Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Háztartásbelinek lenni gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háztartásbelinek lenni gyerek nélkül?

Figyelt kérdés

Pár hónapja felmondtam a munkahelyemen, mert tönkretett idegileg. A férjemmel megbeszéltük, hogy most pihenek néhány hónapot, aztán keresek állást.


Viszont látva a pozitív változásokat, mindketten átértékeltük és úgy gondoljuk, hogy az sem lenne ördögtől való, ha itthon maradnék, mert amióta szabad vagyok, folyamatosan finomakat főzök, ragyog a lakás, van időm magamra, fogytam egy csomót, rendesen alszom, felvirágzott a nemi életünk, stb.


A munkahelyem általában annyira leszívott agyilag (+hatalmas felelősség), hogy miután hazajöttem, sokszor csak ültem a kanapén estig, aztán arccal előre az ágyba, szex alig volt, ritkán főztem, össze-vissza ettem, híztam is...


A férjemnek pedig azt tetszik most, hogy munka után csak a pihenésre, közös programokra és az edzésre kell időt szánnia, korábban meg mindenben segítenie kellett.

Szóval most úgy érezzük, hogy ez win-win helyzet. Anyagi problémánk nincsen, nem vagyunk gazdagok, de ketten elvagyunk az ő fizetéséből és még félre is tudunk rakni egy keveset minden hónapban.


Nem vagyok az a bepunnyadó fajta, soha nem unatkozom: a háztartás vezetésén kívül tanulok itthon nyelvet, olvasok, jógázom, sokat edzek, sétálok, biciklizek, gyesen lévő barátnőimnek segítek a gyerekekkel, szüleimnek is segítek, amiben csak tudok, stb.)


Mi a véleményed erről az életstílusról?

Szerinted hosszútávon ez tartható? Hitelünk nincs, a lakás a páromé, gyerekünk nem lesz, szóval a havi kiadásaink nem fognak nőni (és amúgy mindketten egészséges mértékben takarékoskodó típusok vagyunk).



2021. aug. 31. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
19%
nincs kulonosebben semmi velemenyem. 34 eve nem dolgozom, gyerekem sincs, a ferjemmel igy lattuk jonak. minden vagyonunk kozos, es ebben az orszagban alanyi jogon jar nyugdij mindenkinek ha eleri a nyugdijkorhatart fuggetlenul hogy mennyit dolgozott eleteben. azoknak is ugyanugy jar akik soha nem dolgoztak. mas a feltetel, a nyugdij a csalad anyagi allapotanak fuggvenye. ha a vagyonuk nem er el egy bizonyos osszeget jar a nyugdij. minel nagyobb a vagyon annal kevesebb a nyugdij. egy megallapitott osszeg felett pedig nem jar az allamtol semmi.
2022. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 Kései Sirató ***** válasza:
81%

71-es, nem Magyarországon élsz? Hol laktok?


Itt Magyarországon nem igaz, amit leírtál.

2022. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne lehetne igaz Ha egy jó menő vállalkozó a férj vagy PL;

ügyvéd orvos külföldön dolgozik

A kommunista rendszerben is kevés bányász feleség dolgozott

Én inkább ebben a helyzetben a kiszolgáltatottság től félnek

Bár első házasságok van lévőknél nem akkora probléma

2022. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 Kései Sirató ***** válasza:
76%
73-as, azért nem igaz, mert jogszabályok alapján állapítják meg a nyugdíjjogosultságot és bizony nem úgy, ahogyan azt a 71-es elképzeli.
2022. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
28%

74Nem a nyugdíjjogosultságot a gondoltam a többi részre de itthon még az is megoldható csak egy válalkozáshóz be kell jelenteni a járúlékokat fizetni és kész

Főleg ha a hölgy férje vállalkozó

Egyébként valóban alanyi jogon nyugdíj tudtommal nem jár.

De az már fedheti a valóságot hogy a hölgyet a férj eltartottak és eltartja

Egyébként ezt minden pár maga döntse el!

2022. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
100%

73 Valóban csak az első házasságokban élök élvezhetik ezt a kiváltságot

Mert a második feleségeket az exek agyon marnák és ha van felnött gyerek az egyébként is a pokolba kívánja megfojtaná ha tehetné egy kanál vízben

Nem hogy ekkora kiváltságot engedélyez az apának!Mert mind tudjuk ott a fő szabály az ővék minden de az új asszony jól keressen hogy el tudja tartaní a férjét és a férj még az ő pénzéből is tudjon adni csak hogy szent legyen a béke!Itt olyan mintha a férj lenne a háztartásbeli csak neki hajtania kell hogy az ex kénye kedvének megfeleljen és a gyereke szóba álljon vele!

2022. febr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!