Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagyjam a ferjem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a ferjem mert bevallotta, hogy haromszor volt prostival az elmult evben?

Figyelt kérdés
7 ev hazassag, 2 gyerek, heti 5-6 szex es most akarunk sajat hazat venni.ja es edesapja az elmult evben hunyt el.en szeretem de nem tudom ezzrl a tudattal hogyan tudok tovabb elni.valtig allitja h spha tobb nem lesz ilyen.
2013. aug. 19. 22:24
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
21%

A két embert úgy értettem, hogy az adott szeretkezéskor két ember van jelen. Az édeshármast talán két pasival el tudnám képzelni, mivel nő vagyok, de még egy nőt semmi kedvem cirógatni.


Elolvastam a cikket 77 %-os. Már írtam, hogy egyetértek az állásponttal, főleg úgy, hogy Popper Péter írásain, véleményén alapul, aki nagy példaképem. Csak annyit tettem előzőleg és most is hozzá, hogy a megcsalást a léleknek is fel kell dolgoznia, amire nem mindenki képes. Engem már csaltak meg, az eszemmel megbocsátottam, de a testemmel és a szívemmel képtelen voltam. Ez van.

2013. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
46%

#51 Igen, ez igaz, hogy nagyon nehéz... Én próbáltam leírni egy álláspontot, ami talán néhányaknak (akik még nem hallottak erről) segíthet a megértésben. Tiszta sor, hogy nem mindenki tudja ezt úgy alkalmazni (én sem), hogy a párja innentől elmehet fűvel-fával, de talán segít más szemszögből nézni erre az egészre.


Nálam az lenne a kritikus pont, ha a pasim és "a másik" között érzelmi kapcsolat alakulna ki. Sőt, azt se viselném, ha titkolná vagy hazudna. Azt se viselném jól, ha nap mint nap akarná, mert akkor érezném, hogy egyszerűen nem vagyok elég. Amíg viszont ezek nincsenek, és értelmesen meg tudjuk beszélni, addig minden jó.

2013. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
51%

52-re azért ne egyszerűsítsd le Te sem kizárólagos szextémára az evolúciós történetet,mert a szex,az a végkifejlete az egésznek.Hol van a hódítás stb.? Azt ne mondd,hogy ebben nem lenne érzelem (kivétel a Kérdező esetébeni hivatásos prostitól). Szóval azért ennyire feketén vagy fehéren gondolkodni...Pedig eddig azt hittem,hogy egyet értünk.

És bocsi Csajok,de mégegyszer csak azt tudom hangsúlyozni (az 52-re is),hogy addig SENKI sem tudhatja mit tenne,amíg benne nincs a helyzetben.Tehát feltételes módban ilyenekről beszélni már tudom,hogy hülyeség....És nehéz dolgok ezek az biztos.

2013. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
"Elhagyjam a ferjem mert bevallotta, hogy haromszor volt prostival az elmult evben?" Azért akarod elhagyni, mert bevallotta? Én azért hagynám el, mert prostizott, nem azért mert bevallotta, hogy prostizott.
2013. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

10-es, (JulesM111 )


Te nem vagy normális,az 100...!!!!! szálljon be??Meg válasszon vele k.rvát??!! Te aztán igényes ember lehetsz,el tudom képzelni az életstílusodat...jesszus!! :S

2013. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Az evolúcióval magyarázkodás nagyon szép, de akkor biológusként pontosítanék: A férfi birtoklási vágya eredményezi, hogy miután magáénak tudhatja a nőt, sok esetben kell a következő. Az állatvilágban a nőstények gyakran több hímmel való közösülés során tudnak csak megtermékenyülni lsd macskafélék. Ugyanakkor, mivel a női ösztönök a "találd meg a legalkalmasabb férfit"-elvet követik, így sokkal érthetőbb, ha a nő a "csalfább", hiszen keveseknek adatik meg az, hogy elsőre a legjobbat találják meg.

Egyébként. A túlmisztifikált szexuális élet szerintem korunk betegsége. Nimfomániás vagyok, naphosszat szeretném csinálni, de kiemelkedett az ősöm az állatok közül, így nem akarok ösztönlény módjára cselekedni. Szeretem a vőlegényem, és bár nagyon sok szituációt kipróbáltunk (hármasok, négyes etc), a végeredmény üresség és az intimitás felbomlasztásából fakadó szégyenérzet volt, számára is. Nem kell bevinni senkit ebbe a "szövetségbe" ahhoz, megkapja az ember, amire vágyik, de ez csak akkor igaz, ha ekvivalens érzelmek övezik a kapcsolatot.

A megbocsátás viszont érthető, és a szeretet képes bolonddá tenni az embert, magam is több olyan dolgot dolgoztam már fel a kapcsolatomban, amire előtte nem biztos, hogy képes lettem volna. Ebbe mondjuk nekem a megcsalás viszont már egyáltalán nem fér bele.

2017. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
A kérdés óta eltelt négy év. Végülis együttmaradtatok?
2017. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!