Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le a háztartásbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a háztartásbeli nőket? Főleg ebben a topicban

Figyelt kérdés

Állandóak az olyan kommentek, hogy eltartani a qrvákat szokták, meg hogy egy htb nem ért semmihez, ráadásul lusta is.

Ha a férj keres annyit, hogy a nő megengedheti magának, hogy otthon legyen, akkor miért ne tenné?

Külföldön ez teljesen normális.

Én is otthon vagyok, nyelveket tanulok, olvasok, azt csinálom, amit szeretnék, meg persze háztartás. A párom dolgozik, nem belegebed egy olyan munkába, amit utál, hanem azt csinálja, amit szeret, és meg is fizetik.

Az elkövetkezendő pár évben szeretnék szerezni egy diplomát, olyan szakon, ami érdekel, hogy ne azt kelljen csinálnom egy életen át, amit utálok, és ne gyomorgörccsel járjak be munkába.


2014. aug. 21. 18:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/136 anonim ***** válasza:
28%

"Arra azért kíváncsi lennék hogy az a férfi, aki szerint a htb egyenlő az ingyenélő, lábát lógató/széttevő, pénzért szexelő szajhával, akkor is így ócsárolná a háztartásbeli nőket, ha esetleg a kedves felesége elveszítené a munkáját, és egy időre háztartásbelivé válna? "


Azert szerintem van különbseg az evekig önkent otthon ülök es az önhibajukbol (egy idöre) munkajukat elvesztök között, nem gondolod?


"Mikor munkanélküliként otthon kellett lennem, soha nem bámultam 5-6 órát a tévét, de még kettőt sem....nem hogy nap közben amikor ott volt a háztartás az állatok és a kert, este pedig a főzés. Amikor pedig nem ezekkel foglalkoztam, akkor a hobbimmal, vagy olvastam, mert hogy azt is imádok...olvasni. Ami minden csak nem felesleges tevékenység."


Igen tudjuk, te otthon meg csirket kopasztasz, nincs porszivod es kezzel mosol. Hallottuk mar. Ku.rva unalmas, es senki nem veszi be.

2014. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/136 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes.... minden kb második ember itt mennyire jól megél a vállalkozásból:)


Azért kíváncsi lennék hogy ez a vállalkozás dolog pontosan mit takar....mert ha ennyire könnyű, akkor miért van rengeteg ember munka nélkül? Ha ilyen jól megy akkor miért nem vállalkozik mindenki?

2014. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/136 anonim ***** válasza:
42%

mi van? sosem mondtam hogy kézzel mosok... max kézzel mosogatok. nem ugyan az:)


Amúgy meg leszarom hogy beveszed e vagy sem...

2014. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/136 anonim ***** válasza:
83%

"felesége elveszítené a munkáját, és egy időre háztartásbelivé válna? Az már persze más mi?"


Igen, jól mondod. Teljesen más. Azért ne hasonlítsuk már össze a kettőt, ég és föld. Aki dolgozni akar, de nem talál munkát átmenetileg (de próbálkozik) azzal, aki szándékosan marad otthon (nulla munkaviszonnyal, fiatalon), hogy majd a párja eltartja.

Mert a kérdésfeltevő erről ír. Hogy maaajd dolgozhat még eleget, minek dolgozzon, inkább azt csinál amit szeretne más pénzén.

2014. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/136 anonim ***** válasza:
22%
A lényeg akkor is ugyan az. Otthon van, nem dolgozik. Ezáltal más tartja el azt is aki épp munkanélküli, meg azt is aki szándékosan nem akar dolgozni.
2014. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/136 anonim ***** válasza:
75%

NEM ugyanaz.


Az egyik esetben PROBALKOZIK - es ha igy van, nem is tart sokaig ez az allapot.


A masik esetben semmibe nezi a hazastarsat, penztarcakent funkcional szamara, es onkentesen, evekig kitartatja magat, vajmi keves ellenszolgaltatasert cserebe.

2014. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/136 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, akkor te egy kalap alá veszed a naplopó, dolgozni nem is akarókat (jellemzően a sötétebb bőrűek is ide tartoznak), azokkal akik keresik a munkát, járnak álláshirdetésekre, munkaügyi központba, hogy munkát találjanak,?

Mert én nem. És ezért nem is gondolom róluk azt, amit az előbbiekről. Akinek meg nem világos, miért nem ugyanaz a véleményem mindkettő "csoportról", ahhoz nincs is több kérdésem. :D

2014. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/136 anonim ***** válasza:
42%

Ilyen alapon a kérdező sem ingyenélő, mert otthon dolgozik= házimunkát végez. A nevében is benne van, az is munka:) Olyan, mintha a férjétől kapná a fizetését.


Ez közel sem olyan mint a kitartott cicababák akik bejárónőt vesznek fel, amúgy meg eljárnak barátnőzni, plázázni, műkörmöshöz, fodrászatba és az a legnagyobb dolog amit megcsinálnak otthon, hogy felemelik a telefont és kaját rendelnek vacsorára.

2014. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/136 anonim ***** válasza:
74%

"Ilyen alapon a kérdező sem ingyenélő, mert otthon dolgozik= házimunkát végez. A nevében is benne van, az is munka:) Olyan, mintha a férjétől kapná a fizetését. "


Miért, a teljes munkaidőben dolgozó emberek nem végeznek házimunkát? Mitől plusz ez?


Másrészt gyerek mellett is azt mondom, hogy ne nevettessük már ki magunkat ezzel a házimunka dologgal. A nagy része gépesített, ne hívjuk már munkának azt, hogy bepakolok a mosógépbe meg kipakolok belőle. Porszívózni és felmosni se egy nagy cucc, legalábbis nálunk van mop és vödör.

Átlag heti 3-4 óra összesen a házimunka, ezt lehet bármilyen módon szétosztogatni egész hétre. Heti 4 óra olyan munkáért, amit gyakorlatilag egy okosabb csimpánz is elvégez, mennyit is szoktak fizetni? 8 órás minimálbér felét?

De legyen bejárónő, aki heti 4 órát eltölt ezzel és nekem semmi dolgom. Kapjon 1000 ft-ot óránként. 16.000 Ft? Tényleg, ez az a nagy munka?


(Az otthoni gazdálkodókat most nem sorolom ide, nagyobb állatállománnyal azért más a helyzet, ott tényleg megterhelőbb és több a munka. A fenti példa az átlag városi emberekre értendő, haszonállat nélkül.)

2014. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/136 anonim ***** válasza:
32%

"Ilyen alapon a kérdező sem ingyenélő, mert otthon dolgozik= házimunkát végez. A nevében is benne van, az is munka:) Olyan, mintha a férjétől kapná a fizetését. "


Te tlejesen hülye vagy, vagy csak tetteted??


A hazimunkaert NEM JAR FIZETES sehol a vilagon, a kerdezö es te nem fizetest kaptok, es nem is "olyan mintha", hanem KITARTOTTAK VAGYTOK!


A hazimunka egy olyan tevekenyseg, amit igy is, ugy is el kell vegezni otthon, es kb. napi fel orat vesz igenybe (vagy annyit Sem összesen) egy rendben tartott haztartasban.


Ezert NEM KELL senkinek otthon maradnia, kenyelmesen elvegezheto a mindennapi 8 ora munka utan, közösen.

2014. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!