Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megismerkedtem egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 29 éves férfival, aki még a szüleivel lakik, szerintetek lehet vele komolyan tervezni majd a jövőben?

Figyelt kérdés

Én 25 éves nő vagyok, 7 éve nem lakom otthon, mert eljöttem egyetemre. A srác nem pénzügyi megfontolásból lakik otthon (keres eleget), csak nem érti, miért kéne elköltöznie.


Nem külön házrészben lakik, hanem egy szobája van a szülei lakásában, és minden ugyanúgy van, mint mikor az ember tini: pl. együtt vásárolnak be hétvégén hárman meg a szülei fizetik a csekkeket, az anyukája mindenkire főz. Ha van barátnője, akkor ott alszik náluk, a családdal.:)))


Számomra nagyon komikus ez a helyzet, de szerintetek javulhat? Vagy az ilyen embert ha egyszer ki tudnám onnan robbantani, a gyerekemként kéne kezelnem? Vagy szerintetek ez így rendben van, és csak én vagyok túl önálló?


Sajnos nem ismerek senkit, aki még a szüleivel él (akkor sem, ha budapesti ő is, meg a szülei is), így senkit sem tudok megkérdezni.



2014. jún. 23. 15:25
 81/114 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fel tudnál nézni a pasira ha modjuk a barátokkal bérelne egy lakást?

Az más lenne mint most hogy a szüleivel lakik?

2014. jún. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/114 anonim ***** válasza:

te eldöntötted ,hogy ő nekem nem felel meg.

minek a kérdés?

provokálni??

2014. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/114 A kérdező kommentje:

"Akkor fel tudnál nézni a pasira ha modjuk a barátokkal bérelne egy lakást?

Az más lenne mint most hogy a szüleivel lakik?"


igen és igen.

2014. jún. 24. 09:21
 84/114 anonim ***** válasza:
94%
most jobb ha az esetleg idióta lakótársait kell kerülgetned a szülők helyett? egy szülő azért tapintatosabb, mint egy bolond lakótárs
2014. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/114 A kérdező kommentje:

De a lényeg, hogy elköltözik a szüleitől, érted? a lakótárs van a másik szobában, az ember kicsit nyugodtabb, mintha a pasimra rácsimpaszkodó anyja.:)


nekem az is furcsa, hogy a szüleinek ez így jó, hogy a felnőtt "gyerekük" velük lakik, pedig pénzügyileg nem szorulna rá.

2014. jún. 24. 10:13
 86/114 anonim ***** válasza:

miért talán dobják ki otthonról, ha 18 lesz? :D

egyre jobban azt érzem téged nem szívesen láttak otthon és irigy vagy, ha valaki 18 felett otthon lakhat! és ne rakd idézőjelbe a gyereket, mert ha 50 éves lesz, akkor is a szülei gyereke lesz.


szóval lakhat a gettó közepén 20nm2-en úgy, hogy nem mersz 8 után hazamenni tőle, mert megkéselnek a sarkon, de nem otthon lakik?

de te most honnan tudod, hogy anyuka csimpaszkodik?

ahogy leírtad volt pár randi, te de rögtön elítélted.


szerinted téged elkergettek otthonról, vagy van ott valami zűr, mert ráharaptál erre a dologról, mint kutya a csontra és nem engeded el.

2014. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/114 A kérdező kommentje:

utolsó: nem fogok magyarázkodni, hogy a szüleim szeretnek-e, mert igen, és miért jelenti számukra a szeretet azt, hogy támogattak abban, hogy el tudjak költözni, és önálló életet kezdjek.


Szerintem az elengedés, motiválás nagyon fontos része a szülő-gyermek kapcsolatnak.


Nem azt mondom, hogy taszigálják el otthonról, de azért az, hogy ennyi idősen is otthon van, anyukája takarítja a szobáját meg főz, eléggé furcsa. Ezt szerintem be lehet látni.


Nem igazán azzal van probléma, hogy otthon lakik (de azért azzal is, de ha mondjuk pénzügyileg nem tehetné meg, akkor csak sajnálnám érte), hanem azzal, hogy tiniként él gyakorlatilag.

2014. jún. 24. 10:22
 88/114 anonim ***** válasza:

de ha mondjuk pénzügyileg nem tehetné meg, akkor csak sajnálnám érte - igen nézzél le minden 18+-ost ki otthon él


nagyon jó parti lehetsz.ja hogy mégsem, talán azért nem kellesz a kutyának sem. sok sikert, találsz majd valakit..vagy veszel egy macskát

2014. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/114 A kérdező kommentje:

utolsó, légyszi nyugodj meg!:) senki sem mondta, hogy nem kellek a kutyának sem, hiszen csak egy ideje vagyok szingli:)


de egyébként egyáltalán nem nézek le senkit, csak sajnálom, ha nem tud elköltözni, mert nem teheti meg. A lesajnál és a sajnál szó nem ugyanaz.:) Rosszul értelmezted, de sebaj:)

2014. jún. 24. 10:43
 90/114 anonim ***** válasza:

81 es vagyok


Igy már értem.

Szóval neked tök mindegy csak ne a szülőkkel lakjon.Nagyon messze vagy te a felnövéshez....

Mert szerinted az önnálóság ha valaki a haverokkal lakik?

2014. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!