Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek friss házasoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek friss házasoknál, vagy inkább eljegyzés utáni időszakot nézve mennyi idő lenne a türelmi idő, amíg a másikat eltartanátok?

Figyelt kérdés
Párod elveszti a munkáját, nincs pénze, te tartod el. Szerintetek ez meddig tartható fenn, ha amúgy a párod keres munkát közben? Mindegy, hogy melyik nemű tag tartja el a másikat. Vagy ha neked nem lenne mindegy, írd le.
2013. dec. 4. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
1.költözéshez is pénz kell..nem is kevés,ráadásul ha messzebb költöznének akkor bnőjének aa meelóját ott kéne hagyni,tehát 2munkanélküli lenne..2. Aki nyelvtanulós oldalt linkelte..külön gratulálok..még az alapokat sem lehet onnan rendesen megtanulni...állítólagos nyelvvizsgával a zsebedbe ennyi ésszel tudhatnád..3 kiváló infosnak is nehéz elhelyezkedni a mai világba..4.bármilyen képzéshez,átképzéshez pénz kell..tehát mielőtt okoskodtok,meg tanácsot adtok előtte picit gondolkodni kellene..mielőtt elkezdenétek engem is szapulni..van munkám,nem vagyok munkanélküli de tudom h nehéz munkát találni..
2013. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!