Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meg kell alkudnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kell alkudnom előbb-utóbb, és nem folytatható örökké a huszonéves szingliség?

Figyelt kérdés

Januárban lett vége nagy dirrel-dörrel a kapcsolatomnak, teljesen összetörtem, elképesztő, miket csinált velem (rendőrségi ügyek is voltak belőle).


Na mindegy, a lényeg, hogy még kb. egy évig biztosan nem fogok tudni megbízni magamban, és másban sem (egyszerűen érzem).


És akárhogy is számolom, ki fogok csúszni az időből, hogy pl. gyereket vállaljak, és egyre kevesebb pasi lesz, aki oké, de mégsem kelt még el.


Most persze jó egy kicsit szabadnak lenni hosszú évek után, kiélvezni a szingliség minden mozzanatát, de már a barátnőim is férjnél vannak, egyre kevesebb dolgot tudok velük csinálni, meg sok erőm sincs már ezekhez munka után.


Meg kellene próbálnom mégis lenyelni a békát, és olyan pasikkal elkezdeni járni, aki nem tetszik vagy akivel nem lennénk egyenlő felek? Vagy pedig várnom kellene míg megint képes leszek bízni?


Lehet-e az ember örökre szingli, vagy egy idő után ez tarthatatlan életvitel? De mi a megoldás a problémára?


27N



2014. júl. 9. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező!nem késtél el,anyu 41 évesen találta meg a nagy őt,majd megszületett az öcsém.31es voltam
2014. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
80%

Igaza van a Kérdezőnek abban, hogy ahogy halad az idő alig lehet már "normális" nem gyerekes férfit találni. Normális alatt azt értem, hogy olyat, aki szintén tervez házasságot, meg családot. Sokan vannak, akik huszonévesként élnek 30 fölött is, és csak alkalmi kapcsolatokat keresnek, velük ugye nem lehet komolyan jövőt tervezni. Vagy a másik gyakori jelenség, aki 30 fölött is az anyukájával lakik, és wc-re nem megy ki anékül, hogy konzultálna a mamával...felejtős ez is.

Az elvált-gyerekesek is lehetnek normálisak, de nem mindenki találja meg a boldogságát egy ilyen kapcsolatban. A gyerek eleve egy nyűg lehet, főleg ha sárkány exfeleséggel társul. Sok ilyen kérdés van itt, hogy "Mit tegyek a párom gyerekével, nem bírom?" stb, erre meg tömegesen jönnek azok a válaszok, hogy keress nem gyerekes pasit. De ha egyszer NINCS, akkor hogy??? Szóval tényleg nem könnyű, persze biztosan ki lehet fogni, és sokaknak sikerült is, szerencse kérdése. Egyébként 30 vagyok, a páromnak vannak gyerekei, akikkel alapjáraton jól megvagyok, de én sem erről álmodoztam kislánykoromban.

2014. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:

Semmiről nem késtél le, sokan 35-40 évesen találják meg az igazit és akkor lesz boldog családjuk. Jobb mint tini fejjel , utána meg elválni...

Egyébként meg lehet valaki örökre szingli, olyan is aki egészséges ember(mert aki szellemileg-hiánnyal született nem igényli a kapcsolatot az más) csak sok értelme nincsen.

Én a válásom után főleg akkor szenvedtem egyedül amikor előtte volt egy nagy szerelem és együttélés, addig elvoltam jobban egyedül is amíg nem éreztem mennyivel jobb egy tényleg jó kapcsolatban lenni...

2014. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
Ismerek 37 éves szinglit is, sosem élt senkivel, felépített egyedül egy házat bár sajnálom, hogy nincs családja, de olyan ember akit nem sokan bírnának elviselni...
2014. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
35%

Ne görcsölj :) Nyugi.


35-40 között is szülhetsz, és addig még rengeteg időd van.


Semmiképpen se randizz olyanokkal, akik nem tetszenek, és egyébként nem ismerkednél velük. Hidd el, nem lesz jó vége. Egy válás pár év múlva. Ugye erre nincs szükséged?



Hidd el, sok pasi nem nős a 30-as éveiben, mert akkora érnek be.


Jól teszed, ha egy ideig nem erőlteted ezt a dolgot. Pihenj, heverd ki az előzőt, töltődj fel, keress új barátokat, hobbit, és jönni fog a szerelem is.

2014. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

pfff.. 27 évesen még nem késtél le semmiről. Én 28 vagyok, 25 évesen házasodtam, de a velem egyidős barátnőim közül egy sincs férjnél. 4ből kettőnek évek óta párja sincs. Gyerek sincs sehol, nálunk sem. Bár nekünk nem is lesz. Szóval nem vagy lemaradva.

30 felett is lehet normális párt találni, csak jobban kell szelektálni. Ezért ne alkudj meg mert nem leszel boldog, és a másik embert is becsapod.

2014. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%

7. Savanyú a szőlő mi?


Csak azért, mert te rossz párt választottál, aki nem vette ki a részét a házimunkából, cselédnek nézett, és nem köszönt meg semmit, attól még nem választ mindenki rosszul, és nem minden pasi ilyen. Ne akard már bemesélni a kérdezőnek hogy csak így járhat.

2014. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

" egyre kevesebb pasi lesz, aki oké, de mégsem kelt még el"


Huuuu nagyon tévedsz nézz körül a ismerkedés részben tucatjával vannak akik ismerkednének.


"Lehet-e az ember örökre szingli"

Mért ne lehetne a szinglisség választás kérdése. Amire te gondolsz az az egyedülálló.

"De mi a megoldás a problémára?"

Hát te nőből vagy vagyis csak egyet csettintesz és máris kapsz minimum 10 pasit aki ismerkedne.


Fordítva már nem ilyen vidám a helyzet, már persze annak aki nem boldog egyedül.

Én pl az vagyok 25 F

2014. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
utolsó: szóval legalább 10 számomra tökéletes férfi vár rám szinte bárhol? hihető...
2014. júl. 9. 22:15
 50/62 anonim ***** válasza:
Hát ha a tökéletes nem a kigyúrt lambos milliárdost jelenti akkor igen.
2014. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!