Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két gyermekünk van. Én járok dolgozni a feleségem van otthon mivel az én fizetésem majdnem a háromszorosa mintha ő menne dolgozni. Én otthonról dolgozom, reggel viszem hozom a nagyot. Ő a kicsivel tölt több időt de már nem bírja, mivel tanulni szeretne és dolgozni menni mivel ettől érezné magát értékesnek. A problémám csak az hogy otthon a kicsivel van, de ezen felül semmiben nem segít. Én főzök, takarítok, pakolok, neki ez nem fontos és nem érdekli, mivel ő nem azért tanult hogy konyhamalac legyen emelett még babysittert rendelt hogy tanulni tudjon és legyen magára ideje. Úgy érzem teljesem feláldoztam magam és rámegy az egészségem. Semmi nem érdekli csak a másokkal való anyagi verseny. Köszönettel egy apuka. (F/37)

2023. febr. 1. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mi az oka? Mert nem szeretik és tisztelik egymást, csak a pénz körül forog minden. 🤣
2023. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
9%

41.

Hát lástszik hogy nincsen logikád! Vagyis csak " női"

2023. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
78%
#43 pontosan miért is?
2023. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
11%

Normálisak vagytok amúgy??


Igaza van a kérdezőnek!

Nehogy már még ő legyen a sz.r,

Én dolgozom 6 órában, 3 gyerek körül szinte mindent én intézek, és még itthon is a házimunka kb . 90% - át én csinálom.

Férjem vállalkozó, néha van, hogy besegít.


Otthon van a felesége, annyi ideje lenne azért, hogy néhány dolgot megcsinál!!

2023. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
85%

34

Nem tudom, miért lett torolve a kommentem, de fel nem fogom, hogy miért a "nődóga" minden! Miért a nőnek kell összetakaritania az elvileg KÖZÖS gyerek után!???? A legtobb családban, a nők is dolgoznak, mégis, ilyen csaladokban is elvárja sok ferfi, hogy a nő csináljon meg mindent, de persze legyen egy 8 orás munkaja, mertháteltartaninemfogja!

2023. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
78%

#31


Ez hogy jön ide??? A férfi azért tanulhatott, mert a nő támogatta! Rádasul szült neki. Vagyis -6 év / 2 gyerek!

2023. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
87%
45. A kérdező heti egy napot dolgozik.
2023. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
19%

46#


Itt nem minden lenne a " nődóga"

A férj csak annyit kér, hogy néhány dolgot csináljon már meg!

Ugyan pucolja már maga után ki wc- t, ez nem nagy kérés szerintem


45 voltam

2023. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
74%
#49 aztán a mosatlan ruhahalom, a gyerekek pesztrálása is, meg a főzés is kellene. A wc csak egy a sok közül. A kérdező fajtája pontosan ilyen. Évekig mindent a nő csinált. Most szeretne változtatni, ő is tanulni, és fejlődni. Miért ne lenne ehhez joga? Vagy csak addig van joga hozzá, amég a mindent is ő továbbra is csinálja otthon? A ház és a gyerekek közösek. Együtt hozták össze őket, vállalták őket, a ruhák mindannyiuké, a kajából mind esznek, miért kéne ezt mind rátolni egy emberre? Ha meg amúgy is dől a lé, ahogy a kérdező állítja, nem értem, miért problémáznak ezen. Nálunk 2 gyerek van, mindketten dolgozunk, nem vagyunk a fölső 10000, de van egy ismerős hölgy, aki heti 1-2x eljön, és kitakarít. Bevásárlás online, házhoz jön, van hogy rendelünk kaját, és nincs hiszti. Mindenki elégedett. Nem értem, hogy ott, ahol meg alap a pénz és minden adott, miért megy még ezen a vekengés.
2023. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
17%
Minek egy ilyen nőnek gyerek? Ő anya, nem az álmait kergető tini. Egy pici gyereket meg nem bölcsibe kell adni, hanem anyai szeretetet kell adni neki.
2023. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!