Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le a háztartásbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a háztartásbeli nőket? Főleg ebben a topicban

Figyelt kérdés

Állandóak az olyan kommentek, hogy eltartani a qrvákat szokták, meg hogy egy htb nem ért semmihez, ráadásul lusta is.

Ha a férj keres annyit, hogy a nő megengedheti magának, hogy otthon legyen, akkor miért ne tenné?

Külföldön ez teljesen normális.

Én is otthon vagyok, nyelveket tanulok, olvasok, azt csinálom, amit szeretnék, meg persze háztartás. A párom dolgozik, nem belegebed egy olyan munkába, amit utál, hanem azt csinálja, amit szeret, és meg is fizetik.

Az elkövetkezendő pár évben szeretnék szerezni egy diplomát, olyan szakon, ami érdekel, hogy ne azt kelljen csinálnom egy életen át, amit utálok, és ne gyomorgörccsel járjak be munkába.


2014. aug. 21. 18:42
 81/136 anonim ***** válasza:
67%

Megint nem az én bajom, hogy nem tudsz olvasni, mint ahogy írtam, én dolgozok. Volt egy időszak, amikor nem találtam munkát, így itthon voltam. De nem szükséges neked, kedves Névtelen Vadidegen, magyarázkodnom.

Mindenesetre én el tudtam magam foglalni itthon mindig. Amúgy sem azért élek, hogy dolgozzak, hanem fordítva.

Na, mindegy, nem folytatom, mennem kell, mert igaz már hazaértem a melóból, de nekem van dolgom itthon is, én itthon sem csak masztizok, mint egyesek. További szép napot és jó kötözködést (jó sokat dolgozhat, akinek még erre van energiája :D)

2014. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/136 anonim ***** válasza:
91%

"jó sokat dolgozhat, akinek még erre van energiája :D"


Nem tudom honnan veszed, hogy minden egyes aldott szemely ezen a földön pentekenkent kesöig dolgozik, es soha nincs szabadnapja/munkaszüneti nap az orszagaban/csuszot sem vesz ki :)

2014. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/136 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem ezt a 81 %-ost, azt mondja dolgozik, és csak akkor volt otthon, amikor épp munkát keresett. Nyilván a kérdés nem az ilyenekre irányult, hanem akik szándékosan kitartatják magukat és eszük ágában sincs dolgozni, mert elvannak otthon más pénzén. Szóval nem is értem a felháborodását, miért veszi magára.
2014. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/136 A kérdező kommentje:
Miért olyan nehéz megérteni, hogy aki htb, NEM KITARTOTT?!
2014. aug. 22. 17:00
 85/136 anonim ***** válasza:
24%

Mert az?


Penzt kap egy illetötöl szexert es minimalis mennyisegu hazkörüli teendökert.


Ez kitartott, nemde?

2014. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/136 A kérdező kommentje:
Kitartani a qrvákat szokták.
2014. aug. 22. 17:05
 87/136 anonim ***** válasza:
24%
Meg a HTB-ket.
2014. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/136 A kérdező kommentje:
Nem, nem pénzt kap, és nem egy "illetőtől".
2014. aug. 22. 17:06
 89/136 A kérdező kommentje:

A htb-ket eltartják, a qrvákat pedig kitartják.

Még mindig nem világos?

2014. aug. 22. 17:07
 90/136 anonim ***** válasza:
28%
A kettö ugyanaz. Penz szexualis szolgaltatasokert cserebe.
2014. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!