Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagyjam a ferjem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a ferjem mert bevallotta, hogy haromszor volt prostival az elmult evben?

Figyelt kérdés
7 ev hazassag, 2 gyerek, heti 5-6 szex es most akarunk sajat hazat venni.ja es edesapja az elmult evben hunyt el.en szeretem de nem tudom ezzrl a tudattal hogyan tudok tovabb elni.valtig allitja h spha tobb nem lesz ilyen.
2013. aug. 19. 22:24
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
49%

Nem hagynám el, adnék időt magunknak. Leginkább arra vonatkozóan, hogy meg tudok-e teljesen bocsájtani, le tudok-e ezek után feküdni vele egy ágyba, vagy teljesen összetört bennem valamit. Ez majd csak ezután fog kiderülni.


A prostiknak ez a szakmájuk, nyilván profik az ágyban, ez vonzhatta oda a férjed. Valamit változtatnotok kellene a szex terén. De csak ami Neked is jólesik.


Ezek azok a megcsalások, amelyekben nincs benne a lélek, csak a testi vágy. Mi a fenének kell elmondani, átrakni a terhet a másik vállára ?

2013. aug. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
56%

Látod Kérdezõ!

A 9- es és a 10-es válaszolò szerint az, hogy te mit gondolsz, érzel, az le van s- zarva magasròl. Fogadd el, aztán kész!

Szerintem ne itt keress vàlaszt a kérdésedre, hanem a férjednèl.

Bàr a kérdésedben sehol nincs, hogy neked mennyire rossz, csak, hogy 2 gyerek meg a hàz...

2013. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
58%

én biztos elhagynám őt..nem haragudnék rá, nem kiabálnék csak annyira nagyon csalódnék benne ,hogy szánalmas lenne a szememben, elveszítené a tiszteletemet.


Ha nem tisztelek valakit meg nem vagyok vele.

Egy férfi nem csinál ilyet ,csak egy fiúcska.

Egy férfi tudja a kötelességeit, tudja őket kezelni, és úgy viselkedik hogy tiszteljék, ha valami nem jó megbeszéli a feleségével vagy ha reménytelennek érzi elhagyja.


Ennyi. Aki nem így viselkedik az alkalmatlan arra hogy megbízzak benne.

Szerintem neked is ezt kellene tenni.

Vagy ha az előző válaszadókból indulunk ki ez esetben válasz a férjeddel egy férfit aztán bújj ágyba te is valakivel hisz azzal semmi érzelmi kötődés nincs...

komolyan a mai generáció értelmileg és érzelmileg is egyre épül le...

2013. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
12%

Lepontozhatjátok, de totál egyetértek a 10-es válaszolóval. A férfiaknak szükségük van a változatosságra, és ha ezt nem kapják meg, boldogtalanok lesznek. Van olyan férfi, aki nem bírja elviselni azt a gondolatot, hogy innentől egész életében csak 1 nővel lehet.


Ne hidd el neki, hogy soha többet nem lesz ilyen. Mert ha tényleg nem lesz, akkor boldogtalan lesz melletted. El kell néha engedni!! ... "segíts lányt választani és néha szállj be harmadiknak", ezt írta a 10-es, és igaza van... 27/L

2013. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan mondom, egyszerűen undorító hova süllyed a világ.


Szálljon be harmadiknak? Nézze el, hogy a férje k.rvázik? Hol voltál "drágám"? Ja, csak a k.rvánál. Ok, kérsz vacsorát?


Hát normálisak vagytok?????


Hol marad a tisztelet, a megbecsülés, a hűség??? Vagy a férfiak ösztöne felülír mindent??? Akkor nem többek, mint az állatok. Sőt, még azok között is van, aki egy életre választ párt.


Élje ki magát b.sszus házasság előtt! Senki nem tartott pisztolyt a fejéhez, hogy nősüljön meg.


A következő meg az lesz, hogy akkor a feleség is tartson nyugodtan szeretőt, mert ezen az alapon miért ne?!


Gusztustalan, hányinger az egész.

2013. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek az előttem szólóval...


És még valami

nekem a párom mondta ezt: ha úgy bánsz egy férfival mint egy állattal , akkor ne is csodálkozz rajta ha úgy viselkedik egy idő után....


ezen el lehet gondolkodni szerintem

2013. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
ha azt mondod neki hogy az ő ösztöne, meg ugyse tud uralkodni a férfi vérén.. meg hasonlók az a társadnak is megalázó és persze hogy megcsal ezek után...én is szívesebben vagyok egy olyan párral aki megbecsül és tisztel..az ilyen feltételezés hogy jajj hagylak hogy félremenj mert ez a férfiak vére ugyanolyan sértő és megalázó egy normális ismétlem normális férfi lelkivilágára is.Persze lehet hogy csak az én párom/ismerősi köröm/barátaim/családom fura és mindenki más helikopter..
2013. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
72%
Hahaha, szegény gyökér pasi, ha nem vallja be jobban jár mindenki.
2013. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
39%

A válaszom az,hogyHA szereted,akkor NE hagyd el és akkor meg is fogsz tudni bocsátani! Ettől leszel Te sokkal több!


A naiv válaszokkal most ne foglalkozz.Ma már bizton állíthatom,hogy a kapcsolatok majdnem 100%-ában előfordult vagy elő fog a megcsalás.Csak sokan hiszik,ha nem tudnak róla,akkor meg sem történt.Te még szerencsés helyzetben is vagy ebből kifolyólag,hogy egy teljesen személytelen kapcsolatnak nem is nevezhető - inkább WC ürítéssel egyenlő dolgot csinált a Férjed.

Persze ha már nem szereted,akkor ez nem fog menni és tönkremegy ebbe a kapcsolatotok.Még ez akkor is nehéz ha szereted.De ha ez utóbbi van,akkor hajrá felejtés!Ez egy lényegtelen dolog volt és még be is vallotta,holott sosem jöttél volna rá,tehát még lelkiismerete is erős a Férjednek.A lényegtelen dolgokat (mert igenis ezt így kell felfogni) pedig gyorsan el kell felejteni.

2013. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
80%

ma 11:24


mindenki a saját sorsának kovácsa..ha valaki ennyire tartja magát ennyit is fog kapni...


de biztosan csak én látom rosszul :D és én vagyok hülye :D

egyértelműen...persze inkább maradnék egyedül minthogy azon gondolkozzam ,hogy milyen nemi bajt hozott haza a kedves, esetleg hány elpotyogtatott gyereke van.

igenis vannak normális FÉRFIAK csak ők nem kellenek senkinek mert nekik elvárásaik vannak a nők felé..inkább te vagy naiv hogy hiszel egy általánosításnak :)

2013. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!