Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megismerkedtem egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 29 éves férfival, aki még a szüleivel lakik, szerintetek lehet vele komolyan tervezni majd a jövőben?

Figyelt kérdés

Én 25 éves nő vagyok, 7 éve nem lakom otthon, mert eljöttem egyetemre. A srác nem pénzügyi megfontolásból lakik otthon (keres eleget), csak nem érti, miért kéne elköltöznie.


Nem külön házrészben lakik, hanem egy szobája van a szülei lakásában, és minden ugyanúgy van, mint mikor az ember tini: pl. együtt vásárolnak be hétvégén hárman meg a szülei fizetik a csekkeket, az anyukája mindenkire főz. Ha van barátnője, akkor ott alszik náluk, a családdal.:)))


Számomra nagyon komikus ez a helyzet, de szerintetek javulhat? Vagy az ilyen embert ha egyszer ki tudnám onnan robbantani, a gyerekemként kéne kezelnem? Vagy szerintetek ez így rendben van, és csak én vagyok túl önálló?


Sajnos nem ismerek senkit, aki még a szüleivel él (akkor sem, ha budapesti ő is, meg a szülei is), így senkit sem tudok megkérdezni.



2014. jún. 23. 15:25
 61/114 A kérdező kommentje:

"anyádék utáltak?nincsenek barátaid?nincsen pasid, mert kibírhatatlan vagy és fáj hogy egyedül élsz? ez az igazi probléma, ugye?"


Nem utálnak, de vannak, nincs, nem azért, mert kiállhatatlan vagyok:) és nem élek egyedül.:)

2014. jún. 23. 19:42
 62/114 anonim ***** válasza:
95%

De mivel jobb egy haverral együtt lakást bérelni?

Mert azt ne mondja senki, hogy egy 19éves egyedül iskola mellett fenntart egy albérlet, vagy szülők pénzét költeni lehet csak velük lakni nem?

2014. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/114 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem laksz egyedül mint mondod akkor mit osztod itt az észt kérdező?
2014. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/114 anonim ***** válasza:
87%
Mondjon mindenki egy hasonló sztorit, mert a kérdezőnek csak azt kell, azt meg is köszöni... :D
2014. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: nem azt mondtam, hogy lakjon egyedül, hanem hogy ne a szüleivel.:)


utolsó: nem, nem az kell, tényleg megértettem most már a motivációjukat!

2014. jún. 23. 20:20
 66/114 anonim ***** válasza:
96%
De mivel jobb mással lakni, mint szülőkkel? Mi fenének viseljek el bárki idegent egy albérletben, ha nem muszáj?
2014. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim ***** válasza:
95%

én pl nem akarnék egyik bnőmmel se lakni, nyaraláskor is kikészít, ha közös szoba van. hogy miért? ő trehány , én nem annyira. nem akarnám más mocskát pucolni!

nem akarnám a nem szimpi párját látni, és hallgatni ahogy dugnak, szerintem ő se akarja hallani.

2014. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező, nem olvastam el a többi választ (még), leírom először az én (aktuális) tapasztalatomat. A párom is a szüleivel élt, amikor megismertem, idősebb volt akkor, mint akiről te írsz. Ő (főleg) anyagi megfontolásból lakott otthon, meg mert majdh a lesz kivel összeköltözni, elköltözik - mondta. Hazaadott egy csomó pénzt, főztek rá, takarékoskodott stb.


Amikor összeköltöztünk (fél éves kapcsolat volt akkor),egyáltalán nem ért csalódás. Persze néha követünk el mindketten figyelmetlenségből hibákat (pl. elmaradt befizetés). De mégis jó csapatot alkotunk, remekül felosztjuk a teendőket, teljesen felnőtt, mindent megbeszélünk előre (a hosszú távú terveket és az összeköltözést is megbeszéltük). Nagyon jó minden, hamarosan házasodunk. :)


Ez csak 1 példa, valószínűleg van másmilyen is. De sosem lehet tudni.

2014. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem gáz. Férjem 30 volt, mikor találkoztunk, otthon lakott. 1 éven belül összeköltöztünk albiban, azóta eltekt 12 év, lett saját lakás, van 3 gyerek, szuper férj és apa. Semmit nem jelent, hogy otthon lakott, legkevésbé sem anyuci pici fia.

Te meg szépen sétálsz a saját csapdádba. 25 évesen egyedül, elvárás hegyekkel... Aztán majd 10 év múlva is ott leszel egyedül a nagy önállóságoddal, akkor lehet bánni fogod, hogy esélyt sem adtál.

2014. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egyébkènt haverokkal egyűtt lakni teljesen egy kategória a szülőkkel. Férfiaknál nekem fura is lenne, szerintem max 20 évesen jellemző a bulis korszakban.
2014. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!