Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le a háztartásbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a háztartásbeli nőket? Főleg ebben a topicban

Figyelt kérdés

Állandóak az olyan kommentek, hogy eltartani a qrvákat szokták, meg hogy egy htb nem ért semmihez, ráadásul lusta is.

Ha a férj keres annyit, hogy a nő megengedheti magának, hogy otthon legyen, akkor miért ne tenné?

Külföldön ez teljesen normális.

Én is otthon vagyok, nyelveket tanulok, olvasok, azt csinálom, amit szeretnék, meg persze háztartás. A párom dolgozik, nem belegebed egy olyan munkába, amit utál, hanem azt csinálja, amit szeret, és meg is fizetik.

Az elkövetkezendő pár évben szeretnék szerezni egy diplomát, olyan szakon, ami érdekel, hogy ne azt kelljen csinálnom egy életen át, amit utálok, és ne gyomorgörccsel járjak be munkába.


2014. aug. 21. 18:42
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/136 anonim ***** válasza:
72%

64 65 66 67


egyetértünk.


Amúgy apám volt olyan, hogy egy szalmaszálat nem tett keresztbe otthon. Mindent anyu meg én csináltunk, (amikor már elég idős lettem) pedig mindketten dolgoztak.


12 éves lehettem amikor már én is használhattam egyedül a tűzhelyet, onnantól én is főztem apámra. Konkrétan egy ZACSKÓS levest nem volt képes megcsinálni... vagy megkenni magának a kenyeret... Én az ilyenre mondom azt hogy akkor éhezzen....


Na akkor határoztam el, hogy én sose megyek hozzá ilyen pasihoz:) Apám elvárta azt is hogy anyu 9 hónapos terhesen szatyrokat cipeljen a boltból, miközben apám ott sétált mellette!!! De ha lázas betegek voltunk, akkor is ugráltatott.... Hála az égnek már a férjemmel élek, nem tartom apámmal a kapcsolatot.....meg is őrülnék.... anyu is elvált tőle 15 év után.


A férjem meg szerencsére olyan nevelést kapott, hogy ne legyen életképtelen. Amit nem szeret csinálni én meg igen, az a főzés, és ezt abszolút szívesen csinálom mindig én:)

2014. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/136 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván egyszerűen túl szűklátókörűek. Általában addig jutnak el agyilag, hogy aki otthon van, az semmi mást nem csinál, csak főz, mos, takarít, meg "döglik".

Előítélet, fantáziátlanság, a kreativitás hiánya, begyöpesedettség. Ennyi.

Vagy esetleg ők maguk sem elégedettek az életükkel, ezért próbálnak máséba (aki semmit nem árt nekik, sőt igazából közük nincs hozzá, nem is ismerik) beleköpni valahogy. Mert boldog, kedélyes, magabiztos, önmagával és a világával elégedett ember nem köszörüli másokon a nyelvét.

Megjegyzem, én dolgozok, mielőtt "lusta HTB-nek" lennék titulálva, de volt, hogy egy ideig itthon voltam és azt is élveztem, minden percét kihasználtam egy cseppet sem unatkoztam és nem éreztem magam haszontalanabbnak mint most, hogy az irodában tologatom a papírokat (mondjuk ezzel sincs semmi bajom).

Ne foglalkozz senkivel, ha neked és a családodnak ez így megfelel, akkor jó.


Nem olvastam végig a válaszokat, úgyhogy nem tudom, volt-e róla szó, talán a háztartásbeliségnek azt a veszélyét látom, hogy ha a másik fél valami miatt kiesik a keresetből, akkor ez esetleg nehézséget okozhat. De ez már nem lenézés, vagy nem lenézés témaköre.

2014. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/136 anonim ***** válasza:
13%

"aki otthon van, az semmi mást nem csinál, csak főz, mos, takarít, meg "döglik". "


mert meg mit csinal? Neha maszturbal egy kicsit?

2014. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/136 anonim ***** válasza:
78%

73-as, én pl. mikor otthon voltam például tanultam, kézimunkáztam, rengeteget olvastam, rendeztem a kertet, nekiálltam kimeszelni a lakást, állattartásba kezdtem, sokat kirándultam, sokkal több időt töltöttem a családdal, sok közös programot csináltunk, segítettem a gazdaságban a szüleimnek. Egyetlen szabad percem sem volt.

De neked nyilván a napi munkán kívül az egyetlen ötleted a masztizás. Egészségedre! :)

2014. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/136 anonim ***** válasza:
20%
Kézimunka, masztizás...majdnem ugyanaz.
2014. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/136 anonim ***** válasza:
19%

Hat mondjuk a masztizas is pont annyira hasznos kb., mint az, hogy te olvasgattal, neztel ki a fejedbol, elsirtad magad a Maricsuj legujabb ebizodjan es neha meg sütit is sütöttel.


Amiket az elöbb felsoroltal, azokat komolyan erdemnek tekinted, vagy dicseretes cselekedetnek?


Ezek azok a dolgok, amikert az ertelmes ember nem otthon logatja a labat, hanem hetvegen, munka utan csinalja öket, hobbikent es kikapcsolodaskent. Semmi hasznos ill. letfontossagu nincs bennük, amiert otthon kellene maradnod.

2014. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/136 anonim ***** válasza:
22%
*epizodjan
2014. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/136 anonim ***** válasza:
96%
75-ös, próbáld meg tűvel, majd látod a különbséget! :DDD
2014. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/136 anonim ***** válasza:
84%
76-os, hogy te csak a konkrét munkahelyen végzett munkát tartod értelmes elfoglaltságnak, az már a te problémád, engem nem érint. Szerencsére nem a te életed élem, te sem az enyémet, ezért nem is kell hál'istennek ezzel foglalkoznom. :)
2014. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/136 anonim ***** válasza:
16%
Nehogy mar az legyen az ertelmes elfoglaltsag, amiert otthon mereszted a popodat, hogy elültettel par repat meg elolvastal egy könyvet. Ennel szarabb kifogast meg eletemben nem hallottam...
2014. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!