Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek friss házasoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek friss házasoknál, vagy inkább eljegyzés utáni időszakot nézve mennyi idő lenne a türelmi idő, amíg a másikat eltartanátok?

Figyelt kérdés
Párod elveszti a munkáját, nincs pénze, te tartod el. Szerintetek ez meddig tartható fenn, ha amúgy a párod keres munkát közben? Mindegy, hogy melyik nemű tag tartja el a másikat. Vagy ha neked nem lenne mindegy, írd le.
2013. dec. 4. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
86%
Bármeddig! Mer szeretem. Ő is engem (remélem :) ) Én vagyok a nő.
2013. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%

ezt én sem értem. Most kb. 2 hete úgy volt, hogy a férjem elveszti a munkáját. Én nem úgy fogtam fel, hogy én tartom el, hanem úgy, hogy az én fizetésemből kellett volna megélnünk, ami hozzáteszem nem lett volna elég, mert 150.000 Ft-ból, mire mindent kifizettünk volna, kb. 15 ezer forintunk maradt volna havi élelmiszerre.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, ameddig kell.

2013. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
6%

De szép, hogy mindenki eltartana a párját, ez cuki :)

DE így, hogy lehet előrelépni, tervezni, nyaralni, akármi?

A párod erre vágyik, erre mg van kövezve, de miért is? Dolgozik, meg tudna engedni magának, de te itt sírsz, hogy jaj semmi sem jó, de nem képzed magad, mert kifogásokat gyártasz ellen!

2013. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
88%
Bármeddig. Ha megcsinál otthon mindent, akkor mi a probléma???
2013. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
8%
Mert ha elmosogat, abból ki lehet fizetni a számlát :D
2013. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
91%

"De szép, hogy mindenki eltartana a párját, ez cuki :) "

Ez nem cuki, hanem normalis. Mar mák, aki valoban szereti a másikat.....



"DE így, hogy lehet előrelépni, tervezni, nyaralni, akármi? "

Az előrelépés később is meglehet, a nyaralás meg nem kotelezo.


"A párod erre vágyik, erre mg van kövezve, de miért is?"

Mert normalis embernek a párja előrébb valo, mint egy nyaralás....


" Dolgozik, meg tudna engedni magának, de te itt sírsz, hogy jaj semmi sem jó, de nem képzed magad, mert kifogásokat gyártasz ellen!"

Az ingyenes tanfolyamokat mar megszüntették, a többihez pedig penz kell, általában nem is keves.


Remeld, hogy ha te valaha ilyen helyzetbe kerülsz, mint a kerdezo, a te társad nem lesz veled egy velemenyen erről. Igaz, pont azt érdemelned.....

2013. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
6%

Belinkeltem az ingyen angol tanulást segítő oldalt és mivel ide írt ki kérdést, van internete, ahol szintén lehet tanulni! De csak sír, hogy nem tud angolul, meg nem profi informatikus!

Költözz haza és legyen egy férfi a párod mellett!!!!

2013. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
83%

Hogyha látom rajta hogy próbálkozik és akar, csak nem talál munkát, akkor nincs határ, természetesen mellette vagyok és támogatom bármeddig. Nem érdekel ha nincs új drága táska és nem megyünk moziba.

Ha azt látnám hogy "vakargatom a se..em a tv előtt és úgyis eltartanak", akkor fél nap is elég ahhoz hogy átlépje a határt. Motiváció kell.

2013. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%

Elkeserítő, hogy a válaszolók között mennyi az önző, számító nő.

Egy jó kapcsolatban nem lehet enyém-tiéd, csak MIÉNK.

Nincs olyan, hogy én keresem a pénzt, ezért jár nekem új ruha, nyaralás, a másiknak meg semmi. Köszönje meg, hogy eltartom. Aki így gondolkodik, az nem szereti a párját, csak saját magát. Azzal nem érdemes együtt maradni.

Te is jobban teszed, ha haza költözöl és keresel majd magadnak olyan társat, aki veled akar lenni jóban-rosszban. Ez a nő nem ilyen.

2013. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%

38"-nak

"Internetes nyelvtanulás? www.5percangol.hu megvan?

Látod, kifogás!"


Tényleg tök jó az oldal, tudod néhány területen bővíteni a tudásodat, de őszintén, szerinted valaki ettől az oldaltól tárgyalóképes lesz?


Szerintem annyi közöd van a nyelvtanuláshoz, hogy osztod itt az észt, de kíváncsi vagyok hány nyelvvizsgát raktál le eddig az asztalra.


Ez az oldal tökéletes kiegészítése pl. egy tanfolyamnak, de ettől önmagában valaki nem lesz perfekt.

És ez nem kifogás.

2013. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!