Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megismerkedtem egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 29 éves férfival, aki még a szüleivel lakik, szerintetek lehet vele komolyan tervezni majd a jövőben?

Figyelt kérdés

Én 25 éves nő vagyok, 7 éve nem lakom otthon, mert eljöttem egyetemre. A srác nem pénzügyi megfontolásból lakik otthon (keres eleget), csak nem érti, miért kéne elköltöznie.


Nem külön házrészben lakik, hanem egy szobája van a szülei lakásában, és minden ugyanúgy van, mint mikor az ember tini: pl. együtt vásárolnak be hétvégén hárman meg a szülei fizetik a csekkeket, az anyukája mindenkire főz. Ha van barátnője, akkor ott alszik náluk, a családdal.:)))


Számomra nagyon komikus ez a helyzet, de szerintetek javulhat? Vagy az ilyen embert ha egyszer ki tudnám onnan robbantani, a gyerekemként kéne kezelnem? Vagy szerintetek ez így rendben van, és csak én vagyok túl önálló?


Sajnos nem ismerek senkit, aki még a szüleivel él (akkor sem, ha budapesti ő is, meg a szülei is), így senkit sem tudok megkérdezni.



2014. jún. 23. 15:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/114 A kérdező kommentje:

Persze semmit sem lehet tudni, számomra nem csak a pénz az "érték", hanem azok is, amiket "veszel" rajta, pl. a saját háztartás nagyon nagy öröm, az, hogy te magad veszed a dolgaid, vagy egy mozi, amit te fizetsz. Vagy a kényelem, hogy a barátnőd lehet hangos, mert nem a szüleiddel laksz.


Mindenki a pénzt hozza fel, pedig nem az a lényeg itt szerintem, a mamahotel nemcsak ezért "jó" a benne élőknek!

2014. jún. 25. 10:18
 112/114 anonim ***** válasza:
77%
"Mamahotel" :) Ezzel is csak a besavanyodott csalódott nénik hozakodnak elő :) Tegyetek meg egy szívességet és kerüljétek az ilyen embereket mert biztos hogy nem érdemlitek meg! :)
2014. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/114 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Kérdező! Itt szerintem már rég csak az a kérdés, hogy Te mit gondolsz az egészről. Hiába mondjak 20-an, hogy nem, nem gaz, 20-an, hogy bizony az, neked mar régesrég kialakult véleményed van. Így nincs értelme folytatni az egész kapcsolatot, hisz mar ezért alsóbbrendűnek tartod, mi jöhet akkor ezek után?
2014. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/114 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok,szívesen költöznék,de esélytelen.


Max akkor ha száraz kenyéren és vízen élnék.

De annál több igényem van.


Sokan vannak akik "önállóak",aztán nyomorogva élnek az albérletben.


a nagy probléma akkor lesz,ha a szüleim meghalnak,nem tudom mi lesz akkor.


Ahhoz,hogy nyugodtan elköltözhess legalább havi 200at kellene keresni.

És abból még csak félre tenni sem nagyon lehet.Max nagyon minimálisat,aminek 1 év alatt semmi látszata.

2014. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!