Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megismerkedtem egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 29 éves férfival, aki még a szüleivel lakik, szerintetek lehet vele komolyan tervezni majd a jövőben?

Figyelt kérdés

Én 25 éves nő vagyok, 7 éve nem lakom otthon, mert eljöttem egyetemre. A srác nem pénzügyi megfontolásból lakik otthon (keres eleget), csak nem érti, miért kéne elköltöznie.


Nem külön házrészben lakik, hanem egy szobája van a szülei lakásában, és minden ugyanúgy van, mint mikor az ember tini: pl. együtt vásárolnak be hétvégén hárman meg a szülei fizetik a csekkeket, az anyukája mindenkire főz. Ha van barátnője, akkor ott alszik náluk, a családdal.:)))


Számomra nagyon komikus ez a helyzet, de szerintetek javulhat? Vagy az ilyen embert ha egyszer ki tudnám onnan robbantani, a gyerekemként kéne kezelnem? Vagy szerintetek ez így rendben van, és csak én vagyok túl önálló?


Sajnos nem ismerek senkit, aki még a szüleivel él (akkor sem, ha budapesti ő is, meg a szülei is), így senkit sem tudok megkérdezni.



2014. jún. 23. 15:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/114 A kérdező kommentje:

utolsó: nem.


A konkrét példámból kiindulva, a pasi nem ad a rezsibe, együtt mennek bevásárolni hétvégén a szüleivel, az anyukája főz, mos, takarít rá, egy szobája van (nem külön házrész mondjuk saját dolgokkal), szerintem ez nem önállóság.


Ha haverral laksz, együtt diktáljátok a gázt, vagy együtt főztük, legalább a kajádról gondoskodnod kell, senki sem mos rátok, és a többi. Ez nagy különbség, nem?


Én felnőtt vagyok, köszönöm.:) Még egyszer mondom, nem pénzügyi szempontból lakik otthon, hanem mert mama hotel. De sokan írtak, akik szintén így élnek, ezért már nem fura, csak nem ismertem még ilyet, ennyi történt.

2014. jún. 24. 10:57
 92/114 anonim ***** válasza:
87%

utolsó vagyok.


Tudod mennyiből áll ezeket megtanulni?Én egyik nap még anyámékkal laktam,másik nap már háztartást kellet vezetnem 0 tudással és tapasztalattal.Szó szerint egy sültkrumplit nem tudtam rendesen megsütni mert otthon a fenekemet kinyalták és semmit nem kellet csinálnom nő létemre.

Aztán jött a szerelem és a vágy a különélésre,ahol a magam ura lehetek,nem haverokkal cuccoltam össze hanem a párommal és nem közösen föztünk meg mostunk hanem megoldottam magam.

Az öcsém 25éves és anyuékkal lakik,mosnak főznek vasalnak rá,van saját keresete de esze ágában nincs külön menni,ahogy a többi korabelinek sem,majd ha lesz párja akkor igen addig semmiképp.

Más a te helyzeted,te tanulás miatt mentél külön,ahogy olvasom lakótásad van,ergo nem egyedül laksz,van kihez szólnód és kvázi a felmerülö problémákat sem egyedül oldod meg hanem a lakótárssal.

Honan tudod hogy a pasi nem költözne ha lenne egy tartós komoly kapcsolat?honan tudod hogy nem hozna e önnáló döntéseket.csekket fél perc alatt megtanul feladni,a főzés sem nagy kunszt ha van internet.

Az hogy most nem vágyik arra hogy egyedül a falat bámulja és ezért még fizessen s szerintem tök normális.

2014. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/114 A kérdező kommentje:
köszönöm, utolsó! arra mindenképp hasznos volt ez a kérdés, hogy láttam, hogy egyszerű véletlen, hogy nem ismerek senkit, aki otthon lakik még a szüleivel ennyi idősen. Egy multinál vagyok, szóval nagyon sok embert ismerek, de lehet, hogy csak egyszerű véletlen. :)
2014. jún. 24. 12:13
 94/114 anonim ***** válasza:

Nincs mit.Ismerd meg és aztán alkoss róla véleményt,lehet hogy anyuci pici fia de az is lehet hogy ő a nagy ő.

Ismerek olyat aki egyedül él,de vagy 40éves léttére anyuci nélkül létezni sem tud,hiába látja el magát ha önnáló döntései nincsenek.

2014. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/114 anonim ***** válasza:

amikor a férjemet megismertem,ő 25 volt és detto ez volt. nem költözött el mert nem volt kiért-miért,neki kényelmes volt így is. azután összejöttünk,összeköltöztünk pikk-pakk és nem ismerek nála felelősségteljesebb embert-férjet-apát,törtetőbb maximalistább munkaerőt.



ez nem mérvadó amit írsz,viszont számomra elgondolkodtató h te eléggé lenézed őt már most. sztem te nem vagy hozzá való,sosem fogod férfinek nézni,holott lehet h jobb ember mit a sok karrierista f...sz

2014. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/114 anonim ***** válasza:
főleg ez a megjegyzés: én egy MULTINÁL dolgozom.. ccc.. nagy cucc..attól te jobb ember vagy mit a fiú?
2014. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/114 anonim ***** válasza:
96: látszik, hogy lenéz mindenkit! nagyon fennhordja az orrát
2014. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/114 A kérdező kommentje:
micsoda? nem, csak azért ismerek sok embert:) ha pl. tanítanék suliban, ott kevesebb kollégám lenne! egyébként a pasi is multinál dolgozik:D
2014. jún. 24. 13:46
 99/114 anonim ***** válasza:
Multinál dolgozik a higiéniai menedzser is, azaz a takarítónő is.
2014. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/114 A kérdező kommentje:
pontosabban nem, mert őket egy takarítócég szervezi ki hozzánk!
2014. jún. 24. 14:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!