Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség extrém felvetés! Szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség extrém felvetés! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A feleségem kitalálta, hogy maradjak én otthon a 2 gyerekkel…. Magyarországon ez működhet? Jelenleg én vagyok a család eltartója. Nem tudom magam itthon elképzelni. Szerintem ez a házasságunk végét fogja jelenteni…. Karrierem csúcsán vagyok 39 évesen.. a felvetés is rémisztő, pláne, hogy a töredékét keresné az én fizimhoz képest! (3 és 5 évesek a gyerekek) ja; mindent bele adok itthon maximálisan így is!

2023. jan. 2. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
92%
Mert sok lesz a tappenz es valaki szivni fog vele. Vagy anyuka vagy apuka inthet bucsut a projektjeinek es bonuszainak.
2023. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
93%
Fogadni kell akkor egy bébiszittert a sok pénzből amit apuka megkeres.
2023. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Mind a 2 gyerek jár oviba. Itt arról van szó, h nekem kell dobnom mindent. Az egyikünknek 4 vagy 6 órában kell dolgozni, h az oviba oda tudjunk érni.. itt a jelenlegi állás szerint nekem kell nulláznom magam.. a jelenlegi munkám nem végezhető csak 8-10 órában. A feleségem akar karriert építeni..

Megértem, de Magyarországon vagyunk……

2023. jan. 2. 20:30
 14/77 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem. Mit számít az, hogy Magyarországon vagyunk?
2023. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
94%

"Megértem, de Magyarországon vagyunk……"

Akkor még nem érted. Ketten vagytok 2 gyerekkel.

2023. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
90%
De ha a feleséged tudna dolgozni, ki tudná termelni egy bébiszitter vagy dadus fizetését. Mert így ki van neked szolgáltatva... vagy urambocsá, ne legyen igaz, de ha te meghalsz, mit csináljon kilométeres lyukkal az életrajzában?
2023. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de nekem a bicska kinyílt a zsebemben. Most kvázi meg kéne téged sajnálni? Eddig talán nem a feleséged volt otthon évekig a gyerekekkel?? Persze, hogy te előrébb tartasz a karrieredben, hisz nem neked kellett 5 évig otthon lenni a KÖZÖS gyerekeitekkel, hanem a feleségednek! Most hogy ő is végre visszamenni dolgozni és a munkájára, karrierjére összpontosítani, te teljesen ki vagy bukva és nagyjából fel vagy háborodva már a gondolat miatt is. Nagyon nem vagy fair, eddig ő volt otthon éveken át, de ha fordul a kocka, akkor már egyből nem tetszik a szereposztás. Pont annyira a te gyerekeid is, mint az övék!
2023. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
93%

Svédországban vtizedek óta kötelező a papának félévig otthon maradnia a gyerekkel, hogy aktívan is részt vegyen a gondozásában, nevelésében, és ne csak ágyban lássa este és reggel a gyerekét.

Erre mit lépnél a te “Magyarországozásoddal”???

2023. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
100%
Mindent meg lehet oldani, csak eléggé kell akarni. Én nem látok itt egetverően nagy problémát. Én is megyek vissza dolgozni, ahogy a gyerek bölcsibe lesz adható, mert nekem nem megy ez a hagyományos női szerep. Pedig ápolónőként, hidd el, sokkal kevesebbet keresek, mint a férjem.
2023. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
82%

Igen, normális.

Amúgy meg ő is találhat olyan munkát, aminek a munkaideje összeegyeztethető az óvodai nyitvatartással. Pl. én is, mint sokan mások, egyedül neveljük az óvodás gyerekünket 8 órás főállás mellett segítség nélkül. Van 8-16 óráig tartó munkaidő.

2023. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!