Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bunkóság úgy meghívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság úgy meghívni egy családot esküvőre, hogy a gyerekeket nem hozhatják?

Figyelt kérdés
Vagy ez valamennyire érthető, elfogadható?
2013. máj. 20. 08:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/144 anonim ***** válasza:
31%
Ja, és a gyerekek ilyenkor különös módon, sokáig fent bírnak lenni, minden gond nélkül:)
2013. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/144 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, miért nem válaszolsz arra a kérdésre, hogy miért nem akarsz gyereket látni az esküvődön? Válasz nélkül csak szidalmazásokat kapsz. Lehet, hogy olyan magyarázatod van, amire még nem gondoltunk. Szóval?
2013. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/144 anonim ***** válasza:
75%

Nalunk egyebkent az iskolaban, az elso szuloin megkertek a szuloket, hogy iskolai unnepsegnel a kisebb testvert, ha nem tud csendben, nyugodtan ulni az unnepseg alatt, ne hozzak el. A gyerekek keszulnek, sokuk lampalazas, marhara nem hianyzik nekik, hogy egy baba sirjon, vagy egy ovodas rohangaljon felala, amikor az o nagy napja van. Pont ugyanez igaz az eskuvore is.

En nem sertodtem volna meg, ha nekem mondjak anno, hogy ne vigyem a gyereket - mondjuk en magamtol is elertem esszel, hogy egy kisgyerek oda nem valo. 25. voltam

2013. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/144 anonim ***** válasza:
15%
33-as, milyen választ vársz a kérdezőtől, szerinted mi olyan dolog állhat a háttérben, amire nem gondoltunk? Gyerekallergia?!
2013. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/144 anonim ***** válasza:
72%
Talan az a valasz, hogy elvezni akarja elete egyik legszebb napjat gyereksiras, hiszti es egyebek nelkul?
2013. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/144 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a szülők többsége mérlegel, mikor meghívást kap egy lagziba, és aki tudja, hogy nem volna ereje a gyerekkel végigcsinálni a napot, az vagy nem megy el, vagy megoldja, hogy valaki vigyázzon aznap a gyerekére.

Aki meg akarja vinni, az vagy viszi, vagy nem megy el és egy életre megsértődik, ha ilyen kérdező-féle meghívást kap...

Hadd döntse már el a szülő, hogy a gyerekével vagy nélküle akar menni!

Kikötni előre, hogy nem vihet gyereket - bunkóság.

Még ha nem is akarnám vinni, akkor is felháborítana, hogy a vendéglátóim a gyerekemet nem látják szívesen.

A legszebb megoldás meg az volna, ha az ilyen meghívó mellé ajándéklistát is csatolnának, vagy azt, hogy pénzt kérnek ajándékba...

2013. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/144 anonim ***** válasza:
16%
33-as vagyok. Nem tudom, azért kérdezem. Én sem tudom elképzelni, -de ki tudja. Mert mióta feltette a kérdést, azóta nem nyilatkozott semmit.
2013. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/144 anonim ***** válasza:
32%

36.

Ha életed egyik napját minden meglepetés nélkül akarod ünnepelni, akkor arra csak az a biztos megoldás, ha egyedül ünnepelsz.

Ha összecsődítesz 20-30-50-... embert, akkor ne ragaszkodj az idilli álomvilágodhoz, mert nagyot fogsz pottyanni.


Igen, így lehet, hogy az ifjú pár jól érezné magát, de a meghívottak tuti nem. Eleve kb. a meghívottak közül csak 80% jelennek meg a bunkó meghívás miatt, és garantálom, hogy ők is frusztráltak volnának egész nap, és hárompercenként a mobilját babrálná, hogy érdeklődjön a gyereke felől... Persze ha a kérdezőnem ez a verzió jobban tetszik, akkor hajrá.

2013. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/144 anonim ***** válasza:
72%

engem asszem elég sok esküvőre elvittek már baba koromban is. van egy fotóm, ahol kb 1 éves vagyok :) mivel az egész családomat meghívták, és a 80as évek végén még nem volt akkora divat a bébisintérkedés, így vittek. és lehet, h okoztam pár kellemetlen pillanatot, amiért ezúton kérek elnézést a jelenlevőktől :) bár anyám azt meséli, h nem voltam egy kifejezett bőgőmasina.

4 éves korom környékéről is van egy halvány emlékem valami esküvőről. állítólag egész délután a zenekar előtti kis részen roptam, illegettem magam a szekszi kis szoknyámban, már akkor is nagy rüfke voltam, mitagadás :)


így belegondolva nagy élmény lehetett, és sztem a családom sem bánta, h rám hivatkozva korán leléphettek, ők nem akkora partyarcok mint amilyen én lettem :)


amennyi esküvőn voltam eddig, mindegyiken voltak kicsik. olyan 3tól fölfelé.


ha a jövőben majd lesz gyerekem, és úgy hozza a sors, h esküvőre megyünk, akkor szerintem inkább rábízom az egyik nagyira, barátnőre az apróságot, mert ha elviszem, akkor sem ő, sem én nem tudom magam olyan jól érezni ahogy egy lagziban szokás.

lehet én leszek a sz*aranya, h nem viszem magammal még kakkantani is a kicsitündérbogaramat, viszont mások beszólásai helyett inkább az ő kényelmét helyezem előtérbe. a pár éves úgysem emlékszik rá később, ha pedig szerencséje van, akkor később mehet még lakodalomba.


de tényleg, szuperanyuk, milyen úgy végignyomni egy lagzit, h az épp járni tudó gyereketektől moccanni sem tudtok, és este 10kor offos a mulatság? lássuk be, ez egyik félnek sem jó.

2013. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/144 anonim ***** válasza:
79%

Pár napja volt itt egy kérdés, ahol egy meghívott családanya panaszolta el, hogy a huszonéves szellemi fogyatékos gyermekét nem viheti, amit így ki is kötött a házasulandó pár.


Egyfelől megértem a párt, tekintve, hogy a házasságkötés manapság kizárólag a puccról szól, meg a "hercegnőségről", és a tündérmesékbe ritkán férnek bele fogyatékos rokonok.

Csakhogy ez itt az ÉLET nevű hely, és aki nem nőtt még fel az ilyesmik kezeléséhez, az szerintem ne házasodni menjen, hanem világot látni, hogy kicsit szocializálódjon.


Szerintem a jó megoldás, ha a pár készül valamiféle gyerekprogrammal is. Egy nagy létszámú esküvőn nem akkora cucc hívni egy hozzáértő gyerekfelügyelőt, aki tud játszani, foglalkozni a kicsikkel, amíg a szülők mulatnak. De ha ezt nem is vállalják, ki lehet alakítani egy sarkot, ahova a gyerekek letelepedhetnek, és ha mindenki visz magával egy-két játékot, akkor hajnalig ellesznek, mert úgyis unják a felnőtt szórakozást, amit nemigen értenek.


Szóval csak jó szervezés és előzetes megbeszélés kérdése, hogy a gyerekek "tönkreteszik-e" a pár "élete legfontosabb napját".

2013. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!