Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megismerkedtem egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 29 éves férfival, aki még a szüleivel lakik, szerintetek lehet vele komolyan tervezni majd a jövőben?

Figyelt kérdés

Én 25 éves nő vagyok, 7 éve nem lakom otthon, mert eljöttem egyetemre. A srác nem pénzügyi megfontolásból lakik otthon (keres eleget), csak nem érti, miért kéne elköltöznie.


Nem külön házrészben lakik, hanem egy szobája van a szülei lakásában, és minden ugyanúgy van, mint mikor az ember tini: pl. együtt vásárolnak be hétvégén hárman meg a szülei fizetik a csekkeket, az anyukája mindenkire főz. Ha van barátnője, akkor ott alszik náluk, a családdal.:)))


Számomra nagyon komikus ez a helyzet, de szerintetek javulhat? Vagy az ilyen embert ha egyszer ki tudnám onnan robbantani, a gyerekemként kéne kezelnem? Vagy szerintetek ez így rendben van, és csak én vagyok túl önálló?


Sajnos nem ismerek senkit, aki még a szüleivel él (akkor sem, ha budapesti ő is, meg a szülei is), így senkit sem tudok megkérdezni.



2014. jún. 23. 15:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hagyd a fenébe, ha már így kibeszéled, kicsúfolod(!) őt a háta mögött. A végén még rájönne, hogy milyen ember is vagy...
2014. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem gáz. Én is szülőkkel élek, 28 vagyok, nincs lehetőségem elköltözni mert 60ezret keresek és amíg nincs komoly kapcsolatom addig nem megyek külön, mert nem is tudnék, meg így jó..
2014. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 anonim ***** válasza:
92%

Már miért ne lehetne?

Tök logikus, hogy feleslegesen ne fizessen egy albérletre, amíg nincs komoly párja.

Én 29 éves nőként szintén otthon lakom, mert jól kijövök a családommal, és pénzkidobás lenne külön menni öncélúan. Nyilván más az, ha az embernek saját családja van, de amíg nincsen, minek kétfelé fizetni!?

2014. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/114 A kérdező kommentje:

A 27F kommentelő egyébként nem megnyugtat, hanem megijeszt minket, hogy még hány ilyen ember élhet ebben az országban.


Mondom, az igény sem merül fel benned komoly szinten, és számolgatsz/meg kalkulálsz itt hónapokra, meg számlákra, de ez nem ezen múlik. Ha az ember önálló akar lenni, akkor az lesz, és nem számolgat.


Mindig lehet számolgatni, egy dolognak nem csak pénzbeli értéke lehet, a szabadság/önállóság pénzben kifejezhetetlen önértékkel bír.

2014. jún. 23. 16:13
 25/114 anonim ***** válasza:
97%

Mert a csekkbefizetéshez egy többéves tanfolyam kell... Komolyan ezen pörögsz? :-) Főzés, házimunka rendben, azon inkább aggódnék.


De továbbra is úgy gondolom, hogy vele beszélj erről.

Ha pedig nem változik a véleményed, akkor ne pazaroljátok egymás idejét.

2014. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 anonim ***** válasza:
68%

Mama hotel szindróma, ha nem anyagi alapú a dolog. Én szedném a sátorfámat a helyedben.


28 N

2014. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/114 A kérdező kommentje:
utolsó előtti: nem pörgök ezen, csak említettem. egyszer.
2014. jún. 23. 16:14
 28/114 anonim ***** válasza:
97%
De milyen önállóság? Én otthon is önálló voltam: dolgoztam, fizettem a számláimat, vásároltam magamnak, semmibe nem szóltak bele a szüleim. A közös dolgokat pedig (főzés, mosás, közös helyiségek takarítása) közösen vagy megosztva csináltuk.
2014. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is félelmetes a 27 éves srác gondolatmenete...


Amúgy én ismerek ilyet is, olyat is. Mit ne mondjak, akik már külön élnek fényévekkel önállóbbak, határozottabbak és vonzóbbak a szememben, mint aki még otthon gubbaszt számolgatva...

Én is külön élek 23 évesen. Lehet jobban megérné ha ottohn lennék, de az önállóság és szabadság simán megér ennyit.

2014. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/114 anonim ***** válasza:
92%

"De miért nem költözik el már most, ha pénze is van? "


Mert így kényelmes.

Melyik férfi akarna otthon takarítani, főzni, mosni, vasalni, rezsit fizetni, ha nem muszáj.


Ez nem azt jelenti, hogy alkalmatlan az életre, egyszerűen kihasználja a kínálkozó jó lehetőséget.

Szerintem nincs ezzel baj, ha gondolkodásba a helyén kezeli ezt a dolgot, és nem veszi természetesnek, azaz nem akar majd a felesége mellett is ilyen kényelmes életet magának.

2014. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!