Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagyjam a ferjem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a ferjem mert bevallotta, hogy haromszor volt prostival az elmult evben?

Figyelt kérdés
7 ev hazassag, 2 gyerek, heti 5-6 szex es most akarunk sajat hazat venni.ja es edesapja az elmult evben hunyt el.en szeretem de nem tudom ezzrl a tudattal hogyan tudok tovabb elni.valtig allitja h spha tobb nem lesz ilyen.
2013. aug. 19. 22:24
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
91%

Jaj már megint egy evolucionista! A kis elméleted csak a férfiak hűtlenségét próbálja magyarázni, a nők kikacsintásaira nem ad magyarázatot...szóval kicsit sántít...

Ha valaki folyton más nőket akar megb-szni, akkor ne házasodjon! ennyi!

2013. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
én tudom hogy lehet két pasi meg egy nő is..de a válaszolók nem ezt sulykolták itt hanem a férfi vágyainak kielégítéséről meg állati ösztöneiről vitáznak itt...én kikérem magamnak az én párom nem egy állat :D
2013. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
31-es veled vagyok teljes mellszélességgel.. :)
2013. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
#31, #33: vannak egyéni variációk. Ha a nőknél az a "normális", hogy ők nemigen keresnek maguknak kikacsintási lehetőséget, attól még lehetnek olyanok, akik igen. És ha a férfiaknál az a "normális", hogy ők szívesen keresnek ilyet, attól még bőven lehetnek olyanok, akiket nem érdekel. Ez ugyanolyan, minthogy a nők többségének gyenge a szőrzete, de bizony van olyan is, akinek nagyon erős.
2013. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nekem a hármas azért jutott eszembe, mert valamelyik első válaszoló ezt hozta fel példának.

De egyébként az én pasimmal is közel állunk ahhoz, hogy megszervezzük, mert igényli.


És majd amikor ez lesz, akkor lehet, hogy én nem fogom életem legnagyobb orgazmusát átélni a nővel (hiszen heteró vagyok), de őt akkor is őrülten fel fogja izgatni, és utólag nagyon hálás lesz érte, hogy milyen élményt kapott tőlem. És engem csak ez érdekel.

2013. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

#28: ez teljesen igaz, hogy nagyon nehéz lehet annak a számára, aki abban nőtt fel, hogy örökhűség, holtodiglan...


Csak hát körül kéne nézni és szembenézni azzal, hogy az örökhűség, holtodiglan elképesztően ritkán működik.

2013. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
91%
Soha, egyetlen pasi kedvéért sem mennék bele olyan szexuális "élménybe", amit nem szívből, örömből teszek, hanem kizárólag más kedvéért. Majdnem olyan, mint a prostitúció, csak nem pénz jár érte, hanem vállveregetés. Léleknyomorító dolog lehet.
2013. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
71%

egyébként ha kicsit elgondolkodunk tényleg azon hogy miért fogalmazódik meg

egyáltalán a kérdés és a sokszinű válaszok ,

akkor sokkal inkább szociológiai mint evolúciós magyarázatot kell keresni.

Nálunk különösen jellemző az hogy a társadalmi megítélése a férfinek és a nőnek különböző.

Még mindig él az hogy neked ezt kell tenned mert nő vagy,a férfi sokkal szabadabb stb.

illetve a probléma abban is leledzik ,hogy az emberek eléggé énközpontúvá váltak az utóbbi

időben.

Problémát elkerülni, ignorálni sokkal könnyebb ( ráhúzok egy szép lepedőt és nem látom

,engem nem érdekel, a férfiak ilyenek, minden férfi megcsal, elhagy,egyedül maradok, öreg vagyok és szülnöm kell)

mint valóságban megoldani, és szembenézni a problémákkal

Nincs már megbecsülés sem tisztelet, az emberek nagy részében.


mind esetre megköszönöm (tényleg és irónia nélkül) mindenkinek a válaszokat

mert így elgondolkodtam és rájöttem arra ,hogy mennyire szerencsés vagyok:

hogy nem rózsaszín felhős szerelemből választottam párt,hanem megpróbáltuk mert mindketten úgy láttuk hogy képesek lennénk szeretni és tisztelni egymást

hogy olyan embert találtam magam mellé akit olyanok neveltek föl, akik tiszteletre méltók,

együtt öregedtek meg és bár rengeteg probléma és betegség volt mégis kitartottak egymás

mellett a halálig, és hogy ő ezt a példát hozta magával.

hogy nem a szex és az orgazmus az életünk központja


és már megértem azt is miért élünk kicsit visszavonulva és csodálkozva a mai fiatalokon :D

2013. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
77 %-os ? Osho-t olvasol ? :)
2013. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
91%
hát én nem veregetném meg a saját vállam, ha pasimat egy másik nővel tudnám csak felizgatni...
2013. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!