Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek friss házasoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek friss házasoknál, vagy inkább eljegyzés utáni időszakot nézve mennyi idő lenne a türelmi idő, amíg a másikat eltartanátok?

Figyelt kérdés
Párod elveszti a munkáját, nincs pénze, te tartod el. Szerintetek ez meddig tartható fenn, ha amúgy a párod keres munkát közben? Mindegy, hogy melyik nemű tag tartja el a másikat. Vagy ha neked nem lenne mindegy, írd le.
2013. dec. 4. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%

28-as vagyok, összekevertem a szereplőket :)

A lényeg, hogy ha nincs anyagi akadálya és a munkakereső tényleg mindent megtesz, de a másik fél mégis a szemére veti, meg elküldi, abból már jó házasság, kapcsolat nem lesz. Végül is azért is vagytok egy pár, hogy segítsétek egymást. Nem csak a jóban!

2013. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%

Munkaügyiben próbálkoztál már? Ott vannak nyelvi képzések, ha bekerülsz, még egy csekély összeggel támogatnak is a képzés mellett, ami ingyen van.

Igaza van annak, aki az angol tanulásra bíztat. Ha van internet, bőven van lehetőséged fejlődni.

Az ország melyik részén laksz, fővárosba ingázás megoldható? Ott több a lehetőség.

2013. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

keresek állást neten, munkaügynél, ismerősöknél.

Próbáltam a munkaügyes tanfolyamokat is, de ugye már azok úgy vannak, hogy nem mindenki kerül be, válogatnak az emberek között.

Sajnos azért nem vagyok olyan szinten, hogy külföldi cégeknek csináljak ezt azt, egyszerű infós vagyok.

2013. dec. 4. 15:27
 34/61 anonim ***** válasza:
73%
Akkor képezd magad! Volt fél éved! Csomót lehetett volna tanulni! Ha nem vagyok pro, akkor olyan vagy mint bárki más, ma már mindenki ért a géphez eléggé jó szinten!
2013. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
87%

Én a 20 értek egyet. Addig tartanám el a férjem míg nem talál munkát. Nem hagyom el azért mert nem jön össze, mindig fordul a kocka és ő is eltartana.

Tapasztalatból beszélek. Mikor összeköltöztünk akkor hagyta ott a munkahelyét( mi beszéltük meg) mert nagyon kizsákmányolták stb... az én fizetésemből meg kijöttünk. Ő otthon volt egy évig és csinálta a házunkat. Szóval nem az a henyélős fajta. Most jobban keres mint én. Szóval nálunk nincs különcködés, akkor is megéltünk máskor is meg fogunk.

Nekem a te helyedben nagyon rosszul esne ha munkanélküliségem miatt visszaakarnának költöztetni a szüleimhez. Nálam ez azt jelentené ha nincs pénzem akkor már nem is szeretnek. Míg a férjemnek nem volt munkája mindig is úgy beszéltem a pénzeinkről hogy a mi pénzünk, majd veszünk, beszéljük meg mi kell. Szóval nem hegyeztem ki a dolgot. Én a te helyedben nagyon elgondolkodnék, hogy egy ilyen pénz központú ember kell e nekem, szeret e igazán. ( nyilván más kérdés ha lusta lenne stb.. de nálad nem ez van) Amúgy én segítettem munkát szerezni a férjemnek, ismerősök családtagok által.

26/N

2013. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem kérdező, te kifogásokat gyártsz

1. rossz helyen laksz (nézelődj messzebb!)

2. nem tudsz angolul (tanulj!)

3. nem vagy elég jó infos (tanulj!)

2013. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:

Azért a továbbképzéshez is pénz kell, amire sajnos nem futotta.

Nyilván jobban értek egy átlag embernél a számítástechnikához, de ilyenből is akad szép számmal, és felénk most nem keresnek ilyen embereket.

2013. dec. 4. 15:33
 38/61 anonim ***** válasza:
34%

Internetes nyelvtanulás? www.5percangol.hu megvan?

Látod, kifogás!

2013. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, most csomagolj. Ez, a párod részéről sima szexkapcsi.
2013. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

Nos! bármeddig. Akar évtizedekig is. A mai világban nem könnyű munkát találni. Ha látom rajta, hogy keres, de nincs, hogy otthon mindent megcsinál, hogy nem pazarol, nem lenne ido limit.

Amúgy szerintem egy férfinek meg rosszabb ez a helyzet, mar,int ha ot kell eltartani, mint egy nőnek.

A parod elég érdekesen gondolkozik. Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

2013. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!