Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség extrém felvetés! Szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség extrém felvetés! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A feleségem kitalálta, hogy maradjak én otthon a 2 gyerekkel…. Magyarországon ez működhet? Jelenleg én vagyok a család eltartója. Nem tudom magam itthon elképzelni. Szerintem ez a házasságunk végét fogja jelenteni…. Karrierem csúcsán vagyok 39 évesen.. a felvetés is rémisztő, pláne, hogy a töredékét keresné az én fizimhoz képest! (3 és 5 évesek a gyerekek) ja; mindent bele adok itthon maximálisan így is!

2023. jan. 2. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
88%

Igen, engem nagyon felkavar más lelki nyomora. Ja, nem 😂

#56

2023. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen igaza van.


Ő gyakorlatilag 2x2 (3?) éven keresztül otthon volt, gyakorlatilag nulla karrierépítési lehetőséggel.


Mi a bajod, pontosan? Hogy ő is el akar érni valamit az életben, ami több, mint két gyerek ellátása?

2023. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
88%

Hálistennek az én párom nem ilyen hímsoviniszta pöts... bár nem is lennék vele együtt :D


(62)

2023. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi ésszel az is csoda, ha egyáltalán van munkád, nem még hogy milliós fizetésed.😂

Azon viszont készséggel tudsz pörögni, mint a ringlispíl, hogy MÁS mit tenne, hisz értelmes férfi ismerve köztudottan az, hogy ahelyett hogy a SAJÁT családján belüli problémákat és annak lehetséges megoldásait venné figyelembe, inkább lemegy oviba, miszerint “Ha Pistike is csinálja, akkor én is, ha nem csinálja, akkor én sem”. 🤦🏽‍♀️ Grat.

2023. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
88%
vadidegen pasik véleménye fontosabb neked, mint a feleségedé? az szép...
2023. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
6%

Basszus, miert estek neki a kerdezonek? Normalis ferfi nyilvan nem nezi el hogy a felesege a csalad helyett karriert akar epiteni. Igenis a no dolga otthon lenni es osszetartani a csaladot.

Kerdezo, ne engedj ebbol

2023. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
100%
Jól van uccsó, legközelebb majd valami keményebbel próbáld hergelni a népet, ez elég gyenguszra sikeredett😉🤭🥰
2023. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
100%

Andrea Tate 🤣

Uncsiiii

2023. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy ez a nő dolga, az meg a férfi dolga! Ez max valami csőlátású, középkorban ragadt, maradi ember vallja.

A kérdező felesége 5 éve van otthon az egyébként KÖZÖS gyerekeikkel és most hogy hosszú évek után szeretne teljesen érhető módon a karrierjére koncentrálni a drága kérdező van felháborodva, mert derogál neki a tulajdon gyerekeivel lenni napi x órát, ráadásul vadidegen férfiak véleményét előrébb valónak tartja, mint a saját feleségéét.

Nekem ilyen hisztit csapna a férjem arra a felvetésre, hogy maradjon ő is otthon a gyerekekkel és azt mondaná válaszképp, hogy ez az én dolgom, nos abban a pillanatban adnám rá a kabátját és mutatnék ajtót. A kérdező pont annyira szülője a gyerekeknek, mint a felesége, nem mellesleg a feleség is önálló ember, szabad akarattal, saját döntésekkel és vágyakkal, nehogy már a férj döntse el helyette hol van a “helye”, jóságos ég!

2023. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
100%
A kamu “női” kommentelő, de annyira bénán és átlátszóan nyomja a troll, incel dumát, hogy az már-már fájdalmas.😆
2023. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!