Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le a háztartásbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a háztartásbeli nőket? Főleg ebben a topicban

Figyelt kérdés

Állandóak az olyan kommentek, hogy eltartani a qrvákat szokták, meg hogy egy htb nem ért semmihez, ráadásul lusta is.

Ha a férj keres annyit, hogy a nő megengedheti magának, hogy otthon legyen, akkor miért ne tenné?

Külföldön ez teljesen normális.

Én is otthon vagyok, nyelveket tanulok, olvasok, azt csinálom, amit szeretnék, meg persze háztartás. A párom dolgozik, nem belegebed egy olyan munkába, amit utál, hanem azt csinálja, amit szeret, és meg is fizetik.

Az elkövetkezendő pár évben szeretnék szerezni egy diplomát, olyan szakon, ami érdekel, hogy ne azt kelljen csinálnom egy életen át, amit utálok, és ne gyomorgörccsel járjak be munkába.


2014. aug. 21. 18:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/136 anonim ***** válasza:
23%

Nem vagyok kitartott. 8 órában dolgozom hétköznaponként, egy normál munkahelyen.


De voltam egy ideig csak háztartásbeli is, mert munkanélküli voltam egy jó ideig még régebben. (háztartás + kert + állatok ellátása) Ezeket akkor mind egyedül csináltam, most már közösen a férjemmel.


Amúgy szerintem a takarítónők is minimum a minimálbért meg kell hogy keressék.

2014. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/136 anonim ***** válasza:
100%
Minimálbér teljes munkaidő után jár. Ha valaki minimálbéres állásban napi 4 órát dolgozik, akkor bizony a minimálbér felét kapja, teljesen legálisan. Ha kevesebbet, akkor arányosan még kevesebbet keres.
2014. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/136 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ... takarítónő lehet valaki teljes 8 órás állásban is nem?


Egyébként még egy dolog, ha már így belemerültünk: Ha a házimunka nem akkora nagy cucc, hogy rendes munka után azt is lehet végezni simán (egyébként ezzel egyet is értek, mert lehet), akkor a pasik 95%-a miért b..szik házimunkát végezni, és miért panaszkodik itt annyi nő, hogy a férje csak ledobja magát a gép/tv elé, és nem veszi ki a részét a háztartásból mert ő fáradt??? És a nő nem? Ugyanannyi munka után? Na?


Persze nem kell olyanhoz hozzámenni meg stb... de gondolom senki nem úgy ment a férjéhez, hogy az közölte vele, hogy a házimunka a nő feladata:)


Mert valljuk be, kevés az olyan férfi aki kiveszi a részét. Szerencsére vannak még tisztességes pasik is, csak kevesen...

2014. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/136 anonim ***** válasza:
73%

"akkor a pasik 95%-a miért b..szik házimunkát végezni, és miért panaszkodik itt annyi nő, hogy a férje csak ledobja magát a gép/tv elé, és nem veszi ki a részét a háztartásból mert ő fáradt??? És a nő nem? Ugyanannyi munka után? Na? "


Mert ezek a nök hagyjak elkenyelmesedni öket.


Ha a ferjed megcsinalna helyetted mindent, gondolom te Sem kapaloznal, hogy fel akarod mosni a padlot helyette...


Normal parkapcsolatban mindketten ugyanugy elvegzik a hazimunkat.

2014. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/136 anonim ***** válasza:
69%

Ezért nem árt, ha a házasságot, végleges elköteleződést megelőzi együttélés. Akkor néhány hónapon belül kiderül, hogy hajlandó-e a férfi házimunkát végezni, vagy tojik rá.

Ebben a stádiumban a nő még könnyebben eldöntheti, hogy ilyen feltételekkel is érdekli a kapcsolat vagy így már nem éri meg neki.

Ha úgy dönt, így is megéri, akkor viszont nem illik utólag panaszkodni.

2014. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/136 anonim ***** válasza:
63%
Igen, takarítónő lehet 8 órában is valaki. Ilyenkor jellemzően ipari méretű létesítményeket takarítanak és ha ez a gyakorlatban csigasebességű álmodozó sepregetést takar, akkor pillanatok alatt az utcán találja magát, mert az ő helyére könnyű mást találni.
2014. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/136 anonim ***** válasza:
71%
ÉS ne felejtsük el, hogy én a saját háztartásomban dönthetek úgy, hogy két napig halogatom valaminek a takarítását, de egy takarítónő ilyet nem csinálhat.
2014. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/136 anonim ***** válasza:
83%

Én csak a rossz oldalát láttam szüleimnél.Anyu nem is csak háztartásbeli volt mert 4.órásmunkája volt de lényegében igen HTB volt sok évig. Konkrétan apám 40 éve ugyan ott lakik de még minden reggel anyámnak kell kikészíteni ruháit,a reggelijét,egy kész ebédet nem képes betenni a mikróba, nemhogy még ő végezne valamit. Az ilyen férfiaknak csak egy második anyuka kell, semmi több.

Legutolsó lenne amit irigyelnék, ettől függetlenül ha megfelel nekik háthajrá.

2014. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/136 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó vagyok: Ja és apám 3 éve nyugdíjas és semmit sem változott ez a felállás hiába dolgozik anyu 3 órát ő meg már semmit.
2014. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/136 anonim ***** válasza:
74%
a mai modern társadalom jelszava a tolerancia! és kiáll a választás szabadságáért! persze csak akkor, ha az a választás az általuk preferált modern életstílusra esik...
2014. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!