Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek friss házasoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek friss házasoknál, vagy inkább eljegyzés utáni időszakot nézve mennyi idő lenne a türelmi idő, amíg a másikat eltartanátok?

Figyelt kérdés
Párod elveszti a munkáját, nincs pénze, te tartod el. Szerintetek ez meddig tartható fenn, ha amúgy a párod keres munkát közben? Mindegy, hogy melyik nemű tag tartja el a másikat. Vagy ha neked nem lenne mindegy, írd le.
2013. dec. 4. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi, olyan vagyok, aminek leírtam.

Párom azt mondja, pár hónapig benne lenne, de utána menjek haza a szülőkhöz, míg nincs meló kilátásban.

Nekem ez a hozzáállás nem tetszik, mert fordított helyzetben bármeddig eltartanám, pláne hogy még így sem kell különösebben nyomorognia.

2013. dec. 4. 15:13
 22/61 anonim ***** válasza:
94%
Mi a konkrét végzettséged? Mióta nem találsz munkát? Hogyan keresel? Nyelveket beszélsz?
2013. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

Nem tudom, honnan vették egyesek, hogy én vagyok az eltartó, és milyen szemét vagyok.

Nem kitalálni kell a kérdést, csak válaszolni...

Aki ítélkezni akar, írjon ki kérdést...

2013. dec. 4. 15:14
 24/61 A kérdező kommentje:

Informatika.

Fél éve nincs folytonos melóm, de most fogyott el a pénzem, szóval mostantól kéne engem eltartani.

PÁr kisebb meló jött csak össze ebben a fél évben.

Angolul beszélek alapfokon.

2013. dec. 4. 15:16
 25/61 anonim ***** válasza:
76%

Az elmúlt fél évben mit csináltál?

Angol szépen feltúrbozhattad volna és rögtön lenne melód. Informatikusokat mindig keresnek, és fusizni is lehet vele!

2013. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
Melót kerestem, de csak ideiglenesek jöttek össze.
2013. dec. 4. 15:20
 27/61 anonim ***** válasza:
95%

13-as vagyok. A véleményem ebben az esetben is ugyan az. Ha valakivel együtt tervezem az életem, akkor abban benne vannak az ilyen nehéz időszakok is.


Ezek szerint, ha te laknál a párodnál, az azt jelenti, hogy a párod alapból fenntartja a lakását/albérletét, akár ott vagy, akár nem. Te csak az étkezés költségeit emelnéd, meg esetleg a víz, áram fogyasztást.


Nézd, ha a párod néhány hónapnál tovább ezt nem tolerálja, pedig tényleg mindent az ég világon megteszel, amit itt leírtál, akkor a párod nem szeret téged igazán.

Akkor neki egy pénzes pasi való, aki finanszírozza az életvitelét, igényeit, csak nehogy koppanjon, ha egyszer ő kerül hasonló helyzetbe. Sajnálom, de én soha nem mondanám a páromnak 4 hónap munkakeresés után, hogy tipli haza. Ő sem mondta nekem, pedig elmondhatatlanul rossz évet zártunk ( a vége azért jó lett:)

30/L

2013. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
95%

Ha tényleg nem rajta múlik, hogy nem talál, és nekem anyagilag nem okoz gondot, akkor elvileg bármeddig. Persze csak elvileg, mivel olyan nincs, hogy valaki sose talál munkát.

De nem is értem a kérdést. Ha ő mindent megtesz és mégsem jön össze, akkor mire a türelmi idő? Egyszer csak elküldöd?

2013. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
5%
De hogy keresel? Házalsz? Erőszakos vagy?
2013. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:

Jó informatikusokat mindig keresik. És az a jó benne, hogy hiába élsz Mo-n akár egyiptomi cégnek is csinálhatod pl a reklámját, honlapját. Ilyenekre nem gondoltál?

Amúgy nagyon sok cég vesz fel folyékonyan angolul beszélő embereket. Nagyobb cégekhez próbálj elmenni. Értesz a géphez és telefonon is tudsz angolul vagy németül beszélni nagy esélyed van valahol melót találni.

2013. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!