Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség extrém felvetés! Szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség extrém felvetés! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A feleségem kitalálta, hogy maradjak én otthon a 2 gyerekkel…. Magyarországon ez működhet? Jelenleg én vagyok a család eltartója. Nem tudom magam itthon elképzelni. Szerintem ez a házasságunk végét fogja jelenteni…. Karrierem csúcsán vagyok 39 évesen.. a felvetés is rémisztő, pláne, hogy a töredékét keresné az én fizimhoz képest! (3 és 5 évesek a gyerekek) ja; mindent bele adok itthon maximálisan így is!

2023. jan. 2. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 A kérdező kommentje:

#38

Kérdezd meg légy szíves a férjed..

Én nem ismerek ilyet…

És valóban, ha látnék erre példát itthon akkor lehet, h nyitottabb lennék. Volt egy ismetősöm akinek a haverjának a tesójának a Svéd kollégája otthon van a gyerekkel úgy hogy 30-as aktív férfi… ilyet hallottam persze de mondjuk se az oviban se a játszón sem az egyéb foglalkozásokon nem tudok ilyen paliról. Ha mondjuk minden 20. Fickó otthon lenne már nyílván ismernék ilyet. Szerintem konvergálunk a nulla irányába.

2023. jan. 2. 23:19
 42/77 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa értem, tehát ha te nem ismersz ilyet, akkor nem is létezik? Logikus.. Ja mégsem.


Először is szakadj le a férjemről, nem ő a téma! Másodszor világosan leírtam, hogy IGEN, gond nélkül otthon maradna, mivel értelmes férfival házasodtam, nem egy hímsoviniszta pötssel, aki kiherélésnek nevezi a gyerekeivel való foglalkozást. Végső soron pedig értelmes férfi, apa nem a idegenek hozzáállásától és véleményétől teszi függővé a felesége helyett, hogy otthon marad-e a gyerekeivel.

2023. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
100%
totál dedó... ovisok meg általános iskola első osztály szokott azzal érvelni, hogy "akkor csinálom meg ezt meg azt, ha a Petike / a többiek is"
2023. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
100%
nem mellesleg többen és többedszerre írtuk a bébiszitter fogadását, arra az "úriember" egyszer sem reagált... vajon miért...
2023. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
100%
Troll kérdés, eleve ennyi idős gyerekek már mehetnek oviba, így a kedves anyuka és apuka is dolgozhat. Tehát akkor mi a probléma?
2023. jan. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 A kérdező kommentje:

42.


Minden bizonnyal igazad van.

Szerencsés vagy, h a férjed otthon maradna és mondjuk a nettó 1 millás fizuját a korlátlan céges kocsit meg a kiépített kapcsolat hálóját kukázná.. nagyon értékes lehetsz ha ezt meglépné.

2023. jan. 3. 06:28
 47/77 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha keresel egy millát, abból simán lehet fizetni valakit, aki elhozza a gyerekeket az oviból és velük van amíg egyikőtök haza nem ér.

Ha feleséged szeretne karriert, akkor ez a köztes megoldás.

2023. jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
100%
hát ja, 1milliós fizetés mellett bele kellene férnie egy dadusnak, aki elviszi a gyereket az oviból meg 1-2 órát elvan vele... és ez azért nem 1millió lesz össz a kasszában, ha a nő is talál egy jobb pozíciót. De a pasikánk csak a hatalmát akarja fitogtatni a nő felett meg a nagyérdeműnek mutogatni, hogy na, it a háziasszonkám.
2023. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de a feleséged miért ne akarhatná vinni valamire az életben? Neked eddig ez adott volt, mert ő lehetővé tette. Most már nem gondolod, hogy ideje lenne neki is alakítani a saját életét?

És mielőtt: igen, nő vagyok, a férjemet nem tudom megkérdezni, mert nincs férjem, DE a volt férjem is pont így gondolja, többek közt ezért is ugyanannyit vannak vele a gyerekeink, mint velem, így mindkettőnknek azonos lehetősége van szülőnek lenni, és dolgozni is.

2023. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 A kérdező kommentje:

49.

Ez jó megoldás.

Az azonos feltétel az kiváló kompromisszum. Jól csináltad.

1 hét itt egy hét ott. Szerintem ebbe az irányba fog menni a dolog. Érdekes konkrét esetről nem érkezett hír, h a férfi a kiváló egzisztenciát nullázná és férfi sem reagált erre a kérdésre.

2023. jan. 3. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!