Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagyjam a ferjem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a ferjem mert bevallotta, hogy haromszor volt prostival az elmult evben?

Figyelt kérdés
7 ev hazassag, 2 gyerek, heti 5-6 szex es most akarunk sajat hazat venni.ja es edesapja az elmult evben hunyt el.en szeretem de nem tudom ezzrl a tudattal hogyan tudok tovabb elni.valtig allitja h spha tobb nem lesz ilyen.
2013. aug. 19. 22:24
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

És még annyit akartam mondani, hogy én ezt (ami az alábbi cikkben van) szociológiából tanultam.


[link]

2013. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

#37: Akkor abba se mennél bele soha, hogy időnként önkénteskedjél más javára? Amiből semmi hasznod sincs, viszont másnak jó? Az is léleknyomorító?


Vagy (hogy közelebbi példát hozzak) nem is oráloztál vagy análoztál még? Az orált (amikor a nő nyújtja a férfinak) a nő nem élvezi, nincs mivel. Nincsenek ott olyan idegek. Mégis csinálod. Az anál sok nőnek kifejezetten fáj. Mégis csinálják, hogy a másiknak jó legyen.


Fantasztikus, hogy micsoda görccsel, parával, miszticizmussal képesek egyesek kezelni a szexet. Nekem az a szabályom: semmibe se megyek bele, amit nem akarok.

Amivel kapcsolatban semleges érzelmeim vannak, az megér annyit, hogy kipróbáljam.

2013. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

19,22 vagyok,a megbocsátó.Az evolúciós dolgot is értem és teljes mértékben alátámasztott tényről beszélünk,természetesen közrejátszott ez is a megbocsátásomban.

Viszont az édes 3-as gondolata megfeküdte a gyomromat.Ettől függetlenül tiszteletben tudom tartani,hogy van akinek ez belefér.Én szerintem prűd vagyok ehhez.De ez nem baj,különbözünk Mi emberek.


38-ra:szerintem épp az az énközpontúság és a problémák elkendőzése,ha egy ilyen trauma után (maradjunk a kérdés témájánál-tehát a megcsalás után) elmenekülünk a probléma megoldása elől,mert annyira egósok vagyunk.Szerintem.


21!Továbbra is várom 22-re a reakciót egyébként.:)

2013. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
#39 nem, egyszerűen ez nálunk így alakult. Kezdettől őszinte volt a kapcsolatunk, nem volt ciki bevallani a "titkos vágyat" sem (mindenkinek van ilyenje). És azóta is egyszerűen megpróbáljuk megadni a másiknak a vágyait. Ez ennyire egyszerű. Ettől még nem lesz belőle fűvel-fával, csak egy picit nyitottabb a szexuális életünk annál, aki 40 éven keresztül misszionáriusban tolja.
2013. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
77 %-os. A testemmel nem szoktam önkénteskedni, egyéb módon bármikor. Nekem a szeretkezés KÉT ember magánügye, amelyben addig megyünk el, míg mindkettőnknek jólesik.
2013. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
28%

#45, hát, akkor szerintem te jócskán esélyes vagy arra, hogy előbb-utóbb elhagyjanak. Hacsak akkora mázlista nem vagy, hogy a férjedet kevésbé érdekli a téma.


Az is érdekes, hogy a többi felvetésre egyáltalán nem válaszoltál. Azt se siet senki megmagyarázni, hogy a legtöbb nő (már bocsánat, de) miért nyeli le. Azt még senkitől se hallottam, hogy az ő párjáénak jó íze vagy kellemes állaga lenne - már bocsánat a nyíltságért -, lenyelni azért szokás, mert neki jólesik.

2013. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
lenyelni azért szokás, mert nem kell utána takarítani! :)
2013. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
#45, bocsi nem a jólesés, hanem a "KÉT ember" miatt gondolom, hogy esélyes vagy arra, hogy elhagyjanak. Nem erre vagyunk programozva.
2013. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
19,22 szerintem te jól mondod. Az édeshármashoz meg ha van az embernek gusztusa, akkor van, ha meg nincs, akkor nem kell. De tényleg érdemes átgondolni ezeket, hogy lehet, hogy a családi boldogság a férfiak egy részének inkább csak belefásulás, egy idő után már, mint bármi más.
2013. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
És persze akár a nőnek is.
2013. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!