Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem mentem hozzá egy muszlimho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mentem hozzá egy muszlimhoz, azt hiszem helyesen cselekedtem, de mégis rossz érzés. Velem van a gond, hogy a lenti dolgok nálam nem fértek bele?

Figyelt kérdés

Pár hónap "randizás" (ágyig nem jutottunk, nagyon vallásos) után konkrét tények elé állított, némelyekkel egyet is értettem, a többiről megpróbált meggyőzni, hogy az a helyes út.

amikkel nem teljesen értettem egyet:

nem eszek húst, csak néhanapján bacont, de erről le kellett volna mondanom (mert ők nem esznek disznót)

egy focicsapatnyi gyereket akar

bikini helyett teljes testet elfedő úszódressz, mert más nem láthatja a testem.

a barátaimmal csak napközben találkozhatok, éjszakára nem maradhatok ki (nem buliról volt szó, hanem pl. barátnőnél alvás, mert otthon a helyem)

és bár európában lakunk, de azt mondta hogy még nem tudja hol akar élni (szülei iránban, testvérei uae), szóval mintha ezt ő döntené el és nekem beleszólásom se lenne.


ezekkel a tudnivalókkal pár hónap után - együttélés nélkül - elvárta hogy döntsek a jövőmről, hozzámegyek, vagy szabadelvű európai akarok maradni aki nem akar megállapodni. Mivel már mondtam neki hogy szeretem, és ő is nekem, így azt hitte igent mondok, és amikor mondtam hogy nem vagyok benne biztos, akkor azt mondta hogy átvágtam és végig csak játszottam vele, meg a szüleivel (akiknek skypeon megmutatott, persze lefedve). és most elég rossz érzésem van, mert nagyon nagyon kedvelem, szóval nyugtassatok meg hogy reálisan látom a dolgokat, és egy ilyen házasság nem való nekem, aki európai szellemben nevelkedett. Persze semmi bajom a muzulmánokkal, tisztelem az iszlámot, csak nem gondolom úgy hogy egy ilyen radikális változást könnyűszerrel fogadnék.


2014. nov. 3. 02:30
 61/102 anonim ***** válasza:
7%

Az mar LOL hogy az elejen 16 eves atlag gyerek voltam, a vegen meg noket lenezo, gyereket nevelo apuka lettem. Xdxd

En mondtam hogy nekem a vallas nem szamit az a no sozta ram hogy lenezem a noket, mikor en semmi ilyesmit nem mondtam. Latszik hogy interneten csak a hulye talalgato primitiv emberek beszelnek nagyobbreszt, mert en ugyan meg udvarias is vagyok a lanyokkal, es elbeszelgetek veluk.

2014. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer muszlim vagy, egyszer muszlima. Már magad is belekeveredtél?


"a muszlim nők nem fürödhetnek nyilvános medencében ahol nem-rokon férfiak is vannak.

mi muszlim nők csak egymás között fürödhetünk, és még egymás előtt sem vetkőzhetünk le.

"


:) Számalom az egész!


Ráadásul előadod, hogy mégis milyen szuper, igazságos, jó dolog, csak éppen azt mi soha nem fogjuk megtudni :D

Jól átmosták a fejedet.

2014. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 anonim ***** válasza:
14%

Te okos, az egy masik muszlim profilja.

Latszik hogy eretlenek vagytok, amint elutom a francba a kerdeseiteket mar jon is a kovetkezo. Mint az ovodasok akik jatekert, komolyan mondom

Fogadd el, vesztettel. Inkabb csatlakozz a honfitarsaid primitiv reszlegebe, ahol meg a nok lenezese mellett a terroristakrol meg mas baromsagokrol is szo esik. Amugy mi ez nagy kirohanas igy a hetvegen. Elkuldtek Iranba kozmunkazni? Vagy Dubaiba? Xd

2014. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:
0%
*jatekert konyorognek
2014. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 anonim ***** válasza:
100%
#63: Ha másoktól idézel, akkor idézőjelbe kell tenni, és a forrást is feltüntetni, de úgy látszik, ez neked magas.
2014. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 anonim ***** válasza:
100%

"Fogadd el, vesztettel"


Egyre szánalmasabb vagy. Mindenesetre a kérdező már tudhatja, hogy jól döntött :)

2014. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:
6%

Igen jol dontott, hogy itt kerdezte, ahol sok muszlimellenes paraszt osszeall, es okoskodnak.

Amugy hogyhogy ennyire tapasztalt vagy? Van muszlim ismerosod? Kivulallokent lattal muszlim jarokeloket es rogton nagy tudos vagy? Ja szoval ertem a budos eloiteletek, igen megertem.

Es amugy hogyhogy van idod gepezni nokent? Ez a jo haziasszony uj titka? Vacsora, fozes, takaritas, gyerekek? Ennyire idomilliomos vagy?

Lehet hogy te ugy gondolkozol hogy neked dolgoznod kell a muszlim nonek nincs kotelessege. Es ok nem arra gondolnak hogy mentek egyetemre hanem ugy hogy" oh yeah, milyen nagy hazat kaptam, amiert meg sem dolgoztam". Ahh fck, inkabb egy birkaval nem vitatkozok.

2014. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim ***** válasza:
93%

"Es amugy hogyhogy van idod gepezni nokent? Ez a jo haziasszony uj titka? Vacsora, fozes, takaritas, gyerekek? Ennyire idomilliomos vagy? "


Drága, nem vagyok háziasszony, nem szolgálok ki senkit. Programozó vagyok, így rendszeresen gép és net előtt vagyok :) A párommal KÖZÖSEN vezetjük a háztartást :) Tudod, talán meglepő, de az elmaradott Európában nők is járnak egyetemre. Gyerek még nincs, de a tesóméknál a férj maradt otthon, mert úgy érte meg nekik jobban. Ugye, milyen felháborító? Allah-nak biztos nem tetszene, hogy egy Apa is tud foglalkozni a kisgyerekkel.

2014. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 anonim ***** válasza:
20%

56%-os:


ezzel a viselkedéssel amit te mutatsz, ezzel tilalmas dolog ebben a formában iszlámra hívni vagy az iszlámról beszélni, mert az nem iszlámra hívás amit te csinálsz és pont a hozzád hasonló személyeskedő és rosszul reagáló egyének miatt van az sok esetben hogy a 78%-os féle emberek a negatív sztereotípia megerősítését vélik felfedezni.


szerinted ha másokat sértegetsz és személyeskedsz akkor jó véleménnyel lesznek ezek az emberek az iszlámról és meg akarják majd ismerni az iszlámot és a szunnát?

ráadásul - látszólag - te magad sem rendelkezel megfelelő és korrekt ismeretekkel az iszlámról.



78%-os:


valóban benézted hogy kinek is reagálsz vissza.

nem emlékszem hogy téged vagy mást győzködtelek volna, én csak szimplán leírtam hogy egy vallásos muszlima nem menne nyilvános helyen fürdeni és hogy mi ennek az oka, illetve hogy a sok negatív történet általában a házasságot elsiető, nem megfelelően vallásos muszlim fiatalemberrel kötött házasság esetében történt és ezek a nők is nem-muszlimák az esetek többségében, legalábbis az én eddigi tapasztalataim és megfigyeléseim alapján, de Allaah tudja a legjobban.


az pedig tényleg furcsa a számomra hogy te akarod eldönteni hogy egy vallásos muszlima hogyan élje az életét és megpróbálod elbírálni hogy én és a többi muszlima hogyan élünk és mit kellene tennünk.



igyekeztem mindenkivel kedvesen viselkedni és megválaszolni pár kérdést/félreértést, de ahogy látom átfordult a helyzet személyeskedésbe.


ebből én azt látom hogy téged nem az iszlám megismerése érdekel, hanem csak a vitatkozás és a személyeskedés, de Allaah tudja a legjobban.


ha pedig csak a vitatkozás érdekel 78%-os, akkor nincs értelme a párbeszédnek.


Allaah vezessen téged az igaz úthoz, 'ameen.

2014. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van muszlim ismerősöm. A nejét alig látni, ő megy szórakozni, mindenhova. Nekem több konfliktusom volt vele is, de engem nem vegzál, mert kívűl helyezett a körein, így az a gyanúm, csak sejtem, hogy valamiért nem is nőnek tekint, hanem egy furcsa pasinak, mivel rám nem hat a felsőbbrendű vagyok szövege :D
2014. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!