Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek friss házasoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek friss házasoknál, vagy inkább eljegyzés utáni időszakot nézve mennyi idő lenne a türelmi idő, amíg a másikat eltartanátok?

Figyelt kérdés
Párod elveszti a munkáját, nincs pénze, te tartod el. Szerintetek ez meddig tartható fenn, ha amúgy a párod keres munkát közben? Mindegy, hogy melyik nemű tag tartja el a másikat. Vagy ha neked nem lenne mindegy, írd le.
2013. dec. 4. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy párkapcsolatban, főleg ha már együtt is élnek, nincs olyan, hogy "türelmi idő", se olyan, hogy az "én pénzem" meg a "te pénzed"... van, ami bejön a kasszába, és van, amit ki kell fizetni... ennyi.
2013. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
0%

Mondtam, hogy tárgyalóképes lesz? NEM, de a semmitől több. De aki lusta...az így jár!


Köszi, beszélek 2 nyelven elég jól, de köszi:) igaz nyelvvizsgám csak egyből van, szóval most megyek sírni egyet a sarokba :)

2013. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam,hogy jelentkeztem önkéntes gyakornoknak (Tehát fizetést nem kaptam). Elmondtam szépen,hogy tapasztalatot szeretnék szerezni és fejleszteni a gyakorlati tudásom.2 hónap után úgy néz ki,hogy most fel is vesznek rendes állásba. Az otthonülésnél jobb,tudsz kapcsolatot építeni és nem mellesleg rengeteget fejlődni.
2013. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
2013. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Én a páromat 6 hónap járás után is amikor elvesztette a munkáját támogattam, már együtt éltünk. Számomra a pénz csak eszköz amivel a szükségleteimet fedezzem és ha kell a szerelmemét is. Ez nem lenne kérdés számomra, olyan hogy türelmi idő szóba sem jöhet hisz szeretem, szerelmes vagyok belé.
2013. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:

Nem, az a kérdés nem az "enyém".

Nem akartam leírni a véleményemet arról az internetes oldalról, szerencsére megtette más. Kiegészítésnek jó, de megnézem azt, aki attól az oldaltól tudja magát rendesen képezni.

Legjobb lesz, ha hazaköltözöm, nagyon úgy fest, hogy a páromnak akkor kellek, ha van pénzem, ha nincs, akkor már nem igazán.

Mondjuk nem várt el semmit sem tőlem úgy különösebben, drága dolgok vagy ilyesmi, csak hát nem akar eltartani.

De azért is jobb hazamennem, mert ahogy ismerem a párom, ha kicsit idegesebb hangulatban lenne, egyből a szememre vetné, hogy ő tart el engem...

2013. dec. 5. 07:44
 57/61 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi rinyálás mellett jobb is, ha hazaköltözöl, te "férfi" :D
2013. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
Ha a párod így viselkedik veled, akkor jobb is ha elköltözöl tőle, mert nem szeret igazán. A férjem pont az esküvőnk előtt egy hónappal veszítette el a munkáját, így mindjárt az elején úgy kezdtük a házasságot, hogy össze kellett húzni magunkat, és egy fizetésből élni meg, ráadásul így nem tudtuk megvenni akkori álmaink lakását, ahol pár nap múlva írtuk volna alá az adásvételi szerződést. Eszembe sem jutott, hogy határidőket szabjak meg neki, ha már valakivel lejegyzem magam, akkor úgy gondolom, hogy jóban és rosszban is kitartok mellette. A férjem több, mint fél évig keresett állást, 100-nál több helyre küldött el önéletrajzot, mire ismerősökön keresztül sikerült neki a korábbinál sokkal jobb állást találnunk. Közben otthon mindent megcsinált és láttam mennyire keres munkát, és mennyire rosszul érzi magát.
2013. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

Miután lediplomáztam nem találtam azonnal állást. A férjem szintén frissdiplomásként dolgozott. Több pénzünk volt, mint egyetemistaként, szűkösen, de megéltünk gond nélkül. Soha nem éreztette, hogy eltart. 4 hónapot voltam otthon, de 3 hónap után felvettek valahova, csak volt egy egy hónapos biztonsági ellenőrzés, amíg nem kezdhettem el dolgozni. Friss házasok voltunk, júliusban volt az eskűvő, férjem augusztusban kezdett dolgozni, én szeptember elején diplomáztam és január 2.-án kezdtem dolgozni.


Szerintem erről szól a jóban-rosszban. Egy házasságban alap, hogy segítik egymást a felek. Van amikor az egyiknek megy jobban van amikor a másiknak. Én pl. csak a szakmámban mentem volna el dolgozni, férjem támogatott ebben.

2013. dec. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Ha valaki bármit elvállal, akkor szerintem lesz munkája, csak nem állandó. Tehát van olyan időszak,hogy keres, és lesz, amikor nem. Olyat azért nehezen tudok elképzelni,hogy valaki évekig teljesen állás nélkül maradjon úgy,hogy mindent elvállal.

Ha ezt látnám, amit leírtam, akkor bármeddig "eltartanám"! De mondom,ha a 12 hónapból, akár 5 hónapot is dolgozik összesen, akkor az már nem teljes eltartás.

2013. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!