Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Leélni egy életet boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leélni egy életet boldogtalan házasságban? Eggyütt maradni a gyerekekért? 32 éves éves vagyok, azt hiszem még túl fiatal ehhez. Boldogtalan vagyok a házasságomban, és egyedül kevés vagyok a megoldáshoz. Nagyon összetett és sokrétű ez a probléma.

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hol kezdjem.. a férjem totálisan a "beleszarok mindenbe" stílust képviseli. Már elnézést...úgy érzem biztosra vesz engem, a családot, mindent..már megvan mindene és valóban megvan mindenünk, úgy érzi nem kell energiát tennie se a kapcsolatba, itthonlétbe stb. Én így látom.Eljár dolgozni, rendesen hazaadja a pénzt, de ezen kivul nem sok..magányos vagyok. Úgy érzem csak szeretet morzsákat kapok tőle, napközben semmi odafigyelés, gyengédség, de este elvárja a szexet...azt is rengetegszer jeleztem, hogy nekem a szex igy nem jo..semmi előjáték,kb előkapja a farkát és elvárja a kényeztetést és a szexet. Utána engem is kielégít, de nem ez a lényeg, hanem semmi érzelem nincs benne. Azt mondja ő nem olyan típus....akkor miért nem tesz érte? Szex közben hozzám sem ér, nem csókolózunk soha, mintha csak az elélvezése lenne a cél. Nem erről akarom, hogy szóljon.

2022. okt. 14. 00:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%

"Csak akkor lehet túlélni ezt, ha leadok az igényeimből és elfogadom a helyzetet, hogy nekem csak ez jár."


Senkinek nem jár semmi. Az lesz, amit csinálsz magadnak.

2023. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 A kérdező kommentje:

Hát jól csókolni sokan nem tudnak, vagy csak nem mindenkivel passzol a dolog.


Nem tudom mit csináljak, azthiszem egy kritikus pontot el fogok majd érni.


Őt sem értem, már jó ideje jelzem felé, hogy nem vagyok elégedett, nem tudom mit gondol ez meddig fog így menni.

2023. febr. 10. 00:00
 63/65 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmi nem fog változni, saját tapasztalat.

Addig válj el míg fiatal vagy, ezeket az éveket nem tudod vissza hozni

Mi az hogy ő ilyen típus?? Nem akar beletenni minimálisan sem a kapcsolatba, neki így jó....

Mennyiszer hallottam...

Miután kirugtam döbbent rá

Azóta vissza akar jönni, de én már nem akarom

Válj el ez jobb nem lesz

Miért kell a gyerekeknek ovit váltani??

2023. máj. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi a helyzet? Én nőként ugyanebben vagyok. Ugyanannyi a kor a gyerekek...ijesztő volt olvasni...
2023. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:
Szia! Nem javult a helyzet sot, annyira megromlott, hogy mar joforman nincs is szex. Mivel sokat mondogattam neki, hogy nekem ez igy nem jo, ezert mar nem is mer kezdemenyezni... Mar ott tartunk, hogy eszrevettem mas noket nezeget.
2023. aug. 3. 00:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!