Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le a háztartásbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a háztartásbeli nőket? Főleg ebben a topicban

Figyelt kérdés

Állandóak az olyan kommentek, hogy eltartani a qrvákat szokták, meg hogy egy htb nem ért semmihez, ráadásul lusta is.

Ha a férj keres annyit, hogy a nő megengedheti magának, hogy otthon legyen, akkor miért ne tenné?

Külföldön ez teljesen normális.

Én is otthon vagyok, nyelveket tanulok, olvasok, azt csinálom, amit szeretnék, meg persze háztartás. A párom dolgozik, nem belegebed egy olyan munkába, amit utál, hanem azt csinálja, amit szeret, és meg is fizetik.

Az elkövetkezendő pár évben szeretnék szerezni egy diplomát, olyan szakon, ami érdekel, hogy ne azt kelljen csinálnom egy életen át, amit utálok, és ne gyomorgörccsel járjak be munkába.


2014. aug. 21. 18:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/136 anonim ***** válasza:
8%
40. Nekem meg a te stílusod tenyérbemászó. Na most ilyenkor mi van? És a kérdésre koncentrálj, ne mások válaszain "háborodj fel". Ha már a szabályoknál tartunk. Vagy szerinted majd minden fórumon csak neked megfelelő stílusú válaszok lesznek? Szerintem moderátor sem vagy, hogy megmondd, ki-mit-hogyan írjon. Na, befejeztem a veled való társalgást. Puszi.
2014. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/136 anonim ***** válasza:
65%
Azért az ötvenkét százalékos mókus elég vicces. Szerintem máshol is szokott pattogni a masszív nőgyűlöletével, utánozhatatlan a stílusa, mindenki elküldte már a p.i.csába, de szívósabb, mint egy bulldog. Nagyon szórakoztató olvasni.
2014. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/136 anonim ***** válasza:
74%

Most az volt a kérdés, miért nézzük le őket.


Ebből nekem evidens, hogy olyan emberek fognak írni többségében, akik lenézik őket. Ha problémád van a lenézéssel, miért olvasod?

2014. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/136 anonim ***** válasza:
12%
42. Én nőgyűlölő, egy feleséggel (aki dolgozik), meg két gyerekkel? Valamit nagyon benéztél, kisfiam. :D
2014. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/136 anonim ***** válasza:
61%
A kettő nem zárja ki egymást, kedves ötvenkétszázalékos. És te is benéztél valamit igencsak, mert nem vagyok kisfiú, pláne nem a te kisfiad. (Amiért őszintén hálás vagyok a sorsnak, bár, ha már itt tartunk, a saját apám sincs sokkal lemaradva tőled - feleséggel és három gyerekkel, igen.)
2014. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/136 anonim ***** válasza:
94%

Én voltam otthon, igaz betegség miatt. Szerintem dögunalom. Annyira ellustultam, hogy egész nap csak a tv-t bámultam vagy neten lógtam.

Szóval inkább elmentem ismét melózni. Eleinte csak 50% most fél éve rendes munkaidöben. Párom nagyon nagyon jól keress, de még így is nagyon jól jön a fizetésem. Az egészet félrerakjuk így 5 éven belül vissza lesz fizetve a lakáshitel. Gondolom nálatok is lenne mirre költeni a fizetésed. Egyébként meg te életed te tudod mia legjobb neked.

2014. aug. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/136 anonim ***** válasza:
39%

Arra azért kíváncsi lennék hogy az a férfi, aki szerint a htb egyenlő az ingyenélő, lábát lógató/széttevő, pénzért szexelő szajhával, akkor is így ócsárolná a háztartásbeli nőket, ha esetleg a kedves felesége elveszítené a munkáját, és egy időre háztartásbelivé válna?


Az már persze más mi?


Mert protekció nélkül szerintem nincs olyan ember aki csettintésre talál új munkahelyet. És amíg nincs új állás, addig a kedves feleség a te elveden bizony az általad úgy gyűlölt háztartásbeli szajha lesz:) Akkor is ekkora lenne az "arcod"? Vagy az asszonynak már nem mered prezentálni ezt az undorító stílust?


A kérdezőnek: Sajnos vannak emberek akik nem becsülik meg a háztartásbeliket, pedig ők is emberek.... Van aki megteheti, hogy otthon marad,(biztos a kapcsolatában, és nincs félnivalója attól, hogy elhagyják, és van aki kényszerűségből teszi pl én is voltam munkanélküli, elég sokáig...de soha nem mondta vagy gondolta a férjem, hogy élősködök, és pénzért szexelek, vagy lógatom a lábam otthon....attól, hogy van mosógép, még nem 1-2 óra a napi házimunka....


Nem mondom hogy minden nő tüsténkedik a konyhában, ötcsillagosan főz, süt, és a földről lehet enni otthon, olyan csillivilli minden, mert akik körmöshöz, fodrászhoz meg wellnessezni járnak heti szinten, azoknak biztos nem esik le a gyűrű az ujjáról felmosás közben, mert ritkán csinálják, de azért kvázi leqrvázni valakit azért mert otthon van, elég meredek...

2014. aug. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/136 anonim ***** válasza:
38%

Közelítsük meg máshonnan a kérdést.


A TV-k a nézettségből élnek.

(Ezt ugye épeszű ember nem vitatja, mert tudja, hogy reklámozni csak akkor lehet, ha nézők is vannak.)


Egész nap mennek a különböző csöpögős sorozatok és szappanoperák.

Vajon kiknek?

Hát elárulom, hogy nem a munkahelyükön lévő férfitársadalom a célközönség.

Akkor kiknek sugározzák ezeket?

Bizony, hogy az egész nap otthon lévő nőknek!!

Azoknak, akik panaszkodnak fűnek-fának, hogy mennyit dolgoznak háztartásbeliként, de valahogy mégis szakítanak maguknak napi 5-6 órát arra, hogy végigkönnyezzék, amikor szerelmet vall a kackiás bajuszú Don Padrafos...

A munkahelyen meg még sem lehetne a 8 órából 6-ot TV nézéssel tölteni!

2014. aug. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/136 anonim ***** válasza:
91%

Ez a gondolatmenet szép és jó, csak azt felejtetted ki, hogy nem csak háztartásbeli nőcik lehetnek otthon, hanem pl nyugdíjas Marika nénik is, akiknek tényleg nincs jobb dolguk, minthogy szappanoperákat nézzenek:)


Amúgy nekünk a melóban 1 óra a kötelező ebédszünet, amit ki kell tölteni. Ez alatt pedig aki nem elmegy ebédelni, hanem a kis dobozkájában visz magának és ott eszi helyben a kajáját, annak simán engedik, hogy addig gépezzen, és én is simán megnézek 1 rész szappanoperát addig amíg az ebédszünetem tart. És mivel a közvetlen munkatársaim mind nők, ők is szeretik ezeket...de nem csak szappanoperákat nézünk, hanem szex és new yorkot, férjek gyöngyét, végtelen határokat, sliderst, odaátot, jobarátokat stb....


Amúgy én rég nem tvben nézem mert szar úgy, hogy heti 5 részt adnak le csak...


Neten nézem: reggel megnézek egyet a reggelimhez munka előtt, aztán ebédidőben a melóban, és este 2 rész belefér lefekvés előtt:)


És biztosan nem én vagyok az egyetlen, aki neten néz sorozatokat, akkor amikor ráér, és nem tvhez, ezáltal időhöz van kötve a dolog.


Mikor munkanélküliként otthon kellett lennem, soha nem bámultam 5-6 órát a tévét, de még kettőt sem....nem hogy nap közben amikor ott volt a háztartás az állatok és a kert, este pedig a főzés. Amikor pedig nem ezekkel foglalkoztam, akkor a hobbimmal, vagy olvastam, mert hogy azt is imádok...olvasni. Ami minden csak nem felesleges tevékenység.

2014. aug. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/136 anonim ***** válasza:
86%

Szülés előtt 3 héttel jöttem el szabadságra, mert a napi 10-11 óra kényszerű ülést nem bírta a testem a hasamban levő súly miatt. Az első két hét király volt, későn kelek, azt csinálok napközben, amit akarok.

Az utolsó egy hétben lefoglalt a "hűha...vajon most indul meg a szülés?" tippelgetés mindenféle testi jelzésre.


Szülés utáni egy-másfél hónap is elment a fizikai felépüléssel, babagondozásba beletanulással. Utána elkezdtem a közelgő vizsgámra tanulni. Így baba, háztartás és tanulás lekötött. Meglett a vizsga. Na, utána kezdtem már nagyon vakarózni, mert bár a baba egész napos elfoglaltság, de nem úgy értve, hogy 24 órában szaladgálok, hanem rendelkezésre kell állnom.


Szerencsére egy rettentő nyugodt babát fogtunk ki, aki bárhol, bárkivel mosolyogva elvan, saját magát is elfoglalja a játékaival (ilyenkor bohóckodhatok akárhogy, le vagyok ejtve, érdekesebb a plüsskocka a feje felett).


Ekkor értem el arra a pontra, hogy háztartás rendben (elég sok minden gépesített), ébren töltött idejében a babával foglalkozom...a maradék időben meg bekattanok a szociális elszigeteltségtől és az agyamat mozgató feladatok hiányától.


Ez volt az a pont, ahol beugrott egy vállalkozás ötlete, lehetősége. Baba mellett is végezhető, ha minden kötél szakad, akkor meg három nagyszülő rágja a küszöböt, hogy vigyázhasson rá. Azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, jobb a hangulatom is.


Így el nem ítélem a htb-ket, de megérteni se igazán tudom az álláspontjukat. Hozzáteszem, hogy anyagilag nem vagyunk rászorulva a vállalkozásra, saját magam hasznosítása fontosabb szempont volt.

2014. aug. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!