Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség extrém felvetés! Szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség extrém felvetés! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A feleségem kitalálta, hogy maradjak én otthon a 2 gyerekkel…. Magyarországon ez működhet? Jelenleg én vagyok a család eltartója. Nem tudom magam itthon elképzelni. Szerintem ez a házasságunk végét fogja jelenteni…. Karrierem csúcsán vagyok 39 évesen.. a felvetés is rémisztő, pláne, hogy a töredékét keresné az én fizimhoz képest! (3 és 5 évesek a gyerekek) ja; mindent bele adok itthon maximálisan így is!

2023. jan. 2. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve, ha ismersz ilyen férfit itthon az is érdekelne.. esetleg van több ismerősöd is?"


Igen ismerek, nem is egyet, és van aki más 18 éves is otthon marad a gyerekkel, cseréltek.Sőt ismerek olyat is aki nem csak a gyesen maradt otthona beteg a tartós beteg gyerekkel, hanem után Ő marad otthon úgy mond háztartásbelinek. Neki elég speciális szakmája van , abban nem tudott elhelyezkedni, így a feleség dolgozik.


Teljesen jogos a feleségedtől,hogy most ő akar karriert építeni. Neked nem kel feladni az állásos szerintem. Nekem is és a kollégáimnak is olyan munkája van, ami napi 9-10 órás munkát igényel. Vannak köztünk, férfiak és nők is (én is nő vagyok, mérnöki munka), de van normális férjük aki délután megy a gyerekért, viszi edzésre, most, takarít stb., és van " bébiszitter", bejárónő, kaja rendelve. Ketten kerestek annyit, akkor belefér heti 1-2x szer a segítség fizetése is.


Ketten vállaltátok a gyerekeket, ketten is kell megoldani.

2023. jan. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező hagyjad. Ezek otthon bekattant nők. A mai helyzetben teljesen normális, hogy a kérdező hagyja ott a munkahelyét a milliós fizetéssel, plusz jutattással, hogy a felesége ennek a fizetésnek a töredékéért karriert építsen? Aztán meg a kedves neked kezd el sírni, mikor hiányzik az otthoni kasszából a pénz, apuka pedig lazsál otthon, mert a gyerekek napközben intézményben, apukának otthon nincs annyi dolga, azonkívűl, hogy frusztrált és depressziós lesz. Én nem kérném erre a férjem, vennék fel valakit, aki segít a gyerekek körül, ha annyira karriert akarok. Bár akkor nagyon nem tudom minek kellett gyerek, ha mindketten a karrier megszállottjai vagytok, a gyerekek kárára is
2023. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
78%
De az, hogy a nő depressziós meg frusztrált, az nem baj ugye?
2023. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
39%

En sose kernem a ferjem erre, az en fizetesem csak a kajara eleg, lakas gyerekneveles egyebek sehol.

Szerintem is az a megoldas hogy dadust kell fogadni.

2023. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
0%

73.

Nem kérte a nőtől, hogy maradjon otthon, az kérte tőle, ha nem tűnt volna fel.

2023. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tűnt volna fel eddig a feleség maradt otthon (feltételezhetően külön kérvény, kérés és hiszti nélkül) 5!!! éven keresztül. Mekkora hatalmas és megugorhatatlan kérés, hogy most már hadd építhesse ő is a karrierjét… Hallatlan de tényleg.
2023. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 hzs3921 válasza:

" Olyannak nem is szültem volna aki 10 órákat dolgozik. "

Jézusom, remélem ezt nem gondoltad komolyan. Ilyet leírni. A pofám leszakad.

2023. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!