Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le a háztartásbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a háztartásbeli nőket? Főleg ebben a topicban

Figyelt kérdés

Állandóak az olyan kommentek, hogy eltartani a qrvákat szokták, meg hogy egy htb nem ért semmihez, ráadásul lusta is.

Ha a férj keres annyit, hogy a nő megengedheti magának, hogy otthon legyen, akkor miért ne tenné?

Külföldön ez teljesen normális.

Én is otthon vagyok, nyelveket tanulok, olvasok, azt csinálom, amit szeretnék, meg persze háztartás. A párom dolgozik, nem belegebed egy olyan munkába, amit utál, hanem azt csinálja, amit szeret, és meg is fizetik.

Az elkövetkezendő pár évben szeretnék szerezni egy diplomát, olyan szakon, ami érdekel, hogy ne azt kelljen csinálnom egy életen át, amit utálok, és ne gyomorgörccsel járjak be munkába.


2014. aug. 21. 18:42
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/136 anonim ***** válasza:
22%
Feltételezem te is mások életével foglalkozol, ha ebbe a kategóriába írsz, ugyanis ez gyakorlatilag erről szól. Most akkor te miben vagy különb?
2014. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/136 anonim ***** válasza:
52%
130. Hát de érted. Te ugyanezt csinálod. Hogy a másik életével foglalkozol, hogy az miért foglalkozik mások életével, miért van itt egész nap, stb. és erről a nemtetszésedet fejezed ki...
2014. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/136 anonim ***** válasza:
33%

A másik meg, azzal mit ártunk neki, ha leírjuk a véleményünket? Nyilván azért tett fel ide kérdést, mert kíváncsi rá, mit gondolnak róla az emberek. Én leírta, hogy lenézem az ilyet, és azt is, hogy miért, mivel erről szólt a kérdés. Hogy ez nem tetszik neki? Hát sajnálom.

Te meg a válaszolókkal kezdesz el foglalkozni, hogy miért rosszindulatúak és miért vannak itt egész nap. Most téged ez frusztrál és idegessé tesz? Miért foglalkozol mások életével, hogy mit miért csinálnak? Te sem vagy különb.

2014. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/136 anonim ***** válasza:
86%
A 72-es választ írtam először, csak a véleményem volt benne, velem kezdtek el kötözködni, az én válaszomra reagálni, én előtte még csak a hozzászólásokat sem olvastam. De ez a hozzászólásom egy olyan belémkötési hullámot indított, amire úgy éreztem, reagálnom kell. De igazatok van, hiba volt. :) Az én hiányosságom, hogy ismeretlen emberek provokációjára belementem szubjektív dolgokról való vitába. Be is fejezem. :)
2014. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/136 anonim ***** válasza:
72%

"Biztos vagyok benne, hogy van rengeteg dolog az életben, amiről neked van meg a véleményed, és ezt meg is osztod, ha rákérdeznek!"


Anyám borogass! Még mindig nem fogod fel kedves, hogy mi a különbség a vélemény nyilvánítás, és az ítélkezés, lenézés, és kritizálás, vagy épp lealázás között! Hány éves is vagy? Lehet még iskolapadban van a helyed!

2014. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/136 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy neked kellene visszaülnöd az iskolapadba, ha nem tanultad meg, hogy ha negatív érzésekkel viseltetsz egy bizonyos jelenséggel illetve személlyel szemben, az is vélemény. Nem csak a pozitív töltetű gondolatok és benyomások minősülnek annak.


Értem én hogy fáj, de ettől még így van.

2014. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!