Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két gyermekünk van. Én járok dolgozni a feleségem van otthon mivel az én fizetésem majdnem a háromszorosa mintha ő menne dolgozni. Én otthonról dolgozom, reggel viszem hozom a nagyot. Ő a kicsivel tölt több időt de már nem bírja, mivel tanulni szeretne és dolgozni menni mivel ettől érezné magát értékesnek. A problémám csak az hogy otthon a kicsivel van, de ezen felül semmiben nem segít. Én főzök, takarítok, pakolok, neki ez nem fontos és nem érdekli, mivel ő nem azért tanult hogy konyhamalac legyen emelett még babysittert rendelt hogy tanulni tudjon és legyen magára ideje. Úgy érzem teljesem feláldoztam magam és rámegy az egészségem. Semmi nem érdekli csak a másokkal való anyagi verseny. Köszönettel egy apuka. (F/37)

2023. febr. 1. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanilyen alapon minek a férfinek gyerek? Ő meg apja, ő sem az álmait kergető tini. Egy gyereknek apai szeretet is kell, szóval nyugodtan otthon maradhat vele drága apuka is, hogy anyuka tanulhasson és karriert építhessen.

Egyébként csak azért, mert valaki szült, nem lesz “csak” anya. Ugyanúgy NŐ, EMBER, akinek lehetnek igényei és vágyai. Eddig éveken át ő volt otthon és rendezte a közös gyerekeket, valóban óriási kérés, hogy x év kihagyás után a munkájára is áldozhasson időt, energiát.

2023. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
10%

Na már megint a NŐK a szuperek, a FÉRFIAK a sz*arok vitafórum. Látszik a válaszok pontozásán is hogy a feminizmus élenjárója a gyk. Egy férfi mindig sz*r. Zárjuk már le a témát! Bocsánat, az itteni ultra feminista elvakult nők párjaikat kivéve, ők SZUPER férfiak.


51. Szebb hely lenne nélkületek a világ. Remélem, vagyis kérem az Istent hogy a magad fajtának ne adjon gyereket, ne tegyen tönkre sok-sok életet, ne terhelje a pedagógusokat, majd ne terhelje a társadalmat egy olyan lélek, akit a hozzád hasonló "anyák" modern elvei bocsájtottak útjára. Te csak menj, fuss az álmaid után, utazz, építsd a karriered, találj valami ultra hiper szuper tökéletes pasit, dugjatok 0-24-ben 100 évig, csak könyörgöm, gyereket ne! Ne tegyél tönkre egy gyereket!

2023. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
79%
#52 elmagyarázod, hogy mi a gond azzal, amit az #51 irt? Egy apának talán nem kellene kivenni a részét a saját gyerekeinek a nevelésében? Talán nem kellene semmilyen házimunkát elvégeznie a házban, ahol ő is lakik? Teljesen komolyan kérdezem.
2023. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
89%

Én pl apa nélkül nőttem fel, mert az apám ugyanilyen szutyok hétvégi apuka volt. Semmit nem tett értem, odabaszta anyám elé a pénzt és ezzel le volt tudva az ő része. Egy kanalat nem volt képes elmosni 30 éven keresztül.


Annyi a különbség, hogy anyám még gyerekvállalás előtt felhúzott egy karriert, így nem mellettem kellett. Bár az sem apámon múlt.



Az ilyen herék erősen hozzájárultak ahhoz, hogy ne akarjak gyereket. Idehaza azért csökken a gyerekvállalási kedv, mert mind az állam, mind a közfelfogás megdolgozik azért, hogy egy nőnek ne érje meg. Én már rohadtul undort kaptam ettől a témától és attól, hogy választás elé állítják a nőket, hogy vagy az agyukat aszaló háztartási anya skatulyában maradnak örökre, magukra hagyva, hogy fintorogjanak neki, ha vissza akar menni dolgozni minden irányból, meg akkor is, ha kiszolgáltatott lesz ennek következtében...Vagy pedig egy az egyben hagyják a picsába ezt a gyerekezősdit, aztán akit aggaszt a néphalál, majd őket unszolja, hogy de na, mégis, szülni ki fog.


Nem, bocs, nem, nem fogunk, én ezt a témát már elengedtem, mert gusztustalan. Már direkt olyan férfit kerestem, aki nem akar gyereket (és ezt ki is meri mondani). Miért lennék rongy, ha lehetek helyette felsővezető is? A kutyáimnak tudok jövőt biztosítani, mert őket nem kell ebbe a szutyok oktatási rendszerbe és szutyok egészségügybe tennem és akkor sem megyek tönkre, ha egyedül maradok velük.


Ezt kértétek, uraim, ezt kapjátok. Apámmal és a többi herével az élen.

2023. febr. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
94%

#54

Nekem még annyi megjegyzésem van ehhez, (és igen, tény, MINDEN a nő dolga otthon manapság - kinek kell ez?) - hogy nem értem a sok goldiggerezést sem az 52es fajtájától! Mert a fajtaja sir a legjobban, ha egy nő megnézi egy férfi egzisztenciáját! Mert ha karriert épitek, karrierista k...va vagyok, ha meg az anyasagot valasztom, akkor olyan ferfit kell valasztanom, akinek megfelelő az egzisztenciaja. (Ebben az esetben aranyasó k...va leszek)

Jó lenne, ha a nepessegfogyas nem csak a nők nyakaba lenne varrva. A ferfiak ugyanannyira, vagy még talan jobban hibasak, ugyanis a pasik 99%a totál alkalmatlan apanak. Vagy egzisztenciálisan, vagy agyilag, (kérdező esetében utobbi)

2023. febr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
82%
#57 le tudod írni, hogy miért? Mert nem dobnak el mindent egy férfi miatt, és azt akarjuk, hogy a férfi is vegye ki a részét a saját gyerekének a nevelésében és a házzal kapcsolatos feladatokban, ahol ő maga is lakik?
2023. febr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
89%
Le kéne ülni felosztani a birodalmat bakker, csak ugye az túl egyszerű.
2023. febr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
89%
Na ezért nem éri meg a nőknek párkapcsolatban lenni. Minden tőlünk van elvárva. Legyünk anyák, dolgozzunk, mindent mi csináljunk otthon, de még asszisztáljunk ahhoz a maszatoláshoz, amit a teremtés koronái szexnek hívnak. Pénzt költeni ne merjünk, mert akkor golddiggerek vagyunk.
2023. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
87%

#58 ezért van, hogy az egyedülálló gyermektelen nők a legboldogabb a társadalomban több felmérés szerint is

[link]

2023. febr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
89%
59. Elnézve a trendet és a mai fiatal korosztályt, tényleg a legjobb választás ha nem vállalnak gyereket. 80 év aztán zsupsz, be is dől a nyugati mámor. Ha meg megszületett a gyerek, romokban a nők és a férfiak élete. Nincs szabadidő, nincs szex, nincs szabad program.
2023. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!