Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek friss házasoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek friss házasoknál, vagy inkább eljegyzés utáni időszakot nézve mennyi idő lenne a türelmi idő, amíg a másikat eltartanátok?

Figyelt kérdés
Párod elveszti a munkáját, nincs pénze, te tartod el. Szerintetek ez meddig tartható fenn, ha amúgy a párod keres munkát közben? Mindegy, hogy melyik nemű tag tartja el a másikat. Vagy ha neked nem lenne mindegy, írd le.
2013. dec. 4. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
60%

Akkor rávenném a költözésre... Ahol kicsit több a meló.

Neki is nekem is.

2013. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

Te nem akarsz költözni, mert jó munkahelyed van viszonylag jó fizetéssel.

A párod elvállal mindent, otthon megcsinál mindent, nem szórja el a pénzt.

Ezekkel a feltételekkel mennyi lenne a "türelmi idő"?

2013. dec. 4. 15:02
 13/61 anonim ***** válasza:
87%

Mit értesz az alatt, hogy türelmi idő? MI történik, ha a türelmi időd lejárta után a házastársad nem talál munkát? Elválsz, eljegyzés esetén szakítasz?


Szerintem, ha te ezt a kapcsolatot komolyan gondoltad az elejétől fogva, (jóban-rosszban), akkor ebben benne van az, hogy nem az a legnagyobb problémád, hogy nem tudsz utazgatni, mert mondjuk a párod kajájára kell a pénz.

Miután bárkivel megtörténhet manapság, hogy elveszti az állását, így el tudom képzelni fordítva is a szituációt. Miután a párod talált munkát, és téged tesznek ki. Szerinted akkor ő meddig legyen türelmes veled?


Ezek nehéz időszakok egy házaspár életében, vagy megpróbáltok túljutni rajta együtt (nem lehet tudni, mennyi időbe telik), vagy nincs értelme tervezni a közös jövőt, mert az élet nem mindig csak szép és jó dolgokból áll, és nem árt, ha számíthattok egymásra a bajban.


Más a helyzet akkor, ha a párodnak alapból nincs rendes végzettsége, nem úgy áll a munkához, ahogy kellene, de ezt még jobb a házasság előtt kitapasztalni. Ha tudod, hogy ilyen, nem kell hozzámenni.

2013. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
83%

Jó legyen 6 hónap és utána? Menjen haza és vége?

Tanuljon akkor valamit, ha ennyire nem talál munkát!

2013. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nőként tetszene, ha otthon várna valaki a tisztaságban, finom vacsorával. Ha ez neki megfelel, és keresek annyit, hogy eltartsam mindkettőnket a saját kényelmi szintünknek megfelelően, nekem is.
2013. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
15%
Számomra meg nem lenne férfi, ha nem lenne munkája hosszú hónapok óta és én fizumból élnénk. És nem tudnék emiatt új ruhát venni! Ennyi luxus azért járjon már egy dolgozó nőnek! Megdolgozik érte!
2013. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
90%
Bármennyi ideig várnék, persze segítenék neki munkát keresni az a minimum. De megkérdezném, hogy fordított helyzetbe ő mit tenne, ha nekem nem lenne munkám és neki igen ő "eltartana" vagy sem. Előbb utóbb lesz munka, lehet, hogy utóbb, de egy társnak mindig ki kell állnia a másik mellett.
2013. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Házasságban eljegyzés alatt türelmi idő, úgy hogy a párod keres munkát, nem költekezik és megcsinálja a házimunkát? Nincs türelmi idő. És ezt úgy értem, hogy nem adnék határidőt, ha szeretjük egymást mindent meg lehet oldani. Miért te adsz egy fél éves határidőt és ha nem megy kidobod? És mit csinálnál ha lebetegszik és azért nem tud majd dolgozni? Kidobod mert nem hoz haza pénzt? Jobb is ha megszabadul tőled minél hamarabb.
2013. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
90%

Addig, míg nem talál munkát.

Voltunk ilyen helyzetben, mellékállásokban dolgozgattunk. Én majdnem egy évig kerestem munkát, mire találtam, a férjem pedig 14 hónapig. Nem volt könnyű, de túléltük.

2013. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%
Mindaddig, amíg nem talál munkát. Váljak el tőle, mert nem keres pénzt? Eszembe sem jutna.
2013. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!