Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagyjam a ferjem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a ferjem mert bevallotta, hogy haromszor volt prostival az elmult evben?

Figyelt kérdés
7 ev hazassag, 2 gyerek, heti 5-6 szex es most akarunk sajat hazat venni.ja es edesapja az elmult evben hunyt el.en szeretem de nem tudom ezzrl a tudattal hogyan tudok tovabb elni.valtig allitja h spha tobb nem lesz ilyen.
2013. aug. 19. 22:24
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
79%

11:24

" a kapcsolatok majdnem 100%-ában előfordult vagy elő fog a megcsalás." Neked biztos könnyebb így feldolgozni a veled történteket, de ettől még ez nem így van. Sajnálom, hogy téged megcsaltak, sok nőt megcsalnak, de még mindig léteznek normális férfiak ám, csak keresni kell, és hát tudni kell jól választani. Ha nem sikerül elsőre, majd sikerül másodjára. Nem kell ám leragadni egy ilyen férfinél és elfogadni, hogy megcsal és ezzel magadat is lealacsonyítani és őt, mint állat kezelni. Keresni kell másik férfit, jobbat. Van.

Persze biztos nagyon szereted a párod, ha ezt is megbocsátod neki. De mondjuk bennem felmerül, mint kérdés, hogy nem pont azért csal e meg, mert sok neki ez a nagy, mindent megbocsátó szerelem és ezét van szüksége szó mind két értelmében "rosszlányokra" .

2013. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

Kedves 21-es!Az utolsó mondatodat kifejtenéd bővebben kérlek? Bennem felmerül az a kérdés is,hogy vagy épp nem-e azért meri megtenni másodjára,vagy harmadjára is akár,mert tudja,hogy megbocsátást kap? Mert ez is benne van a pakliban. De ezt a jóból is megárt a sok vonalat is érdekesnek találom,ezért kértem,hogy fejtsd ki bővebben. Azt sem tudom,hogy kell "rossz"-nak lenni,erről is írhatsz.:) Köszi!

Ja és 21 még a "jó választás"-ról: Én a szívemmel választottam és szerintem ennyivel meg is magyaráztam a dolgot.Agyatlan "szerv",tudom.:)


Viszont az,amit 20 ír,esetemben nem helytálló,mert jó pár évig míg nem történt ilyen,nagyon jól tudta,mert világosan elmondtam 100-szor,hogy abban a pillanatban van vége,ahogy ilyesmi történik.Mégsem így lett.És nem az általánosításnak hiszek,hanem a tapasztalatOKnak.Elhiszem leírásod alapján,hogy képtelen lennél 20 a megbocsátásra,de attól nem kell leszólni azt,aki másképp gondolkozik dolgokról,mint Te.Köszönöm.

2013. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
6%

Öröm nézni, hogy milyen nagy jellembajnok itt mindenki, aztán majd néz nagyokat, amikor 7 év után ellaposodik a házassága, és a férje félrelép.

Nem kívánom senkinek, de ne legyenek illúziók: a házasságok többségéből a férfiak egyszer-egyszer félrelépnek, és nagyon sok nő is.


Én azt gondolom, hogy sokkal jobb megszervezni 2-3 évente egy "nagy kalandot", ami mondjuk neki is izgalmas, mondjuk hogy 2 nővel legyen, vagy legyen mással, vagy bármi. És utána örök életében hálás lesz, hogy ilyen élményt szereztél neki, és nem azon dolgozol, hogy börtönbe zárd, hanem azon, hogy BOLDOG legyen veled, még akkor is, ha neked ez 2-3 évente azt jelenti, hogy lemondasz egy éjszakára a kizárólagos jogodról.


Ha nem kívánja, nyilván nem kell. De szerintem, ha ezt a kérdést komolyan feltenné akármelyikőtök a férjének pár év után (és ő elhinné, hogy komolyan is gondoljátok), azt válaszolná, hogy igen, érdekel...

2013. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
91%
23-as ! A nők szempontjából nem laposodhat el egy házasság ? Szóval akkor jöhetnek a chippendale fiúk a férj tudtával és beleegyezésével szülinapi ajándékként ? Merthogy 2-3 évente jár......
2013. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
40%

A nők és a férfiak evolúciós fejlődése más. A férfiak ösztöneiben benne van, hogy "terítsék" a génjeiket, náluk az, hogy egy nővel maradjanak életük végéig, evolúciós szempontból értelmezhetetlen. Kétségtelen, hogy vannak férfiak, akikben nem annyira erős ez az ösztön, és olyanok is, akikben erős, és le tudják győzni. (Kérdés, hogy boldogok-e közben.) De nagyon sokan vannak olyanok, akik nem.


Ezért kevesebb nő igényli az ilyenfajta változatosságot, mint ahány férfi. Magad is megfigyelhetted, hogy a férfiaknak többnyire elég a látvány, a nőnek bizalom kell, ami hosszabb idő alatt épül ki. Ezért náluk nem olyan gyakori ez a fajta vágy.


De ez nem azt jelenti, hogy nekik nem jár, ha vágynak rá!!! Egy jó kapcsolatban simán benne kéne legyen annyi, hogy a férfi meg a nő is legyen annyira rugalmas, hogy ha a másik _tényleg_ igényli, akkor erről tudjanak beszélni és meg is tudják szervezni. A férfi vagy a nő számára is.


27/N

2013. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
34%
Előző vagyok. És, hogy mindenki megértse, nem arra gondolok, hogy dugjunk éjjel-nappal mással. Hanem hogy ne az legyen a "boldogság a házasságban" definíciója, hogy elnyomjuk a másikban az egyik vágyát.
2013. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
64%
Végül is teljesen korrekt az hogy egy csomó válaszoló így gondolkodik, így legalább a normális férfiak megmaradnak nekem :D
2013. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
58%
25-ös. Valahol igazat adok Neked, de egy dolog az elvben egyetértés, a másik pedig a személyes szembesülés a tényekkel. Érzelmileg óriási csapda, nem biztos, hogy megemészthető.
2013. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
72%

amúgy nekem az a fura hogy sokan ajánlgatják ezt a legyetek hármasban dolgot :D


én biszex vagyok és nekem ez hetero nőktől nagyon fura ...

ha nem vonzódsz a másik nőhöz az milyen érzés lehet már hogy nézed hogy a párod tunkolja ?:D vagy ez is a feláldozom magam hogy a párom szexuális élete jó legyen című szokásos műsor része? komolyan nem értem az itteni nőket :D .

2013. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
Utolsó: a hármasban jelenthet egy nőt és két pasit is.
2013. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!