Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két gyermekünk van. Én járok dolgozni a feleségem van otthon mivel az én fizetésem majdnem a háromszorosa mintha ő menne dolgozni. Én otthonról dolgozom, reggel viszem hozom a nagyot. Ő a kicsivel tölt több időt de már nem bírja, mivel tanulni szeretne és dolgozni menni mivel ettől érezné magát értékesnek. A problémám csak az hogy otthon a kicsivel van, de ezen felül semmiben nem segít. Én főzök, takarítok, pakolok, neki ez nem fontos és nem érdekli, mivel ő nem azért tanult hogy konyhamalac legyen emelett még babysittert rendelt hogy tanulni tudjon és legyen magára ideje. Úgy érzem teljesem feláldoztam magam és rámegy az egészségem. Semmi nem érdekli csak a másokkal való anyagi verseny. Köszönettel egy apuka. (F/37)

2023. febr. 1. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
13%

20

Igen.



Kérdező bazd ki az utcára akkor majd megtanulja hogy magáról gondoskodjon!


Ezt kellene tenni az összes tohonya nő válaszolóval is

2023. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
86%
Megérdemli, aki nem képes a saját vaksága, keményfejűsége, beképzeltsége és butasága miatt a tényeket figyelembe venni, vagy a feleségét emberi lényként kezelni az mást ne várjon el! :)
2023. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
76%

Babuci, te még nem láttál karrierista nőt.


Az én vagyok és a belet is kihajtanám belőled, ha a munkád miatt felhatalmazva éreznéd magad arra, hogy a saját mocskod más takarítsa.


Minden felnőttnek kötelessége magát eltartani, maga körül rendet tartani, megtanulni háztartást vezetni, főzni magára. Ez az alap. Szegény nő próbálja mindenben az alapot nyújtani, csak a te lusta valagad miatt nem jut egyről kettőre.


Az egyéni szocprobléma, ha ezeket nem tudod magadtól nyújtani. Oldd meg. Ha te életképtelen vagy, fizess valakit, aki kivakar a piszkodból a feleséged helyett. De nem aggatjuk másra azt, hogy megbuktunk, mint felnőtt ember.


Nekem nincs gyerekem, de ha a férjem home officeban arra nem lenne képes, hogy indítson egy mosást és kiteregessen vagy elmosogasson a reggeli meeting közben, ahogy én szoktam, szerintem be sem engedtem volna az otthonomba. Úgyis csak tönkretenni tudja, nem?

2023. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
92%
#21 Eddig ő volt a gyerekekkel. Máskor meg ugrotok a kitartott nőkre, hogy nem akarnak dolgozni. Erre itt van ez a csaj, aki nem akar háztartásbeli lenni, jobb lehetőségeket akar magának és a családjának, és tesz is érte, erre meg nekiugrotok. Döntsétek már el.
2023. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
79%
A felnőtt kötelességek közül kihagytam az "gondozni azt, akiért felelősséget vállalt, legyen az gyerek vagy állat". Mert jah, a pénzt nem az asszonynak keresed és nem az asszonynak teszel szívességet azzal, hogy nem vagy hétvégi apuka hanem a bare minimumot nyújtod egy olyan felelősséggel szemben, amit te vállaltál. Ha nem tetszik a pulyázás terhe, óvszert kellett volna húzni. Elvinni valakit suliba nem teljesítmény.
2023. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként megha valahol igaza is van (ami nincs) mint pl az első perctől fogva, hogy összekoltoztek a nő nem takarított, főzött, rendetlen volt (házasság&gyerekek előtt, ha nem lenne tiszta), akkor magyarázatok meg utolsó kettő és kérdező, hogy minek vette el és csinált neki 2 gyereket?

Nem azért, mert jó nő, belevaló az ágyban stb és majd ő megneveli és hasonlók? Az a feleség míg a kérdező elerte álmai munkáját addig otthon a gyerekekkel volt. És most mivel a drága kérdező saját bőrén tapasztalja, hogy nem olyan jó móka, buli otthon a gyerekek körül forogni, pluszban a háztartást is rendbe rakni most már váltana vissza a régi kerékvágásba, vagyis inkább több munka és a nő ismét maradjon szolga és anya.

Persze azért elegitse ki, szuper legyen a szex, legyen kívánatos, nem baj ha buta, de csak addig míg meg nem unja, hogy csak ő dolgozik, ő pénzét veri el a nő.

Aztán elvalna, azt keresne fiatalabb bigét ugyanolyat, hiszen a kérdező képtelen elfogadni, hogy a nő karriert is szeretne, magasabb IQ-val rendelkezni, mert hát akkor egyenrangúak lennének és azt semmiképp nem engedi meg, mert hát akkor ő nem "férfi" ugye kérdező? 😀

Elarulom, hogy nem vagy különben, aki szereti, tiszteli a párját az támogassa és nem degradálja, hogy:

"Úgysem ered el az én szintem!"

Miközben az a feleség nem akar az ő szintjére jutni, csak feljebb jutni, mert eddig az ő kívánságát leste...

2023. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
91%
(*utolsó kettő-20,21)
2023. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
8%
Egyszerű: ne főzz, ne takaríts, ne pakolj! Ha gondja van, mondd meg neki, hogy te nem azért tanultál, hogy egy lusta nő cselédje legyél! :D
2023. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
93%
#28 mert a csaj azért tanul hogy egy követelőző felnőttcsecsemő cselédje legyen? Olyan, mintha fejjel rohannál az egész lényegébe és mégse értenéd
2023. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
0%
Az Én barátnőm karrierista, orrba szájba dolgozik tele van lével, drága táskát meg ruhát vesz, nem is dolgozok amig a csajom lesz!
2023. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!