Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség extrém felvetés! Szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség extrém felvetés! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A feleségem kitalálta, hogy maradjak én otthon a 2 gyerekkel…. Magyarországon ez működhet? Jelenleg én vagyok a család eltartója. Nem tudom magam itthon elképzelni. Szerintem ez a házasságunk végét fogja jelenteni…. Karrierem csúcsán vagyok 39 évesen.. a felvetés is rémisztő, pláne, hogy a töredékét keresné az én fizimhoz képest! (3 és 5 évesek a gyerekek) ja; mindent bele adok itthon maximálisan így is!

2023. jan. 2. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
85%

Konkrétan nem talalkoztam olyan hímringyóval, aki ennyire megakar felelni a többi hímringyónak:D

Mi lenne, ha megkuratnád magadat velük aztán kuss van

2023. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
16%
Mennyi pénzt keres a feleséged?
2023. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi idős gyerekek mellett általában mind a két szülő dolgozni szokott! Miért kellene bárkinek is otthon maradni velük?
2023. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
86%

46 Mondjuk ha az én férjem keresne egy millát, akkor az ötlet felvetés kapcsán bedobná egy dadus felvételét, nem pedig az lenne az első gondolata, hogy őt most “kiherélik”. 🤮 Se nem az, hogy ez a házasságunk végét jelenti.

Amúgy ne add elő magad, előttünk felesleges, a kommentjeid 95%-a nem a pénzről szólt, hanem hogy neked, mint férfinek otthon kellene maradnia a saját gyerekeivel és ez kiherélés és ez szerepcsere és ez neked mennyire nem fér bele és különben is mindenki kérdezze meg a férjét erről, mert….mert nem tudom miért igazából, mivel hogy értelmes ember nem idegenektől teszi függővé, hogy otthon marad-e a gyerekeivel.🤦🏻‍♀️ Szóval nem kell a melléduma, neked a fő problémád, hogy szerinted ez a nő “dolga” és mi az, hogy most tőled 5 otthon töltött év után ezt elvárná..

2023. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
91%

A kiváló egzisztenciát, amit teremtettél, kiveséztük. Amúgy maximálisan egyetértek veled, hogy a te melódat nem lehet sitty-sutty áttenni 4 vagy 6 órásra.

Feleséged is kb ugyanerre a típusú karrierre vágyik, hasonló időbeosztással, ha jól értem.

Többen kérdezték, de nem válaszolsz: miért nem megy bébiszitter 4-kor a gyerekekért és van velük mondjuk 6-ig, míg hazaértek...?

2023. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
86%

50! Ne haragudj már, de te ennyi ésszel mivel tudsz 1millát keresni?

Tehát az 1 hét itt, 1 hét ott, neked megfelelne. Áruld már el, hogy akkor hova tennéd a karriered, amikor nálad van a gyerek??? Lehet, hogy neked ez újdonság, de a kedvedért olyankor se tartana nyitva este 8-ig az ovi. Vagyis ahogy akkor megoldanád, pont ugyanúgy kell most is.

Kb húszan leírták babysitter bevonását, amire egyszer se reagáltál. Nem tudod, mit jelent a szó? Segítsünk? Vagy esetleg a milliós fizetéseddel az már nem fér bele? Vagy mi a gond?

2023. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
89%

A válaszaidból kiindulva, te nagyon nem szeretnéd, ha a párod karriert építeni, mert akkor nem éreztethetnéd vele a felsőbbrendűséged.

Amúgy meg ne légy smucig, 1 millió nettóból és a feleséged plussz fizetéséből biztosan futná napi pár óra babysziterre. 17 óráig van óvoda általában és onnantól 19 óráig, míg haza nem értek, akkor napi 2 óra. Igaz, akkor hétköznap nem sokat lennétek a gyerekekkel, mert 9 körül már ők is alszanak.

Ilyen feltételekkel minek kellett neked gyerek? Gyakorlatilag naponta te így is alig látod őket ébren pár órát.

2023. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
92%
Köszönöm Istenem, hogy nem egy ilyen hímsoviniszta férfi lett a férjem. Köszönöm
2023. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy vettétek a fáradságot és virtuális tollat ragadtatok!

Sajnos férfiaktól nem jött vélemény de ez is beszédes..

Tanulságos, hogy milyen érzelmeket kavar fel egyesekben a kérdéskör.

2023. jan. 3. 19:35
 60/77 anonim ***** válasza:
90%
Engem rohadtul nem kavart fel. 😆 Trollkodás volt és jól meg iy etettünk sajna. Ennyi. Attól még egy soviniszta tuskó maradsz, akinek valószínűleg nem csak gyereke, de felesége/nője sincs.
2023. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!