Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két gyermekünk van. Én járok dolgozni a feleségem van otthon mivel az én fizetésem majdnem a háromszorosa mintha ő menne dolgozni. Én otthonról dolgozom, reggel viszem hozom a nagyot. Ő a kicsivel tölt több időt de már nem bírja, mivel tanulni szeretne és dolgozni menni mivel ettől érezné magát értékesnek. A problémám csak az hogy otthon a kicsivel van, de ezen felül semmiben nem segít. Én főzök, takarítok, pakolok, neki ez nem fontos és nem érdekli, mivel ő nem azért tanult hogy konyhamalac legyen emelett még babysittert rendelt hogy tanulni tudjon és legyen magára ideje. Úgy érzem teljesem feláldoztam magam és rámegy az egészségem. Semmi nem érdekli csak a másokkal való anyagi verseny. Köszönettel egy apuka. (F/37)

2023. febr. 1. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
80%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Ezt is te írtad? Nem tetszettek az ottani válaszok?

2023. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
89%
Engedd kibontakozni a munkában.
2023. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg neked van annyi igényed kedves kilences hogy nem plafonig érő koszos ruhakupacból öltözködsz és talán a wc-t is kitakaritod magad után ami neki még soha sem sikerült...
2023. febr. 1. 17:56
 14/70 anonim ***** válasza:
86%
De akkor minek kellett a házasság meg a két gyerek???10x év után azon nyavajogni, hogy szrosan hagyja a wc-t…előbb kellett volna gondolkozni.
2023. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
81%

De akkor minek vetted el? Miért nem alkalmazol a jó Isten áldjon meg bejaronot ha felvet a pénz? Olyan büszke voltál rá a múltkor, hogy mennyi pénzed van és hogy a nő soha nem éri el azt a szintet. Emlékszem pontosan mit írtál.

És nem kell személyeskedni, még mindig te vagy az, aki önző, irigy és elégedetlen, nem én! :)

Amúgy nyugodtan folytasd a nyavúkolást mint egy 3 éves hisztis gyerkőc ki fog téged vágni a nejed azt sokra mész a penzeddel... 37 évesen maximum a pénzéhes nőknek fogsz kelleni addig míg hasznot húznak belőled, aztán váltanak fiatalabbra és gazdagabbra. :)

Annyira irigy vagy és azt gondolod, hogy felsőbbrendű vagy, hogy a 18. században élünk - takarítson, főzzön, 8gyerekeket nevelje, feküdjön ki este szexre, rakja ki elem az ételt és a papucsot hogy az már tré. És az meg elszomorito, hogy a te beteg nézeted miatt nem értékeled mekkora kincs a feleséged! Nem akarja, hogy a szemére hányd x idő múlva, hogy rajtad élősködik és okosabb akar lenni, valamire vinni az életeteket! Nyugodtan vitázz, nyígjál neki, remélem tényleg elválik azt majd akkor visszasírhatod, hogy fifty-fifty kapcsolatban akart volna veled lenni...

Sajnállak őszintén, baromira ostoba és szánalmas vagy. :)

2023. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
77%
A te ruháid is abban a ruhakupacban vannak? Neked talán letörne a kacsód, ha megnyomnád azokat a bűvös gombokat a csodamasinán ami koszos ruhából tisztát csinál. Amúgy azt írod, hogy 3x annyit keresel. Az nem kevés pénz. Miért nem fizettek egy takarítónőnek heti egy takarítást. Az úgy a nagy dolgokat le is venné a vállatokról
2023. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
83%
Te mit tanultál? Vagy nem tanultál hanem rögtön biznisz 16 éves korodtól? Mert akkor van vagy 10 év elönyöd, főleg ha idősebb vagy nála. Neked hátszeled van valahogyan, neki nincs, megszoktad a hátszeles életet ő meg próbál egyedül is elérni valamit.
2023. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
93%
Bazdmeg, gyerekenként -2 év hátrány. Tehát 2x2 év (segitek, ez -4 év!)
2023. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
82%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Már kérdezted egyszer. Én is akkor részletesen leírtam erről a véleményemet. Olvasd el újra. Meg ahogy látom a probléma ezek szerint azóta se oldódott meg...

2023. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
7%
Úristen gci ez az oldal csak arról szól, hogy a nők nekiesnek a férfi kérdezőknek és mindenért mindig a férfi a hibás. Komolyan ennek mi értelme?
2023. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!