Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le a háztartásbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a háztartásbeli nőket? Főleg ebben a topicban

Figyelt kérdés

Állandóak az olyan kommentek, hogy eltartani a qrvákat szokták, meg hogy egy htb nem ért semmihez, ráadásul lusta is.

Ha a férj keres annyit, hogy a nő megengedheti magának, hogy otthon legyen, akkor miért ne tenné?

Külföldön ez teljesen normális.

Én is otthon vagyok, nyelveket tanulok, olvasok, azt csinálom, amit szeretnék, meg persze háztartás. A párom dolgozik, nem belegebed egy olyan munkába, amit utál, hanem azt csinálja, amit szeret, és meg is fizetik.

Az elkövetkezendő pár évben szeretnék szerezni egy diplomát, olyan szakon, ami érdekel, hogy ne azt kelljen csinálnom egy életen át, amit utálok, és ne gyomorgörccsel járjak be munkába.


2014. aug. 21. 18:42
 91/136 A kérdező kommentje:

A qrva és a htb ugyanaz?


Te tényleg fogalomzavarban szenvedsz...

2014. aug. 22. 17:13
 92/136 anonim ***** válasza:
12%

Majd ha dolgoztál egy kicsikét és kerestél, szültél gyereket, adtál valamit a közös kasszába, akkor esetleg utána ha otthon maradnál nevezhetnéd magad htb-nek, de így, hogy kis csitriként hozzámentél egy módosabb pasihoz, élsz és elvagy a lakásában, igenis kitartott vagy.


Meg azt írod:

"Ellátom a háztartást, elé teszem a reggelit, ebédet, vacsorát, kimosom a ruháit, takarítom a lakását..."


Gyerek nincs ha jól veszem ki. Lakás, eleve kert sincs, hogy nagyon házimunka legyen, ha egyszer normálisan ki van takarítva és rend van rakva, elég hetente, mosni sem kell minden nap a két emberre. (mosógépbe bepakolás igen megerőltető lehet).

Tehát a napi elfoglaltságod a főzés (hacsak azt is nem rendeled), megveszed a kész hozzávalókat összedobálod és kész, napi 2 óra elfoglaltság, ráadásul annak sem kell folyamatosan felette állni. Az iggennn...meg ne szakadj a házimunkában! :d


Jelzem, más munka mellet csinálja ugyanezt.

2014. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/136 anonim ***** válasza:
15%
Az eltartottság mennyivel nagyobb érdem, mint a kitartottság?
2014. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/136 A kérdező kommentje:

21 évesen hová legyen gyerekem?


4 hónapja vagyok otthon, nem évek óta...

2014. aug. 22. 17:18
 95/136 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk ez nem is nagyon szokás, hogy gyerek nélkül valaki htb legyen. Gyerek után, pláne ha több is van, akkor még inkább megérteném, mert az már csak egy nagyobb család amit el kell látni, mosni, főzni, tanulni a gyerekkel, nevelni stb. Ha megtehetik és megbeszélik. De két főnél hogy valaki htb-nek tartsa magát?? Vicc. Kitartott, eltartott. Nevezd ahogy akarod.
2014. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/136 A kérdező kommentje:
Januárban úgyis megyek suliba, meg ha tudok, akkor mellette félmunkaidőre munkába is. És a háztartás ugyanúgy marad az enyém, szóval le lehet állni
2014. aug. 22. 17:24
 97/136 anonim ***** válasza:
69%
Én nem nézlek le inkább sajnállak, hogy ennyi neked elég, ha tényleg elkezdesz egy egyetemet ok, de így. Én ennyi idősen ezt börtönnek érezném. Most 6 hónapos terhes vagyok, közös vállalkozásunk van a párunkkal, már sokan szólnak, hogy maradjak már a fenekemen, de én megörülnék otthon. Nekem furi, hogy 21 évesen valaki ennyivel beéri.
2014. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/136 anonim ***** válasza:
91%
Akkor most miért rinyáltál, kihagytál még egy évet se, ettől nem leszel háztartásbeli.
2014. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/136 A kérdező kommentje:
Éri be a rossznyavalya, csak mivel külföldön élünk, és otthon nem tudtam egyetemet végezni, nem kaphattam munkát az alatt a 4 hónap alatt, amióta itt vagyok...
2014. aug. 22. 17:27
 100/136 anonim ***** válasza:
71%

Mi az, hogy a háztartás marad a tied? Írd már le a napi tevékenységed roppant kíváncsivá tettél!

(mondom, lakásban takarítani, mosni nem kell minden nap)

Főzés 2 főre? Ennyi?

2014. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!