Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség extrém felvetés! Szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség extrém felvetés! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A feleségem kitalálta, hogy maradjak én otthon a 2 gyerekkel…. Magyarországon ez működhet? Jelenleg én vagyok a család eltartója. Nem tudom magam itthon elképzelni. Szerintem ez a házasságunk végét fogja jelenteni…. Karrierem csúcsán vagyok 39 évesen.. a felvetés is rémisztő, pláne, hogy a töredékét keresné az én fizimhoz képest! (3 és 5 évesek a gyerekek) ja; mindent bele adok itthon maximálisan így is!

2023. jan. 2. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
96%
Egy újabb hímsoviniszta trollt üdvözölhetünk a kérdező személyében. Tudnám az ilyennek minek gyerek, pláne kettő, amikor napi pár órát is derogál otthon maradni velük, ugyanis egy 3 és 5 éves már óvodába jár, nem egész nap otthon van. De persze maradjon vele/velük otthon anyuka évekig, rendezze, tegye-vegye-vigye-hozza ő, ha beteg maradjon vele otthon ő, tegye félre a karrierjét ő, áldozzon fel mindent is ő, mert apucinak csak addig kell a gyerek, amíg lehet döngetni a mellkasát meg amíg csak a minimálisat kell vele foglalkozni. Iszonyat gáz. Én a feleség helyében elválnék és természetesen kérném az osztott felügyeletet, aztán majd megoldja egyedül a 2 gyerekkel, ahogyan akarja.
2023. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
89%

Én már a fő kérdésnél teljesen lefagytam. Extrém felvetés, hogy a saját tulajdon gyerekeiddel otthon maradj?? Hogy mi van? Jesszus.

Maximálisan igaza van itt a többi kommentelőnek, hosszú éveken keresztül a feleséged volt az, aki mindent feláldozott, 0-24-ben ellátta a közös gyerekeiket, most meg hogy csak ötlet szinten fel lett vetve, hogy te maradj otthon már ki vagy akadva és egyből válást vizionálsz. Igaza minta apuka vagy…

2023. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
86%
De miért kéne otthon maradnia, ráadásul meddig, amíg a gyerekekek nem tudnak a suliból hazamenni? Ha így is jól éltek, akkor a feleséged fizukával együtt már csak tudtok valami segítséget fizetni?
2023. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:

#33


Itt arról van szó, hogy karriert akar a feleségem és nem a mindennapi megélhetésről. Ehhez napi 8-10-12 óra munkára van szükség. Itt szerepcsere lenne ami nekem nem fér bele.. gondolom csak nők írtak a válaszokból ítélve és rögtön arra gondol mindenki, h a fazék mellett akarom tartani az asszonyt… nem erről van szó. Szerepcsere lenne ami konkrétan a kiherélésemet jelentené!

Mindenben segítem és támogatom. Miért ne dolgozhatna? Neki nem jó a 4-6 óra vagy egy kényelmes 8.. neki karrier kell.

2023. jan. 2. 22:29
 35/77 anonim ***** válasza:
93%

34: igen, nő vagyok, attól még nem mondhatom ki, hogy hímsovinisztának tartalak? Aki kiherelését vizionál arra, hogy azokkal a gyerekekkel otthon marad meg házimunkázik, akiket ő nemzett, nem fogok másképp gondolni.


Amúgy karrier mellett meg bőven belefér anyagilag egy dada vagy bébiszitter alkalmazása, akkor te a kukid sem fog leesni ezek szerint.

2023. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:

35#

Azt tudom javasolni neked is, hogy kérdezd meg a férjedet erről a témáról.

Illetve, ha ismersz ilyen férfit itthon az is érdekelne.. esetleg van több ismerősöd is?

2023. jan. 2. 22:48
 37/77 anonim ***** válasza:
94%
36: képzeld, van ismerősöm, aki otthon maradt férfiként, és van olyan eset is, ahol pont ezért alkalmaztak bébiszittert, hogy a nő se csak egy fos melóba tudjon visszamenni, ha egyáltalán. Meg nyilván van olyan eset is, ahol a nő maradt otthon, de azért mert ő AKART otthon maradni. És igen, van férfi, aki rávágja, hogy "ÉN, A FÉRFI? NEEEEEEM"... de hát arról megvan a véleményem, nem véletlenül nem én vagyok vele.
2023. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
92%

Mélységesen elkeserítő, hogy egy állítólagos apuka kiherélésnek éli meg, ha a saját gyerekeivel kellene otthon lennie. No komment.

Milyen szerepcsere?! Nő és férfi egyenrangú felek, ahogy anyuka és apuka is, mindkettő ugyanannyira szülője azoknak a gyerekeknek. Ébresztő, 2023 van, nem csak a nő dolga a gyerekekkel lenni, teljesen rendben van az is, ha apuka is marad otthon, nem is értem milyen ember képes ezt kiherélésnek nevezni. Eddig te építetted a karriered, most hogy 5 év (!!) után a feleséged is szeretne erre fókuszálni, megy a hiszti.

Az meg hogy jön ide, hogy vadidegen emberek férjének mi a véleménye erről? Meg hogy hány ilyen férfit ismerünk? Ha más otthon marad, akkor te is, ha nem marad, akkor te sem? Semmi köze a kettőnek egymáshoz! De egyébként a rend kedvéért: igen, az én férjem szó nélkül otthon maradna, nem lenne terhére a KÖZÖS gyerekünkkel otthon lenni, mert normális emberrel házasodtam, nem olyannal, akinek a gyereknevelés egyenlő a kiheréléssel! És igen, ismerek több olyan házaspárt is, ahol a férfi is otthon maradt a gyerekkel, na most mi lesz? Összedől a világ?

2023. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
93%
(ez van, amikor egy mesterségesen kreált férfiképnek, ill. a haveroknak való megfelelés fontosabb, minthogy az állítólagos szerelmünk hogy érzi magát... sztm a kérdező nem is szereti a feleségét, de jó neki azért, hogy volt egy inkubátor, ingyen nevelőnő meg egy ingyenp...a)
2023. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
27%
Azért egy két válaszoló is átesik a ló túloldalára. A férjnek van egy jó fizetése, magas beosztása. Ezt dobja sutba, hogy a felesége karriert kezdjen, sokkal kevesebb pénzért. Simán meg lehetne oldani egy fizetett segítséggel. De, ha ez nem megy, a kérdező is kereshet fix 8 órás állást, nem is értem, 2 óvodás korú mellett miért kéne otthon maradni?
2023. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!