Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megismerkedtem egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 29 éves férfival, aki még a szüleivel lakik, szerintetek lehet vele komolyan tervezni majd a jövőben?

Figyelt kérdés

Én 25 éves nő vagyok, 7 éve nem lakom otthon, mert eljöttem egyetemre. A srác nem pénzügyi megfontolásból lakik otthon (keres eleget), csak nem érti, miért kéne elköltöznie.


Nem külön házrészben lakik, hanem egy szobája van a szülei lakásában, és minden ugyanúgy van, mint mikor az ember tini: pl. együtt vásárolnak be hétvégén hárman meg a szülei fizetik a csekkeket, az anyukája mindenkire főz. Ha van barátnője, akkor ott alszik náluk, a családdal.:)))


Számomra nagyon komikus ez a helyzet, de szerintetek javulhat? Vagy az ilyen embert ha egyszer ki tudnám onnan robbantani, a gyerekemként kéne kezelnem? Vagy szerintetek ez így rendben van, és csak én vagyok túl önálló?


Sajnos nem ismerek senkit, aki még a szüleivel él (akkor sem, ha budapesti ő is, meg a szülei is), így senkit sem tudok megkérdezni.



2014. jún. 23. 15:25
 71/114 A kérdező kommentje:

Elég alacsony ez a hegy, utolsó:) És nem, nem hiszem, hogy arra fogok gondolni, hogy miért hagytam ki ezt a srácot, aki nem ad otthon a rezsibe.


Nem szeretem az ilyen felfogást, hogy jaj még az is jobb lett volna, mint egyedül. Igenis van olyan, hogy jobb egyedül, mint valakivel, aki ilyen...

2014. jún. 23. 21:08
 72/114 anonim ***** válasza:
92%

"Te meg szépen sétálsz a saját csapdádba. 25 évesen egyedül, elvárás hegyekkel... Aztán majd 10 év múlva is ott leszel egyedül a nagy önállóságoddal, akkor lehet bánni fogod, hogy esélyt sem adtál."


Inkább, minthogy az elvárásaiból engedjen az ember. Úgy nem lesz senki se boldog, hogy megalkuvásra kényszeríti saját magát.

2014. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/114 anonim ***** válasza:
62%

Én 34 éves koromig a szüleimnél laktam, együtt a volt párommal. Vele nem akartam különköltözni, és úgy voltam vele, hogy én itt akarok maradni a szüleimmel, hisz van egy félig külön lakrész, közös konyhával. Aztán szakítottunk, és lett egy másik párom. Vele pedig már külön élek.


Valójában azért nem akartam külön költözni az exemmel, mert nem volt jó a párkapcsolatunk, és inkább a szüleim társaságára vágytam, csak ezt nem ismertem fel korábban.


Kedves kérdező!


Miért kéne bárkinek is egy magányos, üres lakásban élnie egyedül, csak mert felnőtt? És ha a szüleivel remekül kijön, jól érzi ott magát? Ha gyerekes, az a kapcsolat alatt kiderül, ha viszont van igénye arra, hogy a szerelmével külön éljen, úgyis el fog menni.

2014. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/114 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Lehet, hogy jól keresnek a szülei és nem kérnek a pénzből. Azért meg minek költözzön külön, ha nem alapít családot? Csak azért, mert jaj, milyen ciki, meg hogy fognak rá nézni? Nekem is van egy barátom, aki ugyanennyi idős és még a szüleivel él és nem megbízhatatlan, meg ügyefogyott.
2014. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/114 anonim ***** válasza:
94%

Valakivel, aki ilyen...

Milyen? A leírásod alapján nem úgy tűnik, mint ha régóta ismernéd! Ha megtehetem majd, en is tamogatni fogom a gyerekeimet, csak akkor kernek rezsibe pénzt, ha rászorulok.

Tartós kapcsolat nem létezik kompromiaszumok nélkül. És sokkal könnyebb az élet, ha nincsenek előítéleteink. Lehet másnál te azert nem jöhetsz szóba, mert barátnőddel laksz. Vagy epp azon jár az agya, hogy majd biztos partyba nyomjátok :) Csomó előítélet, feltételezés lehet veled kapcsolatban is ám, senki nem tökéletes.

Ha jó egyedül, akkor ok. De pl van egy kedves szingli kolléganőm. Àllandóan nyifog, hogy szar az élete. Keresgél, de 35 felé egyre kevesebb a jellentkező. Korábban meg mikor voltak, olyan apróság miatt is dobta a pasit, h. nem szeret operába járni. Meg se ismerte max 1-2 randi. Persze ő dolga, csak mindig nekem sír.

2014. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/114 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező!

Én most elképzellek Téged! :)

Karrierista nő vagy,van egy törpe kutyád akit nagyon szeretsz és otthon tartasz az üres lakásodban(ne izgulj a probléma majd az lesz mikor 40 évesen elkezdesz majd cicákat gyűjteni)

Amúgy nem értem miért is érdekel hogy hol és miért lakik...Nem az ember a lényeg? Hanem hogy hol lakik?Van egy randid és nem tudod leszűrni hogy most akkor randizz e tovább vagy sem.Lehet inkább veled van némi baj,de ez így is van rendjén mert senki sem tökéletes.Hány éves is vagy? Ha már 24-en túl vagy akkor már nemsokkára lekésel mindenről...Gondolj bele egy 30 éves nő aki egyedül él otthon,az mekkora depiben lehet,mert manapság már 22 körül rengeteg nő szül a te korodban már a második gyereknél tartanak,tehát te sem vagy valamiért százas amiért nem maradnak meg melletted a pasik .

2014. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/114 A kérdező kommentje:

Utolsó:


"Hanem hogy hol lakik?"


Nem, csak azért tettem fel a kérdést, hogy mások számára elfogadható-e, hogy valaki a szüleivel él ennyi idősen. Mert én nem ismerek mást, aki így él.


" manapság már 22 körül rengeteg nő szül a te korodban már a második gyereknél tartanak"


Szerencsére nem ismerek olyat sem, aki szült volna már.:) Bár az egyik barátnőm nemrég ment férjhez. Igazából nehéz lenne szülni a semmire, hiszen a diplomához kell 25-nek lenni, aztán még ha még egyet csinál az ember, meg dolgozol kb 3 évet, hogy a szakmában tudja maradni, stb. Szóval pont időben vagyunk, szerencsére.


De imádom a trollokat, ne érts félre:)))

2014. jún. 23. 23:12
 78/114 anonim ***** válasza:

"Nem, csak azért tettem fel a kérdést, hogy mások számára elfogadható-e, hogy valaki a szüleivel él ennyi idősen. Mert én nem ismerek mást, aki így él."


Én sok olyat ismerek, aki a szüleivel együtt él. Nem ez a felnőttség/érettség mérőfoka.

2014. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/114 anonim ***** válasza:
Ebből látszik hogy mennyire elszigetelten élsz másoktól.Ugye nem ismersz ilyen embereket pedig rengeteg van.Kevés ismerősöd van vagy csak bizonyos körökben ismerkedsz,ez vélhetőleg tehetősebb réteg,tudod nem mindenki teheti meg hogy egyetem meg saját lakás.Tudod sokan ezért sokat gályáznak.
2014. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/114 anonim ***** válasza:
Örülök hogy imádod a trollokat :) Amúgy nem oltani szeretnélek !
2014. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!