Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meg kell alkudnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kell alkudnom előbb-utóbb, és nem folytatható örökké a huszonéves szingliség?

Figyelt kérdés

Januárban lett vége nagy dirrel-dörrel a kapcsolatomnak, teljesen összetörtem, elképesztő, miket csinált velem (rendőrségi ügyek is voltak belőle).


Na mindegy, a lényeg, hogy még kb. egy évig biztosan nem fogok tudni megbízni magamban, és másban sem (egyszerűen érzem).


És akárhogy is számolom, ki fogok csúszni az időből, hogy pl. gyereket vállaljak, és egyre kevesebb pasi lesz, aki oké, de mégsem kelt még el.


Most persze jó egy kicsit szabadnak lenni hosszú évek után, kiélvezni a szingliség minden mozzanatát, de már a barátnőim is férjnél vannak, egyre kevesebb dolgot tudok velük csinálni, meg sok erőm sincs már ezekhez munka után.


Meg kellene próbálnom mégis lenyelni a békát, és olyan pasikkal elkezdeni járni, aki nem tetszik vagy akivel nem lennénk egyenlő felek? Vagy pedig várnom kellene míg megint képes leszek bízni?


Lehet-e az ember örökre szingli, vagy egy idő után ez tarthatatlan életvitel? De mi a megoldás a problémára?


27N



2014. júl. 9. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:

Volt itt már pár kérdés, és ott mindenkit lehordtak, hogy egyedül fog maradni, aki egyetem alatt nem házasodik meg (vagy olyan korban), és már csak a "selejtek" maradnak, akik elváltak meg két gyerekük van. (ők írták ezt, hogy selejtek)


meg, hogy ember nem vállal 30 felett gyereket, mert mittudomén, és kicsit elgondolkodtam a saját életemen is ezek miatt...

2014. júl. 9. 15:47
 12/62 anonim ***** válasza:
86%

Ne aggodalmaskodj, nem késtél még el. Nem vagy te még olyan öreg :) sőt

Egy kis inspiráció: én 3 éve ugyanebben a helyzetben voltam, nem kerestem görcsösen a szerelmet, azt mondtam, én nem akarok komoly kapcsolatot azok után...

Tavaly volt az esküvőnk, most várom az első babánkat

30N

2014. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
90%

Egyik ismerős is hasonló cipőben járt. 27 évesen kidobta a 6 évig "hű" férfi, mert talált egy másikat.

Ő is el volt keseredve, mert már családot alapítani szeretett volna, nem visszatérni a "piacra".

Tökre el volt keseredve, magába zuhant. Aztán három hónap után összeszedte magát, csináltatott egy új vagány frizurát (állítása szerint az azért kellett, hogy a szánalmas énjét hátrahagyja), társaságba járt és 2 hónap múlva belefutott egy kedves, rendes, helyes pasiba (ráadásul a hobbijuk is ugyan az). A srác fél év után eljegyezte, rá félévre esküvő, utána jött a baba. Ez már 4 éve történt, köszönik, nagyon boldogok.


Nem kell elkeseredni. Jön az, akinek jönnie kell, csak nem szabad erőltetni és görcsölni miatta.

2014. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
80%

Én nem tudok megalkudni ezért nem megyek bele komoly kapcsolatba addig,amíg a kémia,az a vonzalom és,h a másik is felelősség teljes ember kölcsönösen össze nem jön.

Ezért volt,h pár év kihagyásom is volt két kapcsolat között.


De most is úgy gondolom inkább a szingliség,mint a nyögve nyelős,állandó kielégületlenséget és/v idegességet okozó, "látszat" kapcsolat.

2014. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim válasza:
55%

Ez annyira szánalmas kérdés...

Gyereket akarok, mert a barátnőimnek már van (amúgy kíváncsi vagyok meddig lesznek együtt vagy mikor válnak el), borzasztó mentalitás. Csak azért kapcsolatot létesíteni mert más kapcsolatban van? Szerinted ennek mi lesz a vége? 27 évesen lehetne több eszed, hogy azt tedd amit szeretnél, és nem amit a körülmények diktálnak! 27/F

2014. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

"ember nem vállal gyereket 30 éves kor felett" Ez f@ßa, akkor engem valami állat szült a világra? Mert anyukám 35 is elmúlt, mikor annak idején megszülettem, pedig akkor még tényleg nem volt ennyire elterjedt dolog a 30 éves kor feletti gyerekvállalás. Most elképzelem, hogy a méhem a 30. születésnapomon lehúzza a rolót, kiteszi az out of order-táblát, és sivataggá válik, amiben magzatok helyett ördögszekerek játszanak egymással fogócskát. XD

Ez a 30-as nő már vén csoroszlya, aki úgy néz ki mint a saját nagyanyja, blablabla bullshit csak egy kifogás az éretlen farkaknak arra, hogy miért próbálnak fiatalabb bulákat meghülyíteni.

2014. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
81%
Annyit még hozzátennék, hogy én 50 évesen sem leszek kevésbé termékeny, mint most, 20-on x évesen, mert már most is nagyon kicsi az esélyem arra, hogy gyerekem lehessen, de ettől még jogom van arra, hogy én is boldog párkapcsolatban éljek. Ennyi.
2014. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek veled... 28 vagyok, tavaly augusztusban ért véget egy 4 éves kapcsolatom. Mindig szerettem volna fiatalon házasodni (persze nem 18 évesen) és 30 előtt anya lenni. Aztán nem egészen három hónappal ezelőtt rámtalált a szerelem, bár évekig az "orrom előtt volt" hiszen baráti viszony volt közöttünk. Jövőre 30 leszek, valószínűleg nem fogok addig sem férjhez menni, sem gyereket szülni, de nem bánom. Majd szülök később, de legalább annak, akit tényleg szeretek. Szóval fel a fejjel, ne add fel, vannak még normális pasik, nem csak a "selejtek" maradnak azoknak, akik nem házasodtak rögtön a diplomaosztó után :)
2014. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy selejt? Ki definiálja ezt teljesen objektíven? Nem lehet, hogy inkább arról van szó, hogy nem mindenki illik össze mindenkivel, és aki egy nőnek selejt, az egy másiknak akár főnyeremény lehet? Hm? Mert talán nem vagyunk egyforma egyenhumanoidok?
2014. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
40%
Azért kíváncsi vagyok a szociális tényezőidre kérdező, hogy körülötted már mindenki gyerekezik. Az én köreimben ez egyáltalán nem általános.
2014. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!