Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meg kell alkudnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kell alkudnom előbb-utóbb, és nem folytatható örökké a huszonéves szingliség?

Figyelt kérdés

Januárban lett vége nagy dirrel-dörrel a kapcsolatomnak, teljesen összetörtem, elképesztő, miket csinált velem (rendőrségi ügyek is voltak belőle).


Na mindegy, a lényeg, hogy még kb. egy évig biztosan nem fogok tudni megbízni magamban, és másban sem (egyszerűen érzem).


És akárhogy is számolom, ki fogok csúszni az időből, hogy pl. gyereket vállaljak, és egyre kevesebb pasi lesz, aki oké, de mégsem kelt még el.


Most persze jó egy kicsit szabadnak lenni hosszú évek után, kiélvezni a szingliség minden mozzanatát, de már a barátnőim is férjnél vannak, egyre kevesebb dolgot tudok velük csinálni, meg sok erőm sincs már ezekhez munka után.


Meg kellene próbálnom mégis lenyelni a békát, és olyan pasikkal elkezdeni járni, aki nem tetszik vagy akivel nem lennénk egyenlő felek? Vagy pedig várnom kellene míg megint képes leszek bízni?


Lehet-e az ember örökre szingli, vagy egy idő után ez tarthatatlan életvitel? De mi a megoldás a problémára?


27N



2014. júl. 9. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy min. 10 jut egy nőre, de én pl. eleve szivesebben ismerkedek a hozzám hasonlóan introvertált típussal, és máris a pasik 2/3-a kiesik, tehát marad kb. 3. És akkor még mindig szűkíthető a kör.
2014. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

"Hát ha a tökéletes nem a kigyúrt lambos milliárdost jelenti akkor igen."


á, már értem! cameozol egyet nekünk a Szerelem topikból!:) üdv néked, hős lovag! :) Menj csak vissza oda butaságokat gondolni a nőkről és keseregni a többiekkel:)

2014. júl. 9. 22:28
 53/62 anonim ***** válasza:
Kérdező, az 52-es hozzászólásodat közkinccsé kellene tenni, hogy hatékonyabban tudjuk rendre utasítani az ilyen bújtatott nőgyűlölőket.
2014. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
53-as: most már az. de szerintem nem fogja érteni a cameozás szó igazi pikantériáját, és így nem lesz az egész vicces...:(
2014. júl. 9. 22:44
 55/62 anonim ***** válasza:

Ja látom nem érted úgy értetem ha egy átlagos pasi is jó neked akkor simán találsz v kit.

De leírom mondjuk olyannal aki átlagos testalkatú, pl albérletben él havi 90 K-t keres.

Csak érettségije van.


Suzuki swift-el jár melóba,

Na így értem h átlagos.

2014. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:

Ja, nem, akkor nem jó. Mert te magad is azt írod, hogy "csak" érettségije van:D Hát mit mondjak akkor én?!


De mivel az átlagos testalkattal kezdted, és én egy felnőtt nő vagyok, így nagyon hiteltelen, hogy szerinted a külső alapján ítélek meg bárkit. Főleg, hogy izomkolossszust akarok, igen tele van velük a felsőoktatás és a bankszféra (nem, mégsincs tele):D


De mivel te igen, ez elég nyominger dolog. Mondom: szerelem kategória! irány vissza, haver!:d ott már várnak rád!

2014. júl. 9. 22:49
 57/62 anonim ***** válasza:
Szerintem 27 évesen egyáltalán nem vagy kicsúszva az időből...40 évesen már aggódhatnál, de most még nem.
2014. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Én imádok szinglinek lenni de kösz a tippet.
2014. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

"átlagos testalkatú, pl albérletben él havi 90 K-t keres.

Csak érettségije van.


Suzuki swift-el jár melóba,

Na így értem h átlagos"

Ilyen az emberek többsége, és az emberek többségének van kapcsolata, házastársa, tehát miről is beszélünk?

2014. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek próbáltam leírni hogy hogy és hol keressen.

Ennyi.

2014. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!