Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meg kell alkudnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kell alkudnom előbb-utóbb, és nem folytatható örökké a huszonéves szingliség?

Figyelt kérdés

Januárban lett vége nagy dirrel-dörrel a kapcsolatomnak, teljesen összetörtem, elképesztő, miket csinált velem (rendőrségi ügyek is voltak belőle).


Na mindegy, a lényeg, hogy még kb. egy évig biztosan nem fogok tudni megbízni magamban, és másban sem (egyszerűen érzem).


És akárhogy is számolom, ki fogok csúszni az időből, hogy pl. gyereket vállaljak, és egyre kevesebb pasi lesz, aki oké, de mégsem kelt még el.


Most persze jó egy kicsit szabadnak lenni hosszú évek után, kiélvezni a szingliség minden mozzanatát, de már a barátnőim is férjnél vannak, egyre kevesebb dolgot tudok velük csinálni, meg sok erőm sincs már ezekhez munka után.


Meg kellene próbálnom mégis lenyelni a békát, és olyan pasikkal elkezdeni járni, aki nem tetszik vagy akivel nem lennénk egyenlő felek? Vagy pedig várnom kellene míg megint képes leszek bízni?


Lehet-e az ember örökre szingli, vagy egy idő után ez tarthatatlan életvitel? De mi a megoldás a problémára?


27N



2014. júl. 9. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem túl komolyan veszik az emberek az életet.

Vannak akik elválnak 40,50 évesen.

És új életet kezdenek.


Én 26 vagyok,még csak kapcsolatom sem volt,de nem is akarok.

Gyereket meg végképp nem.

Én több vagyok egy biológiai szaporodóképletnél.

Meghagyom ezt a feladatot az egyszerű embereknek.

2014. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Ez azért vicces...nekem még nincs gyerekem, de ha szeretnénk , akkor csakis egyszerű emberel lehetünk? ez nagyon hülye felfogás, már bocsánat
2014. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!