Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meg kell alkudnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kell alkudnom előbb-utóbb, és nem folytatható örökké a huszonéves szingliség?

Figyelt kérdés

Januárban lett vége nagy dirrel-dörrel a kapcsolatomnak, teljesen összetörtem, elképesztő, miket csinált velem (rendőrségi ügyek is voltak belőle).


Na mindegy, a lényeg, hogy még kb. egy évig biztosan nem fogok tudni megbízni magamban, és másban sem (egyszerűen érzem).


És akárhogy is számolom, ki fogok csúszni az időből, hogy pl. gyereket vállaljak, és egyre kevesebb pasi lesz, aki oké, de mégsem kelt még el.


Most persze jó egy kicsit szabadnak lenni hosszú évek után, kiélvezni a szingliség minden mozzanatát, de már a barátnőim is férjnél vannak, egyre kevesebb dolgot tudok velük csinálni, meg sok erőm sincs már ezekhez munka után.


Meg kellene próbálnom mégis lenyelni a békát, és olyan pasikkal elkezdeni járni, aki nem tetszik vagy akivel nem lennénk egyenlő felek? Vagy pedig várnom kellene míg megint képes leszek bízni?


Lehet-e az ember örökre szingli, vagy egy idő után ez tarthatatlan életvitel? De mi a megoldás a problémára?


27N



2014. júl. 9. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
A 15-ös nem érti a kérdést, egyáltalán nem azért szeretnék, mert a barátnőimnek már van (nincs). Hanem őket ott hoztam fel, hogy velük is nehéz időt tölteni, hogy komoly kapcsolatuk van:)
2014. júl. 9. 16:07
 22/62 anonim ***** válasza:
82%

7-es: "Én 25 év házassági tapasztalattal azt mondom neked, mi a jutalom ezért: megvan engedve, hogy főzzél, mossál, takarítsál, csendbe legyél, cserébe hallgathatsz horkolást, dünnyögést, idiótaságot. Kedves szóról ne is álmodj ! A kutya se fog neked köszönetet mondani semmiért."


Akkor nem megfelelö párt választottál.


Én 26 év után még gyakran megjegyzi, hogy finomat föztem, hogy milyen szép rend van, hallgatnom nem kell, éppen hogy mindenröl tudunk beszélgetni, dünnyögésröl meg idiótasásg ról szó sincs.

Viszont naponta hallom, hogy milyen jó, hogy együtt vagyunk, örül, hogy ott vagyok mellette és egyéb kedvességet is gyakran hallok töle.


Szóval van jó házasság is, csak nem kell a legelsö jelentkezöhöz hozzámenni, hogy ne maradjon "lányfejjel" valaki.

2014. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
90%
Ha emiatt nem lehet velük időt tölteni, akkor ott valami komoly defekt van. Senki, SENKI nem szűnik meg szociálisan létezni, csak mert gyereke/kapcsolata van.
2014. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:

20-as: senkinek sincs gyermeke a barátnőim közül, sem a közelebbi ismerőseim között, akik velem egykorúak, a nővérem is 32 évesen szült.


esküszöm, elolvastam a kérdésem újra és nem értem, honnan jön ez, hogy ketten is azt hitték.

2014. júl. 9. 16:09
 25/62 anonim ***** válasza:
80%

a huszonéves harmincévesen már nem.De a harmicéves szingliség folytatható harmincévesen és aztán negyvenévesen a negyvenéves stb.


Azaz élhetsz szingliként ameddig csak akarsz

2014. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim válasza:
44%

A 15-ös vagyok.

Te meg nem érted a választ úgy látom. Átfogalmazom. Akkor azért kapcsolatot létesíteni mert a barátnőimnek is van, hülyeség és semmi jóra nem vezet.

2014. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
23-as: de nem annyit. érted? érted a különbséget? már nem élhetek egyetemistaként, hiszen nem lehet velük annyi helyre menni, nem az, hogy egyáltalán soha nem lehet velük időt tölteni, hanem hogy nem annyit. És így nehezebb szinglinek lenni, egyedüliként a társaságból. Érted?
2014. júl. 9. 16:10
 28/62 A kérdező kommentje:

26-os: honnan jött ez a "mert a barátnőimnek is van"-dolog? nem értem...


csak azt írtam, hogy ...de ezt írom az előző válaszomban is:)

2014. júl. 9. 16:11
 29/62 anonim ***** válasza:
17%
22es: A te párod olyan ritka, mint a fehér holló, szinte hihetetlen....biztos, hogy nincs nője? Másképp nemigen lenne ilyen jókedvű...
2014. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
62%
Értem. Megoldás: találjátok fel magatokat.
2014. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!