Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Huszonévesek, szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek, szeretnétek majd megházasodni és gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 16:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
23%

„ Mintha egy parazita növekedne a testedben“


Az egy dolog, hogy valaki nem akar gyereket, autonóm döntés. Szíve joga. De mikor valaki ilyen stílusban beszél és parazitának nevezi a magzatot az egy igaz legalja söpredék akitől értelmes férfi csak menekül.

2021. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
66%
A gyerekmentességnek semmi köze a szabadsághoz. Ismerek olyat, aki gyerekkel is nagyon szabadon él, egy csomó helyre eljut és egy csomó mindent csinál, és olyat is, akit gyerek nélkül is annyira lekötnek a magánéleti meg munkahelyi problémái, hogy soha semmire nincs ideje. Aki nem szeretne gyereket, az egyszerűen azért nem szeretne, mert nem vágyik rá és kész, nem kell erre semmiféle indokot gyártani, anélkül is teljesen valid döntés, ha nem vállalsz gyereket. Soha nem értettem, miért kell bármiféle indoklást adni ilyenekhez, hogy mondjuk valaki nem akar párkapcsolatot, házasságot vagy gyereket, pedig én mindhármat szeretnék. Szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy aki nem akarja ezeket, az miért nem, és sokszor nem is lehet megmagyarázni, hogy miért nem, egyszerűen úgy érzi az ember, hogy ezekre neki nincs szüksége és kész.
2021. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 anonim ***** válasza:
92%

Huszas éveim elején járok, nő vagyok. Nem szeretnék férjhez menni soha, és saját gyermeket sem szeretnék.

Örökbefogadás esetleg szóba jöhet, de akkor sem csecsemőt, hanem 6-8 éves kislányt vagy kisfiút.

2021. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim válasza:
95%

Nem, mert az egyetlen férfi akivel szerettem volna meghalt. Soha nem tudnám elképzelni mással (sem a házasságot sem a gyereket)

29/N

2021. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 anonim ***** válasza:
75%

41: A szövegértés nem az erősséged, mi? Nem azt mondtam, hogy aki máshogy gondolkozik, azzal valami baj van. Csak azt, hogy én így gondolom. Semmiben se más ez, mint amikor valaki azt mondja, hogy úgy érzi, az ő élete nem lenne teljes egy baba nélkül.


Ahhoz képest, hogy én vagyok "a legalja söpredék", nem álltam le vitatkozni azokkal, akik nem akarták másra erőszakolni az álláspontjukat, de pozitívan nyilatkoztak a témában. Úgyhogy nem kell a hiszti.

2021. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretnék gyereket vállalni
2021. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 anonim ***** válasza:
77%

Pedig biológiai értelemben a magzat parazita.


Kérdező, írd ki 30-asoknak is.

2021. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:
84%
Annyira imádom, mikor egy kívülálló akarja neked megmondani, hogy család-e az a létforma amiben élsz. Drága viktor atyáddal fogjátok fel, hogy ha egy párnak nincs gyereke, attól még lehetnek család. Ha egy anya egyedül nevel két gyereket az is család, és ha egy azonos nevű pár él együtt egy kiskutyával, az is család.
2021. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 anonim ***** válasza:
89%

Házasodni szeretnék, mert jól esne ez a szintű elköteleződés, illetve szeretném, ha a párom lenne a legközelebbi jogi hozzátartozóm.


Gyereket nem szeretnék, egyrészt személyes okok miatt: nincsenek igazán anyai ösztöneim, nagyon nagy szükségem van a magánszférára, és el nem tudom képzelni, mi lenne, ha valaki a WC-re is követne; illetve alapvetően a lehető legjobban akarnék mindent csinálni, mindent megadni a gyereknek, és emiatt nagyon szoronganék, amit nem szeretnék. Másrészt egészségügyi okok miatt: van egy betegségem, amire a terhesség és a gyerek első pár éve (vagy ameddig nem tudok rendesen aludni) negatívan hathat, illetve egy másik betegségemnek köszönhetően megtapasztaltam (még a diagnózis előtt), milyen az, ha teljesen elveszted a tested feletti kontrollt, és köszönöm, nem kérek belőle még egyszer, terhesség formájában sem.

2021. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 anonim ***** válasza:
91%
Igen szeretnék majd gyereket :)
2021. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!