Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két gyermekünk van. Én járok dolgozni a feleségem van otthon mivel az én fizetésem majdnem a háromszorosa mintha ő menne dolgozni. Én otthonról dolgozom, reggel viszem hozom a nagyot. Ő a kicsivel tölt több időt de már nem bírja, mivel tanulni szeretne és dolgozni menni mivel ettől érezné magát értékesnek. A problémám csak az hogy otthon a kicsivel van, de ezen felül semmiben nem segít. Én főzök, takarítok, pakolok, neki ez nem fontos és nem érdekli, mivel ő nem azért tanult hogy konyhamalac legyen emelett még babysittert rendelt hogy tanulni tudjon és legyen magára ideje. Úgy érzem teljesem feláldoztam magam és rámegy az egészségem. Semmi nem érdekli csak a másokkal való anyagi verseny. Köszönettel egy apuka. (F/37)

2023. febr. 1. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 Andi80018 ***** válasza:
18%
Én nem olvastam el a válaszokat teljesen, de nekem az lenne a kérdésem, mi a bűbánatnak kellet gyerek nektek? Szerintem, ha a feleséged tudta, hogy jobban szeretne karriert, mint gyereket, akkor vagy nem kellett volna gyerek, vagy max egy. Én neked adok igazat, a gyerekek az elsők. Aki karrierista, és nem akar foglalkozni gyerekekkel, az ne szüljön. Ha szült, akkor foglalkozzon a gyerekekkel, háztartással. Amennyiben van kapacitás, és nem megy a család rovására a karrierépítése, megoldható, akkor tanuljon, vagy amit akar. Aztán meg majd lestek, ha küldözgetik a gyerekeket nevtanba, meg pszichológushoz.
2023. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
74%
#61 a férfi is benne volt a gyerekvállalásban. Neki miért nem kell kivennie a közös gyereknek a nevelesebol a részét? Miért van mindig minden a nőkre rátolva? Persze azt csinál amit akar, egészen addig, amég az összes gyerek összes baját ő oldja meg, a házat teljesen ő vezeti, a fennmaradó idejében valósítsa meg önmagát, de isten őrizz, hogy a pasikának kelljen besegítenie a saját gyerekei és a saját otthona körüli teendőkbe. Az már férfigyűlölet 🙄
2023. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom majd csak megtaláljátok a megfejtést valamelyik szélsőséges álláspontban. Ja, nem.
2023. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
16%

"A feleségem éveket tanult de sajnos a szakmájat nem fizetik meg, ez miatt értéktelennek érzi magát mellettem inkább versenyez velem. Két gyermek született, az elsőt én akartam a másodikat ő. Azóta is sorolja hogy ő nem akart gyereket mert a karrier fontosabb lett volna."


Akkor minek vállalt gyereket? Ja, későn kapcsolt és most be akarja húzni az elvesztegett éveket. Ami rendben van, de nem ilyen módon:

"A probléma az hogy otthon én csinálod mindent: naponta főzök, takarítok, viszem a gyerekeket. Naponta ételt rendel, babysittert hív hogy tanuljon hogy utólérjen, a háztartásban semmit nem csinál csak a kötelezőt amit a kicsikkel kell. Ha nem ilyen munkám lenne meghalnánk a koszban. Ő úgy nőtt fel hogy volt otthon kenyér meg szalámi neki ez elég és ő akkor is boldog ezt kapják a gyerekek is alapon."


Azert van különbség az között, hogy besegítek a férjemnek legalább elmosogatni, vagy rendet tenni a házban, vagy bebisziterre passzolni a gyereket azt senkihez egy árva kukkot nem szól, senkit nem hallgatt meg, hogy mi a problémája csak tanul.

A gyerekekkel akkor foglalkozik legalább egy kicsit? Mert nekem az jön le, hogy megőrűlt viccen kívül.

2023. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
83%

Na akkor álljunk meg egy pillanatra.

Most akkor homeoffice van, vagy nem. Mind a kettő le lett írva. Tovább:

“A probléma az hogy otthon én csinálod mindent: naponta főzök, takarítok, viszem a gyerekeket. Naponta ételt rendel, babysittert hív hogy tanuljon hogy utólérjen, a háztartásban semmit nem csinál csak a kötelezőt amit a kicsikkel kell. ”

Most akkor naponta főz a kérdező, vagy a nő rendel kaját? Ha a kérdező viszi a gyerekeket, akkor minek a babysitter? A kicsikkel járó házimunka nem semmi, kedves kérdező. Sok itt az ellentmondás a mesében.

2023. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
15%

65


De jól írtad!


44 voltam

2023. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
67%

#68: A kisebbhez kell a bébiszitter aki otthon van szerintem.

És ő főz a nő meg mellé rendel gondolom még nincs kész a kaja.

Otthon dolgozik, lehet egyszer-kétszer bejar, míg a nő otthon tanul és a kanalat nem mossa el maga után talán.

Én így értelmeztem. 🤣

2023. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
37%

"a wc-t is kitakaritod magad után ami neki még soha sem sikerült..."


Eddig sem takarított ahogy illene ezek szerint...


"Én otthonról dolgozom, reggel viszem hozom a nagyot. Ő a kicsivel tölt több időt de már nem bírja, mivel tanulni szeretne és dolgozni menni mivel ettől érezné magát értékesnek. A problémám csak az hogy otthon a kicsivel van, de ezen felül semmiben nem segít. Én főzök, takarítok, pakolok, neki ez nem fontos és nem érdekli, mivel ő nem azért tanult hogy konyhamalac legyen emelett még babysittert rendelt hogy tanulni tudjon és legyen magára ideje."


Nem bírja az anyai teendőket összeegyeztetni a tanulással, de akkor miért 2 gyerek után fogott neki? A másodikat ő szerette volna, első gyerek után, ha tanulni akart oly nagyon miért vállalt még egyet? Szerintem itt annyi van, hogy elege van az anyai és otthonlétből és a tanulásba menekül.

2023. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
80%

52 Xanaxot azért bevetted? Úgy kívángass másoknak, hogy a végén még visszaszáll. Ha ennyire felháborítónak találod, hogy a férfi is ugyanolyan szülője a gyereknek, mint a nő és pont ugyannyira foglalkoznia kell(ene) velük, mint a nőnek, akkor inkább a te fajtád ne szaporodjon.

Megnyugtatlak, van gyerekünk, nem is egy, szóval a “jókívánságod”nem ért célt. A különbség csak annyi, hogy én nem egy ilyen herének szültem, aki szerint innentől már csak anya vagyok és egy dolgom van: a gyerekeket rendezni, aki szerint én csak ne akarjak tanulni meg karriert építeni és aki szerint a KÖZÖS gyerekeink csak az én problémám. Nem bizony. Otthon voltam 1 évet, utána férjem 7 hónapot, majd ment bölcsibe a lányunk, én meg vissza dolgozni, mert volt rá igényem. Köszönik szépen, a gyerekek teljes életvidám és boldog gyerekek. Lehet rajta hőbörögni, épp csak senkit nem érdekel. :)

2023. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ebben az egészben az a legszomorúbb, hogy a pár egyik tagja azon aggódik, hogy néha összegyűlnek a szennyesek vagy nincs mindig minden az élére vasalva amikor az állítólagos szerelme, élete párja, akivel egy csapatban vannak ebben az életnek nevezett katyvaszban és két másik teretményért is felelnek boldogtalan és értéktelennek érzi magát. Az tehát nem érdekli, hogy a neje lelkileg padlón van. Nem érdekli, hogy szenved. De az a pár szennyes, na az érdekli. Hogy legyen neki kész étele, hogy legyen neki csillogó-villogó tisztaság az otthonában, az érdekli. A neje nyugodtan felvághatja az ereit szomorúságában, csak ne csináljon vele piszkot. És ez így oké. És még az ilyen érzéketlen ember áll neki feljebb. Ha az életedben az állítólagosan legfontosabb ember számodra ennyit sem érdekel, akkor milyen ember vagy te? Ezen elgondolkoztál már?
2023. febr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!