Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Leélni egy életet boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leélni egy életet boldogtalan házasságban? Eggyütt maradni a gyerekekért? 32 éves éves vagyok, azt hiszem még túl fiatal ehhez. Boldogtalan vagyok a házasságomban, és egyedül kevés vagyok a megoldáshoz. Nagyon összetett és sokrétű ez a probléma.

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hol kezdjem.. a férjem totálisan a "beleszarok mindenbe" stílust képviseli. Már elnézést...úgy érzem biztosra vesz engem, a családot, mindent..már megvan mindene és valóban megvan mindenünk, úgy érzi nem kell energiát tennie se a kapcsolatba, itthonlétbe stb. Én így látom.Eljár dolgozni, rendesen hazaadja a pénzt, de ezen kivul nem sok..magányos vagyok. Úgy érzem csak szeretet morzsákat kapok tőle, napközben semmi odafigyelés, gyengédség, de este elvárja a szexet...azt is rengetegszer jeleztem, hogy nekem a szex igy nem jo..semmi előjáték,kb előkapja a farkát és elvárja a kényeztetést és a szexet. Utána engem is kielégít, de nem ez a lényeg, hanem semmi érzelem nincs benne. Azt mondja ő nem olyan típus....akkor miért nem tesz érte? Szex közben hozzám sem ér, nem csókolózunk soha, mintha csak az elélvezése lenne a cél. Nem erről akarom, hogy szóljon.

2022. okt. 14. 00:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
30%

40


Na ugye, férjemmel pont ezért nem lesz soha gyerekünk.

2022. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
48%
Szeretném azt leszögezni hogy a mai világban egy gyerekes nőt nem fog senki a nyakába venni. Amint megtudják hogy gyereke van asztala visztá beby.
2022. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:

37es te gyuruk ura rajongo vagy?

Egyebkent elfogadom mindenki velemenyet, de nem ertek egyet. Szerintem gyerekkel is lehet part talalni, foleg, hogy nem egy elveszett no vagyok, szakmam, diplomam, vallalkozasom, penzem van. Ha egyedul maradnek sem lennek ketsegbe esve egyebkent. Szemelyes ismeretsegi koromben is van no aki gyerekkel part talalt es nem segedmunkast... de ha a mediat nezzuk a kulcsar edinatol kezdve a sarka kataig, ok is talaltak uj part, pedig ok meg csak nem is valami tulkepzett nok.


Meg probalok kuzdeni a hazassagomert.

2022. okt. 16. 21:45
 44/65 anonim ***** válasza:
26%
Sztárokat ne hasonlítgassunk már átlagos kiégett nőkhöz. Ők milliós vagyonokkal rendelkeznek
2022. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim válasza:
81%

Szia!

Ha van rá keretetek, akkor a válás előtt próbáljátok meg a párterápiát. Olyan nincs, hogy neki semmi baja, meg nem ismeri el a problémát. Valami van a háttérben, s a kapcsolatotok minősége miatt valószínű ezt nem mondja el Neked. De ezeken lehet változtatni.

Arra azért felhívnám a figyelmed, hogy minden problémához két ember kell. Arra gondolok, hogy semmilyen garancia nincs arra, hogy mondjuk egy másik kapcsolatban pl 5 év múlva nem jutsz ide el.

Ne dobjátok el elsősorban egymást, mint egy elhordott ruhadarabot, az élet váltakozó periódusokból áll, s hidd el, sokkal jobban fogod érezni magad, ha szakszerű segítségért fordulsz, mintsem kapásból önerőből való megoldás sikertelensége után elválsz.

Konkrét irányt is tudok Neked javasolni, ha kell, privátban.

Kitartás!

2022. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Sajnos azóta sem vagyunk előrébb. Egy helyben topogok.


Pont ma gondoltam erre, hogy vajon egy új kapcsolatban mi változik? Az eleje szuper lenne, aztan ugyanitt kötnék ki valószínüleg. Mi értelme van a kapcsolatoknak végülis?:(

2022. nov. 4. 00:29
 47/65 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg ugyanitt kötnél ki ,aha persze szerinted minden FFI ilyen,és mindenkinek ilyen f.s a hàzassàga... hatalmas tévedésben élsz ..de neked ehhez sok boldogságot...
2022. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
24%
#46 igazad van. Én most vagyok itt a feleségemmel. Sajnos az előző hosszú kapcsolatom is ellaposodott, teljesen kiszerettem belőle a végére. Nem adott, csak elvett ezt éreztem. Most hasonlóan ezt érzem. Próbálok javítani a helyzeten, de belül azt érzem válás lesz. Mindenesetre új párt nem igazán szeretném ha úgy is alakul. Max komolytalant, vagy egy bizonyos szint után meghúzni a vonalat. Mert ahogy írod, ugyanez lenne a vége...
2022. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja ő nem olyan típus"

Mindig ilyen volt? Mi változott?

2022. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt mindig ilyen. Figyelmesebb volt az elejen.Sokkal nyitottabb volt a szexben is. Meg pl. sajat magara sokkal jobban adott. Most mar az sem erdekli.


Ha egy ferfi hozzam szol, akkor meg feltekeny. Van a latokoromben pedig valaki, aki tetszik, csak tennem kellene erte...

2022. nov. 13. 23:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!