Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meg kell alkudnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kell alkudnom előbb-utóbb, és nem folytatható örökké a huszonéves szingliség?

Figyelt kérdés

Januárban lett vége nagy dirrel-dörrel a kapcsolatomnak, teljesen összetörtem, elképesztő, miket csinált velem (rendőrségi ügyek is voltak belőle).


Na mindegy, a lényeg, hogy még kb. egy évig biztosan nem fogok tudni megbízni magamban, és másban sem (egyszerűen érzem).


És akárhogy is számolom, ki fogok csúszni az időből, hogy pl. gyereket vállaljak, és egyre kevesebb pasi lesz, aki oké, de mégsem kelt még el.


Most persze jó egy kicsit szabadnak lenni hosszú évek után, kiélvezni a szingliség minden mozzanatát, de már a barátnőim is férjnél vannak, egyre kevesebb dolgot tudok velük csinálni, meg sok erőm sincs már ezekhez munka után.


Meg kellene próbálnom mégis lenyelni a békát, és olyan pasikkal elkezdeni járni, aki nem tetszik vagy akivel nem lennénk egyenlő felek? Vagy pedig várnom kellene míg megint képes leszek bízni?


Lehet-e az ember örökre szingli, vagy egy idő után ez tarthatatlan életvitel? De mi a megoldás a problémára?


27N



2014. júl. 9. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi az offért,szeretném megkérdezni,hogy egy elvált férfi akinek van egy gyereke aki az exfeleséggel él az miért selejtes ember?
2014. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
92%
Na, megérkezett a széthúzás és a gyanakvás szelleme 29-es válaszoló formájában. Távozz innen te rontó szellem!
2014. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
11%
31-es: Ezt írtam a 19-esben, mégis lepontozták. Kíváncsi vagyok, hogy kinek nem tetszett?
2014. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim válasza:
63%

Kedves Kérdező!

Ha nem látod a szövegedben azt a részt, segítek:

"Meg kellene próbálnom mégis lenyelni a békát, és olyan pasikkal elkezdeni járni, aki nem tetszik vagy akivel nem lennénk egyenlő felek? "

"már a barátnőim is férjnél vannak"

2014. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
najó, én ezt többször nem tudom elmagyarázni, már leírtam, olvasd el a kommetentemet arról, hogy a barátnőim férjhez mentek=kevesebbet lehet velük élni igazán, vs. nem akarok egyedül maradni közt nincs összefüggés:)
2014. júl. 9. 16:16
 36/62 anonim válasza:
75%
Szerintem nagyon komoly fogalmazási problémáid vannak. Teljesen egyértelműen kifejted, hogy a barátnőidnek van barátja ezért kevesebb időt tudtok együtt lenni, és lehet neked is meg kéne próbálnod akár egy számodra szarabb pasival, hogy ne legyél egyedül. Ezt írod, gyakorlatilag szó szerint.
2014. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
31-es: nem tudom. nem ismerek elváltakat, de szerintebb sokkal könnyebb egy nem elvált, nem gyerekessel. lehet, hogy azért mert a gyerekek ott vannak nyáron az új párral, vagy hogy az exfeleség zaklatja őket, vagy a gyerektartás 100 ezer havonta, és gyakorlatilag az új lány fizetéséből élnek. Szóval annyi minden nehezebb lehet, persze nem biztos, hogy az, de lehet.
2014. júl. 9. 16:19
 38/62 A kérdező kommentje:
36: rendben, meggyőztél. egyáltalán nem ezt írom "gyakorlatilag szó szerint", de igazad van, egy kerítést kellett volna a mondataim közé építeni!
2014. júl. 9. 16:20
 39/62 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező: Ne foglalkozz velük, nem vetted észre hogy soviniszta nőgyűlölők?
2014. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
7%

Köszi a vàlaszt akkor a párom selejtes:-)

De tudjátok én legalább tudom milyen apa lesz belőle.nem fogok idejönni kérdezni,hogy a gyerekkel nem foglalkozik meló után a párom,most mit tegyek:-)

22l

2014. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!