az nem család, az csak egy pár...Hívd csak a barátaidat, és szórakozz velük. Én tuti nem mennék ilyen feltétellel!

1-es voiltam

2013. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/144 anonim válasza:
68%
Nem viszik ki. Miert vinnek ki??? Nem erik fel esszel. Voltam mar eskuvon, amit vegigorditott a csecsemo - az anyakonyvvezetot nem lehetett hallani. A vacsoranal egy kissrac odahanyt mellem - gondolom osszeevett mindnt, aztan a sok orjongestol meg rohangaszastol felfordult a gyomra. Tenyleg romantikus volt... Jol elbaxtak a par napjat.
2013. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!