Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség extrém felvetés! Szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség extrém felvetés! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A feleségem kitalálta, hogy maradjak én otthon a 2 gyerekkel…. Magyarországon ez működhet? Jelenleg én vagyok a család eltartója. Nem tudom magam itthon elképzelni. Szerintem ez a házasságunk végét fogja jelenteni…. Karrierem csúcsán vagyok 39 évesen.. a felvetés is rémisztő, pláne, hogy a töredékét keresné az én fizimhoz képest! (3 és 5 évesek a gyerekek) ja; mindent bele adok itthon maximálisan így is!

2023. jan. 2. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
97%
Ahelyett, hogy drámázol és mártírkodsz, inkább örülj, hogy “csak most” kell(ene) otthon maradnod a gyerekekkel, akik már 3 és 5 évesek és akikre nem egész nap kene vigyázni, hisz mar ovisok, nem pedig pl fél év után vetette fel az ötletet, amikor még csak egy babáról van szó, aki nem szobatiszta, aki még beszélni sem tud, nem tudja elmondani mi baja, csak sír és sír, te pedig próbálsz rájönni mi a baja stb. Pedig nyugodtan otthon lehetne maradnia apukának is, nem kötelező csak és kizárólag egyedül végig az anyának. A gond az, hogy sok férfi annyira nagyon akar gyereket, aztán amikor több időt kéne vele/velük töltenie és neki kéne otthon maradni, parkoló pályára tennie a karrierjét, miegymást, akkor hirtelen máris nem tetszik annyira a gyerekvállalás ötlete…
2023. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 A kérdező kommentje:

18#

Ha Svéd leszek, vélhetően a többi Svéd férfi kollégával otthon fogunk maradni.

Magyarországon ismersz otthon lévő férfit vagy 4 órásat? Olyat aki amúgy el tud helyezkedni 5 perc alatt? Most nem jut eszembe egy név sem….. segíts légy szíves egy számmal.

2023. jan. 2. 20:53
 23/77 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, válaszolj már kérlek, miért kell kettő ekkora gyerekkel otthon maradni ?!
2023. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 18 vagyok, de én speciel igen, ismerek olyan férfit (többet is), aki otthon maradt a közös gyerekükkel és nem állt neki mártírt játszani!

Attól még, hogy ez itthon nem megszokott, nem jelenti azt, hogy nem is lehetséges és nem kivitelezhető. De az, csak sok férfinak addig kell a gyerek, amíg tud vele büszkélkedni meg meló után eljátszik velük pár órát, de ha neki kellene egész nap otthon lenni, egyből megy a szájhúzogatás.

2023. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
86%

Én amúgy olyan nőt is elég keveset ismerek aki óvodás gyerek mellett ne 8 órában dolgozna, pedig itthon élek.

Eddig a feleséged mondott le mindenről miattad. Most rajtad a sor. Ha nekem ennyire értetlen férjem lenne válnék és kérném az osztott felügyeletet. Aztán oldja meg hetente ő is a gyerekeket egyedül.

2023. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:

25#

Kérdezd meg légyszi a férjed csak elvi síkon, h maradna e otthon a gyerekekkel? Kb 1-2 évig…

2023. jan. 2. 21:01
 27/77 anonim ***** válasza:
96%
Kár, hogy egy unatkozó troll vagy, különben válaszolnál a normális építő hozzászólásokra
2023. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
97%
De akkor minek kellett neked gyerek?
2023. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
97%
Kibújt a szög a zsákból, hogy hímsoviniszta az emnerünk...
2023. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
91%

#26 A férjem technikailag itthon van, 99% home officeban. Nagyon szívesen maradna gyeden, beszéltünk már erről. Csak nem megoldható, mert kb négyszer annyit keres mint én. De abban támogat, hogy a gyerek 2 éves korában visszamenjek dolgozni, rugalmas a munkaideje.

Olyannak nem is szültem volna aki 10 órákat dolgozik. Most ha ehhez még hozzá jön az utazás, akkor kb csak aludni jár haza. Az ilyennek minek gyerek, pláne 2?

2023. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!