Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megismerkedtem egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 29 éves férfival, aki még a szüleivel lakik, szerintetek lehet vele komolyan tervezni majd a jövőben?

Figyelt kérdés

Én 25 éves nő vagyok, 7 éve nem lakom otthon, mert eljöttem egyetemre. A srác nem pénzügyi megfontolásból lakik otthon (keres eleget), csak nem érti, miért kéne elköltöznie.


Nem külön házrészben lakik, hanem egy szobája van a szülei lakásában, és minden ugyanúgy van, mint mikor az ember tini: pl. együtt vásárolnak be hétvégén hárman meg a szülei fizetik a csekkeket, az anyukája mindenkire főz. Ha van barátnője, akkor ott alszik náluk, a családdal.:)))


Számomra nagyon komikus ez a helyzet, de szerintetek javulhat? Vagy az ilyen embert ha egyszer ki tudnám onnan robbantani, a gyerekemként kéne kezelnem? Vagy szerintetek ez így rendben van, és csak én vagyok túl önálló?


Sajnos nem ismerek senkit, aki még a szüleivel él (akkor sem, ha budapesti ő is, meg a szülei is), így senkit sem tudok megkérdezni.



2014. jún. 23. 15:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/114 anonim ***** válasza:
65%
# 37, Bsc-m van igen, de 20 éves korom óta dolgozok, és hidd el, nagy cégnél, programozóként ez nagyon is megvalósítható. ;)
2014. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/114 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező de hogy beszélhetsz egyáltalán így egy emberről akivel valamit egyszer mégis terveztél.
2014. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/114 anonim ***** válasza:
83%

"# 37, Bsc-m van igen, de 20 éves korom óta dolgozok, és hidd el, nagy cégnél, programozóként ez nagyon is megvalósítható. ;)"



Jaj ez a programozó vagyok 400 ezret keresek már alap gyik kamu kategória. Itt mindenki programozó, komolyan.

2014. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/114 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nevezik mama hotelnek és nem valószínű hogy változni fog.
2014. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/114 anonim ***** válasza:
100%
Minek kamuznék? Plusz most nem is erről szólt a kérdés, ez csak egy mellékes megjegyzés volt, hogy lehetséges.
2014. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/114 anonim ***** válasza:
87%

25 évesen nem ismersz senkit aki a szüleivel él?

Na ne viccelj már, ez biztos nem igaz.

2014. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/114 anonim ***** válasza:
68%
Én férfiként azt látom egyre több a válás azaz egyre több az olyan nő is aki ilyen módon szerez házat magának,mert ugyebár esküvő után feleződik minden.Szóval magyarán a férfi ezekért megdolgozik érte aztán a hiénák meg rámennek.Szóval érthető ha valaki esküvő után majd elköltözünk dolog....Így legalább meglehet bizonyosodni róla hogy nem csak a pénz kell.Amúgy nem kell tagadni elég sok nőnél számít a pénz,ez érthető is mert anyagilag is szeretik a biztonságot,meg a csillogást :)
2014. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/114 anonim ***** válasza:
57%

# 45/46

Hogy igazold a baromságodat.

2014. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/114 A kérdező kommentje:

Nem, csak szeretném megérteni az embereket, hogy miért élnek otthon. De a pénzen kívül nem hoznak fel mást. A kolis hozzászóló meg felhozta, hogy nincs pozitívuma az egyedül élésnek (csak ha barátnővel lakik), ebből is látszik, milyen éretlen, ha nem lát más pozitívumát a dolognak.


Amúgy a 23 éves lányka védelmében, a lakótársam ennyi idős, Bsc-t csinált piacképes szakmában, van kocsija, megtakarítása is.


Nem csak ezért költöztem el, amúgysem laknék már otthon, főleg nem 29 évesen! (szerintem úgy 20 évesen költöztem volna el albiba)

2014. jún. 23. 16:39
 50/114 A kérdező kommentje:

Én nem tagadom, hiszen nem ismerem az összes nőt, csak a barátnőimet és magamat/családomat, hogy mi hogy vélekedünk a dolgokról: egyenlően adunk a kapcsolatainkba. :)


És nem, tényleg TÉNYLEG nem ismerek olyat, aki a szüleivel lakik, pedig nagyon sok kollégám/barátom szingli. És sok embert ismerek.:)

2014. jún. 23. 16:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!